Şimdi Ara

kargoların pazar dağıtım yapmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana her zaman saçma olarak gelmiştir yani bu kargo bence 7/24 işlevde olmalı hep garip gelmiştir bana

• 1-)Pazar günü insan çalıştırmak için ayrı bir ekip ve bütçe kurmak gerekecek, neden bu külfete girsinler?
    2-)Pazar günleri insanlar genelde geziyor evde bulmaları zor hadi herkes evde diyelim dağıtımlar sadece evlere yapılmıyor sonuçta, iş yerlerine yapılacak olan tüm teslimatlar haftaiçi tekrarlanmak zorunda ve bu da boşuna masraf demek.

Daha çok şey sıralanır tabii ki.
  • insanlar dinlenmesin mi? ailesiyle bir gün vakit geçirmesin mi? köle değil bu insanlar.
  • Hafta içi 5 gün bile çoğu zaman getirmiyorlar evde bulamadık deyip şubede bekletiyorlar sen de diyorsun ki Pazar günü neden dağıtım yapmıyorlar... Şu 5 gün düzgünce dağıtsınlar başka bir şey istemem.
  • 1-)Pazar günü insan çalıştırmak için ayrı bir ekip ve bütçe kurmak gerekecek, neden bu külfete girsinler?
    2-)Pazar günleri insanlar genelde geziyor evde bulmaları zor hadi herkes evde diyelim dağıtımlar sadece evlere yapılmıyor sonuçta, iş yerlerine yapılacak olan tüm teslimatlar haftaiçi tekrarlanmak zorunda ve bu da boşuna masraf demek.

Daha çok şey sıralanır tabii ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtiçi kargo cumartesi dağıtım yapmıyor. Adamlar öyle bir sistemle çalışıyor ki, birgün birini durdurdum cumartesi “kim gidicek şimdi pazartesi olur” diye döndü eleman bana :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Night King kullanıcısına yanıt
    Dinlenmesin değil daha fazla eleman alıp yapabilirler bu işi. Ama her zamanki gibi çok çalıştır az öde prensibi olduğu için bu şekilde...

• Cts bile dağıtım görmedim.

• Herkes sizin gibi asosyal ve fakir değil pazar günleri geziyorlar evde adam bulmak zor olur pazar günü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben insanlar köpek gibi çalışsın demiyorum pazar günü çalışacak ayrı bir ekip kurulur ayrıca bunun maliyeti ne olursa olsun şuan x firma bunu yapsın kargolarda patlama yaşar bence her türlüde kar yapar
  • Sürat kargo 22 eylül pazar günü kargo dağıtımı yaptı. İsterlerse yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın alırken hızlı kargo diye bir seçenek var veya pazar teslim olmayacak şekilde ayarlayabilirsin.Fazla eleman alıp çalıştırması için bir adet bilgisayara eleman bir tane şoför birde şoför'ün yanına eleman gerek.
  • pazarı bırak normal zamanda getirmiyorlar ki. iki hafta önce verdiğim kargoyu yanlış gönderip mağdur ettiler. yeni adrese yönlendirdim ama hala şubeden bile çıkmadı. sende pazar getirsinler diyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beinvenido

Yurtiçi kargo cumartesi dağıtım yapmıyor. Adamlar öyle bir sistemle çalışıyor ki, birgün birini durdurdum cumartesi “kim gidicek şimdi pazartesi olur” diye döndü eleman bana :)
    5-6 ay önce ram almıştım cumartesi yurtiçi getirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beinvenido

Yurtiçi kargo cumartesi dağıtım yapmıyor. Adamlar öyle bir sistemle çalışıyor ki, birgün birini durdurdum cumartesi “kim gidicek şimdi pazartesi olur” diye döndü eleman bana :)
    Bildiğim kadarıyla 14'e kadar açıklar ve sadece dosya türü ufak şeyleri dağıtıyorlar.

• köle mi bu kargocular, haftada 1 gün anca tatil yapabiliyorlar.
    kaldı ki pazar günü paketin alıcısı da evde olmayabilir, bir sürü insan pazar günü çıkıp geziyor.
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    Bölge bölge çalışıyorlar ozaman.

• Öylesine bile denk gelmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rockandemir84

pazarı bırak normal zamanda getirmiyorlar ki. iki hafta önce verdiğim kargoyu yanlış gönderip mağdur ettiler. yeni adrese yönlendirdim ama hala şubeden bile çıkmadı. sende pazar getirsinler diyorsun
    aynen devamlı evde yoktunuz yalanı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.