Şimdi Ara

Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.144
Cevap
103
Favori
631.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    içeriği nedir?
    önümüzdeki günlerde teslim alman muhtemel
  • edit:sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlowMotion -- 4 Nisan 2015; 13:37:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Paket Ankara da Pazartesi ve Salı alırsın
  • Merhaba

ANKARA, ANKARA P.İ.M./ANKARA P.İ.M., YENİMAHALLE, Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi
    2015-04-05 14:17
    ANKARA, ANKARA P.İ.M./ANKARA P.İ.M., YENİMAHALLE, Posta Teslim Bordrosu Kapatıldı
    2015-04-05 06:12
    Turkey, Gönderi Yurt Içi Merkezine Sevk Edildi, Send item to domestic location (Inb)
    2015-04-05 04:22
    Turkey, Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen), Send item to customs (Inb)
    2015-04-05 01:22
    İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAKIRKÖY, PTT İşyerine Girdi, Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    2015-04-05 01:02
    Turkey, Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Inb)
    2015-03-31 15:31
    Malaysia (Yurt Disi), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)
    2015-03-31 13:44
    Malaysia (Yurt Disi), Gonderi musteriden alinmistir, Receive item from customer (Otb)

'''Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi''' ilk defa bötle bir ibare ile karşılaşıyorum. ne demek istiyorlar sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: 52radikal

arkadaşlar bu telefon orjinal mi çakma mıhttp://www.aliexpress.com/item/NEW-LENOVO-WCDMA-4GB-RAM-5-5-IPS-MTK6592-Octa-Core-Mobile-Phone-32GB-ROM-16mp/32291579286.html

Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)

Çakma ve satıcıda büyük ihtimalle dolandırıcı. Zaten puanıda düşük.

• mstyvz91 M kullanıcısına yanıt
    sorun yok pazartesi alırsınız

•  Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)

sonraki adım nedir, sanırım sistem değişmiş, içerik 60$ lık tablet. bugünlerde kargosu eline ulaşan olurda yazarsa memnun olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benim ki son durum resimde olduğu gibi acaba bununlar karşılaşan var mı ? ne olacak bundan sonra ürün normal değer arasında ve yasaklı değil niye boyle oldu acaba?
  • gönderi gümrüğe gitmiş hocam. yasaklı bir şey yoksa 2,60 lira verip alırsın
  • kovboy66 kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sorun var son hareket Şubat ayında olmuş Netherland da gözüküyor şuan . Dispute açmalımıyız ne yapmamız gerek bilemedim. Kimseden de cevap alamadım.
  • takılmış mı arkadaşlar

• Merhaba Arkadaşlar Benim kargonun durumu nedir ? bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glare32 -- 8 Nisan 2015; 20:26:08 >
  • paket ukim'e doğru yol alıyor cerrahi müdahale yiyecek içeriği nedir ona göre bilgi vereyim?
  • seninki de aynı cerrahi müdahaleye girecek inşallah helen den telefon almamışsındır..
  • Malesef telefon aldım. ama gönderen paket üzerine navigasyon olarak belirtti.
  • üzerine hiç bakan yok paketlerin x-ray dan geçiyor,sonra pim'de ilk gümrüğe giriyor burada ilgi çeken paketler kim'e gönderiliyor kim'de paketler kamera kaydıyla maket bıçağı ile açılıyor iyi şanslar..
  • glare32 G kullanıcısına yanıt
    hocam perşembe veya cuma alırsın. gümrüğe gitmemiş
  • gümrükte arkadaşım söyledi x ray falan yokmuş öyle hangi birine bakalım diyor fiyatı yüksek olanları ayırıyoruz elimizde liste olur diyor. yani şu xray efsanesi bi son bulabilir

• Selamlar arkadaşlar içinde kulaklık vardı. Sizce bana mı geliyor yoksa Avkim e uğrayıp extra gümrük isterler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liann -- 9 Nisan 2015; 10:46:45 >
  • Eğer 75 Euro yu geçiyorsa ve bunu anlar ise sizi gümrüğe çağırırlar. Ekstra ücret (yüzde20 civarında) isterler. Anlamazlar ise zaten eliniza ulaşır, sadece 3,60TL ödersiniz.
    75 Euro yu geçmiyorsa da sizi çağıra bilirler. Çünkü 75 Eurodan pahalı olduğunu düşüne bilirler. Bu seferde siz kredi kartı ekstresinin kopyasını ve satın aldığınız sitenin ekran görüntüsünü çıktı alarak yanınızda götürürsünüz. Sınırı geçmediğini kanıtlarsınız ve vergi ödemezsiniz. Ama 3,60TL her halükarda ödeyeceksiniz.
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.