Şimdi Ara

KARGO %80 İNDİRİM 5 TL! PTT - ARAS - SÜRAT - MNG - YURTİÇİ - 2D CİNEMAXİMUM BİLETİ 10 TL (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
362
Favori
182.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir adet aldık 5tl kupon 5tl'de kargoda ödeyerek telefon gönderdik. Çok uygun fiyatlar. Daha gün ptt'den mektup gönderdim 8 küsür tl aldılar. Neyse benim aklıma takılan şu, gönderdiğimiz kişi teslim almazsa başkasının adına başka şehre mi dönecek? Gönderirken kargocu şaşırdı niğde'den gönderdiğim kargo kodu Kayseri'deki göndericiye ait gözüküyor

• özelden dönüş yapıldı

• Fazla miktarda tutan kargomu çok düşük fiyatla gönderdim. Arkadaş çok ilgiliydi ve her soruyu cevapladı. Çok teşekkürler...

• DHinferno D kullanıcısına yanıt
    Bugun pazar oldugundan musait degilmis. Bende yazdim arkadasa kusura bakma pazarlari aktif degilim eve gidince yazarim dedi. Hemen sitem etmeye gerek yok pazar gunu tatil gunu sonucta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anlayışınız için teşekkürler hocam
    yazamadıklarım olduysa affola. pazarları pek giremiyorum.
    hafta içi sürekli aktifim

• bi güncel çekelim :)

• Kendisi hızlı bir şekilde ilgilenip yardımcı oldu, teşekkür ediyorum.
  • teşekkürler :)

• Dün whatsapp üzerinden iletişime geçip, ödeme yapıp kodu aldım fakat koli zarar görebileceği için sağlamlaştırmak adına kargoyu bugün gönderdim. Gönderi yaparken de almış olduğum kod sistem güncellemesi sebebiyle kullanılamadı, bu sıkıntıyı yazdığımda ise birkaç dakika içinde yeni bir kod tanımlayıp gönderdi ve kargomu verdim. Hızlı iletişimi ve desteği için teşekkür ederim.
  • whatsapp üzerinden iletişim kurdum çok kısa bir sürede dönüş yaptı. fazla miktarda tutan kargomu sayesinden düşük bir fiyata dönderdim. çok ilgili ve yardımcı oldu. çok teşekkür ediyorum.
  • dosya göndermem gerkiyor,marka farketmez yardımcı olurmusun
  • nativist kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Trendyol kupon var mı?

• Şimdiye kadar 5 kere kargo kodu aldım ve hepsinde çok hızlı bir şekilde yardımcı oldu. Kargo ucuza geldiği gibi bir de adres tel vs ile kargo şubesinde hiç uğraşmadan kodu söyleyip işinizi hallediyorsunuz. Tavsiye ederim.

• Whatsap bakarmisiniz

• tşkler yorumlar için :)

• İlgili güvenilir bir arkadaş. Son derece hızlı sorunsuz bir şekilde hallettik.
  • Merhabalar. Ortalama 80 cm genişlik 20 cm yükseklik 20 cm genişlik ölçüsünde bir araç panjuru teslim alacağım da. En uygun kod olarak ne var elimizde? PTT var mı?

• merhabalar

dönüş yapılmıştır

• Whatsapp üzerinden yazdım

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.