Şimdi Ara

kardeşler yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim masaüstü ve başlat bir anda kayboldu ve masa üstü hiç tıklanmıyor ne yapabilirim sadece alt gr-ctrl-delete ye basarak ordan çalıştırdan internete gierebiliyorum bir düşüncesi veya fikri olan varmı

• masa üstüne sağ tıkla ve masa üstünü göster seçeneğini seçmeyi dene..
  • kardeş ctrl+alt+del tuşlarına basıp kullanıcı oturumunu kapatıp tekrar aç. bi kaç tez tekrarlarsın bu işlemi. eğer masa üstü gelirse virüs bulaşmış demektir. format atman en sağlıklı seçim olacaktır. eğer bu yolla geri gelmezse bilgisayarı yeniden başlatıp güvenli modda açarsın. ilk ekranda gelecek soruya "hayır" deyip sistem geri yükleme yaparsın. İNŞALLAH sıkıntını giderir. kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: kayip_

kardeş ctrl+alt+del tuşlarına basıp kullanıcı oturumunu kapatıp tekrar aç. bi kaç tez tekrarlarsın bu işlemi. eğer masa üstü gelirse virüs bulaşmış demektir. format atman en sağlıklı seçim olacaktır. eğer bu yolla geri gelmezse bilgisayarı yeniden başlatıp güvenli modda açarsın. ilk ekranda gelecek soruya "hayır" deyip sistem geri yükleme yaparsın. İNŞALLAH sıkıntını giderir. kolay gelsin

+1 aynı sorunla çoğu kez karşılaştım arkadaşın dediği doğrudur virüs war.
  • sistem geri yükleme yap birkaç gün öncesine
  • pek iarkadaşım sistem geri yüklemeyi nasıl yapıcam bir yol gösterirmisiniz bilgisayarımdan olabilirmi başlatı açamıyorum
  • Başlat > Programlar > Donaltılar > Sistem Araçları > Sistem Geri yükleme...

Burada Çıkan Tarih ekranında Koyu olan tarihleri seçebilirsin 1 kaç gün öncesini seç ve geri yükle
  • Pardon sen açamıyordun Başlatı...

İnternet explorer ı aç Adres Satırına Şunu Yaz..

%SystemRoot%\System32\restore\rstrui.exe

Oradan işleri yap
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.