Şimdi Ara

Kardeş Payı (2014) | BİTTİ (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.953
Cevap
69
Favori
195.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce bitirdim bölümü ve bu mesajı kahkahalarımı yeni bitirmiş olarak yazıyorum.Dizi zaten güzel ama bu bölüm aşmışlar.En çok mafyalara güldüm bu hafta
  • Sonunda izledim yeni bölümü

Artık ''bu bölüm de çok iyiydi'' yazmak istemiyorum, söylemeye bile gerek yok

Mafya sahnelerinde kaygısızlardaki mafyanın havasını sezen bi ben miyim ? kendi aralarındaki absürtlükler falan benziyor

Yiğit'in babası çok ciddi bi karakterdi ama ona da inceden biraz komedi unsurları eklenmiş, güzel olmuş. Yiğit karakteri keşke diziye daha fazla dahil olsa, Ali İhsan Varol'u daha çok izlemek istiyoruz

Metin'in eda'ya söylediği sözlerin sahnesini de uzatsalar keşke, bi bölümü ona ayırsalar bile sıkılmam, bi dizinin hem mizah yönü hem de diğer yönleri bu kadar mı iyi olur

Diziyi 10 bölümdür 60 dakika tutmaları çok güzel, ilk başta umutsuzdum, kanal zorla uzatır diyordum ama öyle olmadı. Gereksiz sahneler yok, sırf gülüyoruz. Demek ki seneye kanal ile anlaşılıp bi komedi dizisinin olması gereken 20-30 dakikalık süreye inilirse gülmekten espri kaçırıcaz ki zaten şu an bile öyle, bazı sahneleri geri alıp izliyorum

@Thecalip_h

sağolasın haberbar ettiğin için

• Abi bu hamiyet rütbeli olsa eğer askerlerin vay haline. tuvalete bile istikamet yiyerek giderlerdi lan. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

herkes birilerini beğenmiş rolünü çok güzel oynadığını söylemişte. şu adamı kimse dememiş.

dizideki favori karakterimdir bu adam. işler güçlerde de öyleydi. bu adam da kendimi görüyorum yav

benimde favorimdir pompacı kartal,düğün dernektede oynamış ama ben filmde göremedim kendisini

ilk sahnelerde camide hocanın yanında ki adam, pencereden murat cemcire falan bağırıyodu. saç sakal hiç bişi yok o yüzden tipi çok farklıydı

• Emrah ın da Sivas'tan dayım arıyor Tüpçü Fikret demesi çok iyiydi ya Düğün Dernek'i de hatırladık
  • annem senin hanımın olduğu için sorun yok baba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Conlon

Mafyaların olduğu sahneler bitirdi yeminle beni yerlere yattım

bir organizasyon sorunumuz var
  • Bipsiz tek parça veren bir site var mı? star kendi sitesinde parçalı veriyor diye tvyo'dan izliyordum son 2 bölümdür onlarda parçalı veriyor.
  • Bölüm efsaneydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Bipsiz tek parça veren bir site var mı? star kendi sitesinde parçalı veriyor diye tvyo'dan izliyordum son 2 bölümdür onlarda parçalı veriyor.

Buradan takip edebilirsiniz hocam. Üyelik isteyebilir belki ama bütün dizileri yayınliyorlar

• Çok çok iyi bölümdü.Dizi cidden efsane olma yolunda ilerliyor,bozmaz umarım.
  • Hilmiye çok güldüm age of empires oynuyor.

Adam bas adam bas daha çok adam bas
  • kartalın klipteki hareketleri nedir
    işler güçlerde de çok iyiydi ya
  • Yine dolu dolu bir bölümdü. Emrah'ın sahneleri daha fazla olsa keşke o adam beni de hipnotize ediyor. Değişik bir şey.
  • saglam dizi insallah isler gucler gibi sona dogru bozmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alm.oz

quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

herkes birilerini beğenmiş rolünü çok güzel oynadığını söylemişte. şu adamı kimse dememiş.

dizideki favori karakterimdir bu adam. işler güçlerde de öyleydi. bu adam da kendimi görüyorum yav

benimde favorimdir pompacı kartal,düğün dernektede oynamış ama ben filmde göremedim kendisini

ilk sahnelerde camide hocanın yanında ki adam, pencereden murat cemcire falan bağırıyodu. saç sakal hiç bişi yok o yüzden tipi çok farklıydı

ayrıca yurtdışından gelen kızın abilerinin kaza yaptığında takici rolündede oynuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ludovico!

Yine dolu dolu bir bölümdü. Emrah'ın sahneleri daha fazla olsa keşke o adam beni de hipnotize ediyor. Değişik bir şey.

Aynen o karakter çok iyi ya.E da esprisi çok güzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8-9 izledim simdi 10 izleyecem
  • Jilet gibi bölümdü karnım ağrıdı yine allah razı olsun tüm ekipten
  • ulan Ayhan Taş ulan Sezai
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.