Şimdi Ara

Kardeş Payı (2014) | BİTTİ (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.954
Cevap
69
Favori
195.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjanahmet

Çekerim emaneti silerim adaleti

abi muhteşemler yaaa

• Harika bir dizi 1 saatlik bölümde gülmekten çene kaslarım ağrıyor başlarda 1 saat az gelir gibi oluyordu bölüm hiç bitmesin diyorumda bu kadar kahkahaya yürek dayanmıyor 1 saat ideal ondan dolayı senaryoda çok iyi.
  • mafya sahneleri perisan etti bizi

• Ahmet'in cebinden, çantasından devamlı soğan çıkıyor acaba nedeni ne, ileride belki bunu açıklayıcı sahne falan çekerler diye beklemiyor değilim. Acayip merak ediyorum soğan muhabbetini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Ahmet'in cebinden, çantasından devamlı soğan çıkıyor acaba nedeni ne, ileride belki bunu açıklayıcı sahne falan çekerler diye beklemiyor değilim. Acayip merak ediyorum soğan muhabbetini.

Sahnenin birinde ''Ben hala kafamda sogan kırıyorum'' demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LENCER

quote:

Ahmet'in cebinden, çantasından devamlı soğan çıkıyor acaba nedeni ne, ileride belki bunu açıklayıcı sahne falan çekerler diye beklemiyor değilim. Acayip merak ediyorum soğan muhabbetini.

Sahnenin birinde ''Ben hala kafamda sogan kırıyorum'' demişti.

Biliyorum ama neden yanında taşıdığının cevabı değil
  • quote:

Şerif'in peçeteye yazdırdığı cinsel güç ilacını eczaneye gidip almaya çalıştığı bir sahne vardı Metin'in. Eda da Metin'e ilaçları kendisi için aldığı imasında bulununca "ben her sabah soğan yerim, önlemimi aldım" tarzı bir şey söylemişti, aynı muhabbet devam ediyor farklı bir şey çıkmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

quote:

Şerif'in peçeteye yazdırdığı cinsel güç ilacını eczaneye gidip almaya çalıştığı bir sahne vardı Metin'in. Eda da Metin'e ilaçları kendisi için aldığı imasında bulununca "ben her sabah soğan yerim, önlemimi aldım" tarzı bir şey söylemişti, aynı muhabbet devam ediyor farklı bir şey çıkmaz bence

Evet o bolumu hatirliyorum ama ustune hala cebinden kocaman sogan cikiyor. Isin abdurt tarafi cebinden koca sogan cikmasi :D

• Adamlar işlerini biliyorlar.Bütün karakterler on numara oynadı.Heleki mafyalı bölümler acayip sardı beni.Hilmi AOE oynarken pc ye atarlanması da çok iyiydi.Sonraki bölümü halatla çekiyorum
  • Bu da iyiydi

• Ahmet Kuralın sesi de baya iyi.

• Bu diziyi sansürlu izleyerek lutfen diziyi bitirmeyin

Kufur hos bir sey degil belki ama bu dizide tam tadında ve yerinde yapılınca super oluyor bence

Metin in benzin istasyonunda Emrah a ettigi kufur

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu diziyi sansürlu izleyerek lutfen diziyi bitirmeyin

Kufur hos bir sey degil belki ama bu dizide tam tadında ve yerinde yapılınca super oluyor bence

Geçen bölümde Sezai'nin oğlan bayıldığında karakuri elektroşok versin diye nasıl küfür ediyordu.Ali nasıl diyordu;Sezai dozu arttır

• quote:

Orijinalden alıntı: janjanahmet

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu diziyi sansürlu izleyerek lutfen diziyi bitirmeyin

Geçen bölümde Sezai'nin oğlan bayıldığında karakuri elektroşok versin diye nasıl küfür ediyordu.Ali nasıl diyordu;Sezai dozu arttır

Benim kahkaha attığım yer dedigim gibi metin ve Emrah

Dediğiniz yer de cok iyiydi sezai yi tuttular ya ilk yardım yapmasın diye

• Age of empires sahnesinde çok fena güldüm tekrar iyi oldu @janjanahmet

• Bugün günlerden Kardeş Payı
  • Kardeş payı beklemede
  • yaaa tam başladığı anda izmire gidicem yolda leptop aıcam ama kaçırırım ama yayın bittikten sonra hızlı şekilde hangi siteye yüklenir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

yaaa tam başladığı anda izmire gidicem yolda leptop aıcam ama kaçırırım ama yayın bittikten sonra hızlı şekilde hangi siteye yüklenir?

Hemen ertesi gün Star tv nin kendi sitesine sansürsüz yükleniyor hocam daha iyi oluyor hem
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.