Şimdi Ara

Kardeş Payı (2014) | BİTTİ (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.954
Cevap
69
Favori
195.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes birilerini beğenmiş rolünü çok güzel oynadığını söylemişte. şu adamı kimse dememiş.

dizideki favori karakterimdir bu adam. işler güçlerde de öyleydi. bu adam da kendimi görüyorum yav

Kardeş Payı (2014) | BİTTİ

• kardeş payı bence komik. ama show tv de yayınlanan analı oğullu salı günü yayınlanıyor çok komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kübra593 -- 2 Mayıs 2014; 11:35:18 >
  • Mükemmel bir bölümdü.7.bölüm kadar kaliteli bir bölümdü benim için.Hatta bir tık daha iyiydi bu bölüm.Bütün karakterler güldürdü.Özellikle çakma mafyaya bayıldım bu bölüm,süperdi onlar.Gerçekten çok iyi ya,inşallah şöyle 3-4 sezon sürer.Reytinglerde gayet iyi gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janjanahmet -- 2 Mayıs 2014; 12:25:09 >

• Eoudoxias kullanıcısına yanıt
    bu adam bomba gerçekten.bir de hanımım lafı bağımlılık yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

herkes birilerini beğenmiş rolünü çok güzel oynadığını söylemişte. şu adamı kimse dememiş.

dizideki favori karakterimdir bu adam. işler güçlerde de öyleydi. bu adam da kendimi görüyorum yav

Al benden de o kadar.
    Kesinlikle diziye ayrı bir renk katıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç denk gelmedim.

Perşembe akşamı biri haberdar ederse sevinirim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mafyanın 1 milyoncu da ki sahnesi çok iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

herkes birilerini beğenmiş rolünü çok güzel oynadığını söylemişte. şu adamı kimse dememiş.

benimde favorimdir pompacı kartal,düğün dernektede oynamış ama ben filmde göremedim kendisini

• her hafta yüklenirdi bu hafta siteye bipsiz yeni bölüm yüklenmemiş :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

her hafta yüklenirdi bu hafta siteye bipsiz yeni bölüm yüklenmemiş :(

Yüklemişler

Saçsız rapunzel
  • http://www.startv.com.tr/dizi/kardespayi/bipsiz/sayfa/1/10-bolum-bipsiz

• inşallah 2 3 sezon devam eder her bölüm daha kaliteli oluyor konular daha bağlantılı olmaya başladı
  • Arkadaşlar dün 2. reklamdan sonra yayınlandımı yoksa orda bittimi ikinci reklam girdi ben yatağa girdimde :D
    Birde Hilmi birtane oyun oynuyordu o oyunun ismi neydi merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlylmz.

Arkadaşlar dün 2. reklamdan sonra yayınlandımı yoksa orda bittimi ikinci reklam girdi ben yatağa girdimde :D
    Birde Hilmi birtane oyun oynuyordu o oyunun ismi neydi merak ettim.

Age of empires 3

• Sağol hocam teşekkürler.
  • Bölüm çok iyiydi hemen hemen her sahnesi ayrı güldürdü

Senaryo çok ince yazılıyor ancak

"Testislerimde bir seçim yapılırsa çoğunluğun yanlış yöne gideceğinden korkuyorum " böyle göndermeli ya da normal olarak ince replikler fazlaydı
  • dizi gelmiş geçmiş en iyi komedi dizisi yolunda ilerliyor. (L&M fanatiği ve Kaygısızları hala izleyen biri olarak söylüyorum)
    en baştaki o mucit animasyonları, ara ara giren müzikli sahneler. çok hızlı yazılan senaryolar, yani 1 sn bile boş geçmiyor dizide. aynı replikler ve sahneleri başka yapımcılar yapmış olsa dizi 90dk oynardı.
    oyuncular resmen zirvedeler. şu olmasın dediğim tek karakter yok, bunda senaryonun çok kaliteli yazılmasıda var. dediğim gibi replikler çok akıcı ve seri, bazen üst üste 2 laf sokuyorlar o serilikte biri kaçıyor mesela

böyle devam ederse efsane olur ama gerçekten efsane olur.
  • sezai nin dişler tam yürek felaketi arkadaş. D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

abi şu mafya yardırıyo ya adamlar süper

sasha grey ve tywin lannister esprileride güldürdü

Tywin espirisi neydi ? Yine basini kacirdimda

yiğit ''Tywin Lannister kesildi başımıza'' dedi kendi kendine taksiye binerken

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.