Şimdi Ara

KARARLARINIZA İHTİYACIM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi geceler,uzun zamandan beri tanıdıgım bir kız arkadaşım var yaklaşık 5-6 haftadan beri de sanal üzerinden konuşuyoruz son 3 günde yaklaşık 7-8 saat reel görüştük ben kızdan gerçekten hoşlanıyorum oda benden hoşlandıgını düşünüyorum ancak açılamıyorum beni bu konu hakkında gazlarsanız sevinirim utangaç birisiyim karşımda ki kişide öyle oldugu için ikimizde bir adım atamıyoruz,örnegin bir çicek alıp benimle güzel vakit geçirdigin için sana bunu armağan ediyorum desem vs vs tavsiyelerinizi beklemekteyim.

• Tek tavsiyem : O dediğini yapma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

Tek tavsiyem : O dediğini yapma

Ney hocam nofap mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah aşkına kızlara teklif etmekden neden çekinip utanıyorsunuz?Onlarda sizin gibi osurup sıçıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hernos2

Allah aşkına kızlara teklif etmekden neden çekinip utanıyorsunuz?Onlarda sizin gibi osurup sıçıyor.
    Eyvallah,soğuttun beni 😂

• Aslansın,kaplansın,yaparsın, edersin.
  • Vermeyeceksen uğraştırma gözünü seveyim.

Deyip direk sadede gelinmiş olur. O an şaşkınlık ile vereceği cevap, seni arkadaşım olarak görüyorum lafını bile söyleyemez

• Olaya kafanda esprili yönleriyle bakacak düşünceler geliştirirsen ve esprili ve arkadaşça bir yaklaşım şekli ya da ortak nokta bulup oradan ilk adımı o şekilde atarsan devamı da daha kolay olur.

"Kamera şakaları seviyor musun" deyip, beğendiğin bir tanesinin linkini bile atsan (youtube'dan) açılışı yapmış olursun. Tutup da "ne alaka" türünden bir yanıt verirse de "bir an sende potansiyel gördüğümü sanmıştım, emin değilim ama belki bazen yanılıyorumdur. :D" türü bir sonu gülücüklü ve yanılmışsan demek ki onda potansiyel yoktur anlamına da gelebilecek (umursamaz) bir yanıt da atabilirsin. Pozitif, esprili, 'olursa olur olmazsa ohoo daha dünyada neler var' türünden bir kafa yapısına bürünerek (beklentiye girmeden) ve özgüvenli olarak iletişim kurarsan ve aceleci olmazsan, sonuç çıkması daha olası olur.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobidik -- 19 Eylül 2018; 15:51:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.