Şimdi Ara

Karaca Tencere Seti Mağdurları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
11
Favori
21.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim 570 liraya aldigim yavruagzi rengi olan siparisim hala tedarik asamasinda diyor. Hatta cek kullanmadan 600'e aldigim siparisim -iptal talebime ragmen- iptal edilmedi. Buyuk ihtimalle yarin hersey netlesir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thh cagri merkezi konusmalari ile ilgilenmez bunlar adli durumlar icin tutulur.
    siz mesafeli satis sozlesmesi ve ilgiki ekran goruntuleri ile e devletten ya da thhnin binasindan basvurunuzu yapacaksiniz thh sizi hakli bulacak karaca buna ragmen urunu gondermeyecek siz de icra mudurlugune gidip icra yoluyla hakkinizi alcaksiniz.
    Bu isler böyle oluyor ben defactoyu 29.99 tl icin icraya verdim ve yasal faizi ve yaptigim masraflara kurusi kurusina aldim.1 kurus dahi olsa hakkinizi arayin arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44cihan44 -- 9 Haziran 2019; 23:20:3 >
  • Şikayetvar da müşteri memnuniyeti yüzde 20 yalnız :) Çok ilginç, eskiden firmalar daha çok önem verirlerdi müşteri memnuniyetine, sanırım insanlar thh ye gitmediginden bu duruma geldi. Koskoca karaca diye bahsediyoruz memnuniyet yüzde 20 :)

• Takip.

• Bu markanın granit tenceresini aldım ve alırken tek güvendiğim şey 5 yıl garanti vermeleriydi. Hem de büyük bir özgüvenle ürünlerinin asla çizilmeyeceğini garanti ediyorlardı.
    Neyse tencere geldi bir sefer içinde yemek pişti sonra elde yıkanırken çizik olduğunu fark ettik. Daha geldiğinin 2. günü olduğu için h.b. müşteri hizmetlerini aradım ve ürünün çizik olduğunu ve değişim yapılmasını talep ettim tabii tencereyi kullanıp kullanmadığımı sordular, kullandığımı ama çizilmeye karşı garantisi olduğunu söyledim fakat h.b. müşteri temsilcisi tencerenin garantisi olmadığını söyledi.
    Neyse bu garanti olayıyla ilgili bir araştırma yaptım ve gördüm ki tamamen müşteri aldatmacasından ibaretmiş. Ürünü karaca'nın kendi mağazasından alanlar çizildiğinde garantiye verip tekrar değişim alıyorlarmış (tabii bu ürün serisinde çiziklere karşı dayanıklılık diye birşey gerçekte yok) ama farklı satıcılardan alanların şikayetlerini gördüm ki hep ortada bırakılmışlar.
    Sonunda garantideki bu saçma durumu gerekçe göstererek tencereyi iade ettim ve karaca'dan bir şey alacakken iki kere düşünüyorum artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Siparişlerin İptal Edilmesi Ayrı Konu THH Gidin.

Konuda Bilgisiz Kişiler Karaca Borç Çevirdi Fon Kurdu Vs. Yorumlarına Gülüyoruz Sadece.
    Bir Kere Daha Çekilen Ücretler Bankada Firmaya Ödenmesi Örnek 15 Günü Bulur Neyin Borcunu Çeviriyor?
    Aynen öyle hemen para yatarsa kesinti yüksek olur genelde firmalar kart komisyonlarında anlaşmaları en az 15 gün sürüyor, sadece aptalca bir durun insanları kandırdılar, thh başvuru yapmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • acaba ne oldu diye merak ediyordum ,konusu açılmış ve popüler içine bile girmiş :)
  • Ya hala firma iyidir ben şununu aldım iyi çıktı ya da firmanın eline para geçmez bankada bekler mesajlarına bayılıyorum. Firmanın hangi departmanında çalışıyorsunuz arkadaşlar. Alenen böyle soruyorum.

1. Esnaf olan büyük firma muhasebesi takip eden bilir. Aynı gün hesaba para geçmesiyle ilgili yüksek komisyon gariban küçük esnafa uygulanır. Böyle firmalara banka anında ödemeyi gerçekleştirmezse firma ha...ir lan diyip diğer bankayı arar.

2. Bir ürünü iyi çıkmış olabilir. Ama bu yaptıkları dolandırıcılığı örtbas etmez. Kaldı ki sikayetvar sikayet kaynıyor, hepsine verilen cevaplar otomatik.

3. Evet kuyruk acısı diyenler olabilir. Aldım. 1 hafta boyunca tedarik sürecinde dediler. Bugün kontrol ettim iptal edilmiş. Neye güvendiler, tüketiciyi korumayan tüketici yasasına. Mutlaka bir açık, kılıf uydurmuşlardır.

4. Haram zıkkım olsun bizim üzerimizden kazandıkları her kuruşa. (Reklam amaçlı hareketler dahil)

Hakikaten sıkıldım artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: slowfood

Ya hala firma iyidir ben şununu aldım iyi çıktı ya da firmanın eline para geçmez bankada bekler mesajlarına bayılıyorum. Firmanın hangi departmanında çalışıyorsunuz arkadaşlar. Alenen böyle soruyorum.

1. Esnaf olan büyük firma muhasebesi takip eden bilir. Aynı gün hesaba para geçmesiyle ilgili yüksek komisyon gariban küçük esnafa uygulanır. Böyle firmalara banka anında ödemeyi gerçekleştirmezse firma ha...ir lan diyip diğer bankayı arar.

2. Bir ürünü iyi çıkmış olabilir. Ama bu yaptıkları dolandırıcılığı örtbas etmez. Kaldı ki sikayetvar sikayet kaynıyor, hepsine verilen cevaplar otomatik.

3. Evet kuyruk acısı diyenler olabilir. Aldım. 1 hafta boyunca tedarik sürecinde dediler. Bugün kontrol ettim iptal edilmiş. Neye güvendiler, tüketiciyi korumayan tüketici yasasına. Mutlaka bir açık, kılıf uydurmuşlardır.

4. Haram zıkkım olsun bizim üzerimizden kazandıkları her kuruşa. (Reklam amaçlı hareketler dahil)

Hakikaten sıkıldım artık...
    Tamamına katılıyorum, şark kurnazlığı yaparak kazandıkları her kör kuruş haram olsun

• Çek falan hallederiz en kötü thh ye gideriz

Birisi dilekçe örneği göndersin

• Tüketici Hakem Heyetine başvuru yaptım. Hadi hayırlısı.
  • Tüh ye başvuru yapıldı

• Şuan Şikayetvar'a yazıldı, belgeler toplanıp thhyede başvurulacak.
  • ücret iadesi 10 iş günü içerisinde yapılacaktır diyor bunlar.

şaka gibi.

• Karaca Tencere Seti Mağdurları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tropeus77 -- 10 Haziran 2019; 10:23:18 >
  • Şimdi bende aradım beyler kalite kontrol aşamasını geçemediği için ürününüz iptal edilmiştir dedi müşteri hizmetleri ve 3 ila 10 iş günü içinde para iadesi olacakmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tropeus77 T kullanıcısına yanıt
    Bir sıcak fırsatlar klasiği :D Ama bugün bize yarın size
  • Valla parasında değilim burada gasp mevcut, ölücü falan yazanların da mezar taşını sevmek istiyorum. Kimse firmaya dayatma uygulamadı, kendileri bu fiyattan satışa çıkardılar. Yapılması gerekenleri elden ele ulaştırırsak mahkeme yoluyla da olsa bu yapılan yanlarına kâr kalmamalıdır.

Not: hepsiburada.com 'da Doğan Online çalışan indirimim ile 800 liraya gelen nilüfer seti 569.90'a almıştım henüz iptal yok duruma göre bende katılacağım.
  • Yaklaşık 8-10 dk içinde müşteri hizmetlerine bağlandım. Buradaki arkadaşlara anlatılan masalı anlatıyorlar. Tabii ki müşteri temsilcisinin suçu yok, yetkililerde suç.

Ben en çok yemek takımı için üzüldüm. 570 tl ye kare yemek yakımı almıştım.

İptal olma nedeni, kalite kontrolden geçemeyişiymiş... Bak bak yalana bak. Dedim; 3 kişide olur, 5 kişide olur, internette şu an insanlar toplanmış, siz binlerce kişiye aynı masalı anlatıyorsunuz. Sırf tıklanma için, para işletme meselesine yorum yapamam bayram vs net bilgim yok fakat rezillik başka bir şey değil...

Yetkili kişiye aktarma yok, siz saatlerce konuşun onlar dinliyorlar, anlıyorum vs vs yetkililere ileteceğim, dinleteceğim vs vs sonra kapanış...

Haber vermeden nasıl iptal edersiniz diyorum, mail atıldı diyor. Mail falan da yok bende.
    Bakmasam haberim de olmayacak....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhea -- 10 Haziran 2019; 15:39:13 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.