Şimdi Ara

Karaca Tencere Seti Mağdurları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
11
Favori
21.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En önemlisi gerçekten bu , firma kendine hileyle fon kaynağı yaratıp kullandı, yazalım bu markayı aklımıza bu zihniyete para kazandırmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devasaldost -- 9 Haziran 2019; 21:32:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

Farklı gün ve farklı saatlerde tekrar tekrar satışa çıkardıkları ürünlerin ekran görüntüleri vs olsa, belki thh haklı bulur.

Alıntıları Göster
    hocam aynı gün iptal olsa anlarım.
    sözleşmede bile 3 gün içinde denmiş. 3. gün olsa anlarım.
    ama 6 gün sonra ben anlamam. karta iade belki de 2 hafta sürecek.

• bin kişi olsa 270 liradan 270 bin lira eder.
    borç çevirebilirsin. zaten siparişler pazar ve arefe günü alındı. pos bir gün sonra hesaba geçse arefe günü para çevrilebilir. cuma para çevrilebilir.
    bakalım iadeler ne zaman yapılacak ? böyle de bi durum var.

hakkımızı savunmalıyız.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam iptal kısmını demiyorum ben. Ürün birden fazla satışa çıktı. Her seferinde 5-6 stok koydular bitti, bi kaç saat sonra tekrar stok koydular. Bu da fiyat hatası vs olmadığını, bilinçli şekilde yaptıklarının kanıtı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tesekkurler hocam dediginizi yapalim. Satin alan diger kisiler de gorsun konuyu one cikartalim.

• Şikayetvar.com da ne yapıyoruz şimdi?

• Siparişlerin İptal Edilmesi Ayrı Konu THH Gidin.

Konuda Bilgisiz Kişiler Karaca Borç Çevirdi Fon Kurdu Vs. Yorumlarına Gülüyoruz Sadece.
    Bir Kere Daha Çekilen Ücretler Bankada Firmaya Ödenmesi Örnek 15 Günü Bulur Neyin Borcunu Çeviriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 11 Haziran 2019; 10:56:34 >
  • thh ye ne yazılacak bilen biri bir örnek oluşturursa belgelerle başvuralım.
  • Konuyu görünce baktım benimkide iptal edilmiş, şikayet varla başlayalım i

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Siparişlerin İptal Edilmesi Ayrı Konu THH Gidin.

Konuda Bilgisiz Kişiler Karaca Borç Çevirdi Fon Kurdu Vs. Yorumlarına Gülüyoruz Sadece.
    Bir Kere Daha Çekilen Ücretler Bankada Firmaya Ödenmesi Örnek 15 Günü Bulur Neyin Borcunu Çeviriyor?
    ben esnafım güzel hocam.
    öyle birşey yok.
    o senin bankayla anlaşmana baglı
    komisyonuna göre seçersin.
    aynı gün de geçeni var. ertesi gün de geçeni var 1 hafta sonra geçeni de var.
    15 gün şartı yok. benim misal anlaşmam ertesi gün.

• NewsTR kullanıcısına yanıt
    Hocam kirdirsa yeter ayni osgunu hesapta ben oyle yaptilar demiyorum sadece bilgi yani imkansiz degil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şikayet var'a yazdım

Bilen de konuşuyor bilmeyen de hocam boşver. Bunlar kocaman firmalar bekleme prosedürü olsa dahi ki yok, diyelim ki var vahiy mi gelmiş dilediği gibi ayarlar gider banka ile. Buz gibi fon yaratma olayıdır bu olay.

• gecen sicak firsatlarda konusunu gormustum.
    hatali fiyat vs olabilir diye dusundum uzerinde durmadim ama sonradan okudugumda 30 dk da bir 5-10 stok girilmis 2 gun boyunca..
    hem milletin zamanini cal hem gonderme.

hakkinizi arayin.bu adamlardan bir daha kurdan almam.

karaca,jumbo ve bu grup anlasilan tamamen uc kagitci.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihinOrg

Bilen de konuşuyor bilmeyen de hocam boşver. Bunlar kocaman firmalar bekleme prosedürü olsa dahi ki yok, diyelim ki var vahiy mi gelmiş dilediği gibi ayarlar gider banka ile. Buz gibi fon yaratma olayıdır bu olay.
    hocam bloke ile de kullanabilirler. sen posundan 500 tl bloke ettirirsen banka sana 499 kullandırır anında..
    o para için ertesi günü beklemene de gerek yok. ama dediğin gibi aynı gün alanı da var büyük firmalar özellikle. valla karacaya helal olsun. 6 gün uyuttular. bakalım ücret iadeleri ne kadar sürede yapılacak.

• THH bişey çıkacağını sanmıyorum.Daha önce defacto siparişlerimi iptal etti.Thh başvurdum sonuç elde var sıfır.Boşuna zaman kaybetmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihinOrg

Genelde Hatalı Entegre Yada Sistem Yöneticisinin Hatası İle Açılıyor Bu Tür Ürünler, Fark Edildiğinde Sizin Bilgi Sorduğunuz Kişiler Yetkili Olmuyor Kayıt Açar, Mail Atar Yetkili Kişilere Onların Dönmesi Aksiyon Alması Uzun Sürer Vs.
    Firmanın Kendi İçindeki Hataları

Ama Bu Ürün 2-3 Defa Çıktı Satışa Muhtemelen Entegre Hatası.
    Thh Giderken Satış Sözleşmesini Mutlaka Ekllere Koyun Ayrıca Her Thh Aynı Kararı Vermiyor Maalesef, Kimi Heyetler Dosyaya Bile Düzgün Bakmıyor Direkt Onay Yada Red.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 9 Haziran 2019; 21:56:10 >
  • Hemen konuyu yazin sikayet vara ardindan thh ne tuketicinin korunmasi kanunu madde 6 satistan kacinma ve satis sozlesmenizde yer alan urunu size 3 is gunu icinde haber vermeden yada alternatif bir urun sunmadan siparisinizi iptal ettigini beyan edip konuyu kapatin saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secovaleo -- 9 Haziran 2019; 21:56:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.