Şimdi Ara

Karaca Tencere Seti Mağdurları (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
11
Favori
21.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mail geldi 10 tl değerinde hediye çeki tanımladık diyorlar. 10 tl lik ne var sitede. "Üstüne bir 100 tl daha verin de bişey daha alın" diyorlar heralde. Şakalardan şaka beğen. Thh zorunlu oldu artık. Mailin altında belirttikleri gibi "Paylaşacağımız çok şey var"
  • Bunu da anlamıyorum. Sadece size sus payı olarak mı verildi hediye çeki? Yanlış anlamayın sözüm size değil. "Esnaflığı nasıl vıcık vıcık hale getiririz, yediğimiz haltın üstüne nasıl ot dikeriz." Der gibi birşey olmuş. Mail yok. Açıklama yok. Hediye çeki yok. Bilgilendirme yok. Arayıp sorana da dalga geçer gibi 10 TL hediye çeki. Bu arada 2018' in lovemark' ı seçilmiş kendileri. Hayat kurtaracak olsa bundan sonra kapisindan geçmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalite kontrolü geçememek nedir ya? satışa çıkarılmış müşteriye sunulmuş ürün kalite kontrolden geçmeden mi sunuluyor yalana bak.eğer aynı ürünün 3000 tl den satsaydı kalite kontrol sorulacak mıydı? yalan katarak yapılan ticaret haram değil midir?
  • karasac K kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bende bundan bahsedecektim. "STOKTA" Tanımı benim bildiğim "Ürünü aldım, kontrol ettim, depomda, sorun yok, siz satın alınca teslim edeceğim." Anlamına gelir. Ama bizde, "Ön siparişte olabilir, yemliyor da olabiliriz, stokta yazıyor ama daha bizde görmedik. Siz parasını ödeyin biz bakacağız duruma." Anlamına geliyor.

• slowfood kullanıcısına yanıt
    Yok hocam estağfurullah, 10 tl hediye çeki vermeleri ayrı komedi, üstüne bir de sadece bana verdilerse o daha ayrı komedi

• 600 TL likten aldım daha iptal olmadı, tedarik sürecinde diyor.Bakalım biizmkiler ne olacak.
  • 10 tl çek iyiymiş.

adamlar daha para iadesi yapmadı. bu kadar yüzsüzlük olmaz.
  • İyiki almamisim bende magdur olacakmisim

Magdur

• Nasıl bir mağduriyet bu, pişirmiyor mu iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ölücü mağduriyeti.
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    Allah aşkına Türkçe öğren. Sinirimi bozdun sabah sabah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drxl

Allah aşkına Türkçe öğren. Sinirimi bozdun sabah sabah.
    How Beautiful!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 11 Haziran 2019; 10:58:8 >
  • Şikayetvar da şikayetler yayınlanmaya başladı. Konu 7500 tıklama almış şimdiye kadar. Değer miydi 20-30 tencere için karaca

• Boşverin paranızı kaptırmayın zaten bunlara. Kullanamadan çöp oluyor malları.

ayrıca 2 yıllık kullanımda granit setlerinin tabanları soyuldu hepsi çöp oldu.
    Çelik tencerelerin saplarındaki ve kapaklarındaki taldız kaplamaların hepsi paslandı.
    https://www.sikayetvar.com/karaca-zuccaciye/bir-bucuk-yildir-karaca-zuccaciye-nin-keyfini-bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blu3nx -- 11 Haziran 2019; 14:25:17 >
  • 10 gün sonra gelecek para aideleri herhalde

• Bizim tüketici heyeti pek hızlı maşallah bu hızla deponun kenarında kalan tencerele setlerinden birisi benim olur
    Karaca Tencere Seti Mağdurları

• krc58 kullanıcısına yanıt
    nickiniz güzel tesadüf

• Kırmızı set için stokta olduğu anın ekran görüntüsü elinde olan varsa atabilir mi rica etsem benimki de iptal olmuş thh şikayetimizi iletelim gerekli belgelerle

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

nickiniz güzel tesadüf
    Şu tüketici hakları bi sonuçlansın %58 ortak olacağım şirkete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 11 Haziran 2019; 16:47:11 >
  • Karaca Tencere Seti Mağdurları

her resim varda %70 lik indirim resminin ekran görüntüsünü almamışım elinde olan paylaşabilir mi?(kırmızı set olanın)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.