Şimdi Ara

Karabük Üni > ODTÜ - Times Higher Education 2021 sıralaması (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
6.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karman121 K kullanıcısına yanıt
    Olay bu aslında da demek istemedim içimi dökmüşün helal
  • Nphexy N kullanıcısına yanıt
    Hocam yani ben de demek istemezdim kesinlikle hiçbir insanı sırf puanı vs yüzünden rencide etmek de istemiyorum ama yani bu adamı o kadar fazla görüyorum ki başta troll sandım güldük gitti baktım iyice gaza gelip yazıyor artık bu trollükten çıktı yani birçok insanı yanlış yönlendiriyor okn ylmz hocam da birkaç kez zaten cevap verdi ama değişmiyor ki adam aynı kafada devam yani bilmediği konular hakkında hiçbir insan bu kadar konuşmamalı başta uyarı geldiğinde biraz düşünür bir daha yazmaz ama bu arkadaş değişmiyor ki aynı çizgide artarak devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karman121 K kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle
  • Diğer bölümleri bilmem ancak KBÜ mühendislikte iyi gerçekten. Üzerine baya duruyorlar. Liste zaten ülkemiz yapımı değil. İlla ki vardır bilinen. Yoksa KBÜ konuşulana kadar Çankaya konuşulması lazımdı. KBÜ iyi ilerleyen bir devlet üniversitesi.
  • Birileri karabükten mezun olmuş hocam
  • Hocam artık baktılar bu yeni nesile üniversitelerini pazarlamak kolay gelen geçen reklam yapıyor.Pastada paylarını almak için:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek seferlik komidin arkadaşların mesajları çoğalmış bakıyorum. Sanarsın KBÜ babamın malı. O da bir devlet okulu. Gerizekalıca gülme modeline bakılırsa da 15'lik ergen gereksizi var karşımda.

Hadi yeni üyeliğini al okuluna dön..
  • Karabük Üniversite'si makine mühendisliği 2015 mezunuyum. Mühendislik fakültesinde Türkiye'de ilk kez kurulan pek çok laboratuvar mevcut. İçerisinde deney yapabileceğiniz olanaklar var. Mekanik testlerin hepsi yapılabiliyor. Liste için buyurun:https://lab.karabuk.edu.tr/laboratuvar-list.aspx?val=1

Benim dönemimde hocalarımız kaliteliydi. Şimdiki durumu bilemem fakat ben üniversitemden ve şehirden çok memnundum. 2 sene önce gitmiştim yine. Şu anda da birçok yatırım yapılıyor. Siyasi bağlantıları olduğu için hızlı yükselmesi bu açıdan normal. Daha iyi olacaktır. Liste saçma orasına katılıyorum. Karabük'e köy demek de saçmalık. Köy dediğiniz yerde kocaman demir-çelik fabrikası var. Safranbolu gibi güzel bir yeri var. Bunlar dışında siz istediğinizi söyleyin, bilen biri olarak ben birinci ağızdan bunları dile getirdim. İyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cato16 -- 3 Eylül 2020; 17:2:53 >

• Adam gibi cevap verdim, terbiyesiz. Cevap verdiğim vakte yazık.
  • Forum velet dolmuş.
  • Marquis Warren nickli velete cevap vermeyin, vaktinize yazık. Bu velet hariç herkese iyi günler dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.