Şimdi Ara

Karabük tıp fakültesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
8.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karabük tıp fakültesi nasıldır Zonguldak'ta eğitim veriyor diye duydum orada okuyan varsa yardımcı olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen sene Karabük’te eğitim vermeye başladı önceden zonguldaktaydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehir nasıldır acaba bilginiz var mı

• halilaykan64 H kullanıcısına yanıt
    Hocam karabüklüyüm öyle sosyal olarak yapılacak pek bişey yok üniversitenin bulunduğu 100.yıl mahallesinde birsürü kafe var bazıları her akşam ful çeker bazıları boş olur onun dışında Safranbolu güzeldir eski çarşımız var güzel mekanlar vardır 2 tane club var şehirde sadece, maddi olarak çok pahalı bir şehir değil 2 tane avm var Karabük merkezde her yer birbirine yakın ve ulaşım ucuz sayılır.Kısaca rahat bir şehirdir ama dolu dolu bir sosyal hayatınız olmaz tabii ki ben seviyorum burayı bu sene İstanbul’a gidecem üniversiteye ve buranın rahatlığını özleyeceğimi düşünüyorum :)

Diğer arkadaşa katılıyorum. bende karabükte yaşıyorum ve tıp fakültesi bu sene yeni binasına taşındı. Fakülteye gezmeye de götürdüler beni.
    Hala bazı yerler yapım halinde, mikroskoplar yeni, mikroskopların yansıtıldığı televizyonlar yeni ve 2 tane kadavra var fakültede. Bu sene aynı binaya diş fakültesi açıldı.

Ortamının da çok kötü olacağını sanmıyorum. Karabük öğrenci şehri olmaya adım adım giden bir şehir.
  • Anladım hocam pişman olmam yani mutlu oldum

• Kamyon31 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam

Hocam biraz da kişiliğinize ve üniversite hayatınızdan beklentilerinize bağlı, bu sene kütüphanede ders çalışırken tıp okuyan birkaç arkadaş edindim hiçbiri mutsuz ve pişman değildi bence rahat olun inşallah istediğiniz gibi olur

• Bende Karabük’te yaşıyorum haftasonu bir yere gidicem desen gidicek yer yok asosyal bir şehir pek tavsiyem etmem ama tıp için de gelinir heralde ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anonimini kullanıcısına yanıt
    Hocam bende Uşak'ta yaşıyorum siz yine iyisiniz Safranbolu vs Uşak'ta pek bı yer yok

Safranboluya da bir kere gidiyorsun bıkıyorsun zaten bir şey değişmiyor yani

• anonimini kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi safranbolu da küçük şehir. İstanbul gibi her gidilidiğinde farklı bir macera yaşama fantazisi beklemek saçma olur. Bence arada gidilebilir. Tavla atılır arkadaşlarla. 100.yıldan sıkılınlar için gayet uygun.
    Anladım

Ben kız olduğum için de sıkıcı geliyor olabilir

• Benim için şehir değil üniversite önemli diyorsan Karabük ü tavsiye ederim. Ayrıca şehrin %20si üniversite öğrencisi ve bu oranla Türkiye birincisi. Üniversite şehri olarak bilinen Eskişehir de bu oran % 8 dir.

• Mavizer78 kullanıcısına yanıt
    Ya şehirde önemli hani gece çıkıp arkadaşlarla cafelerde takılabilecegim ortam olmaz mi kdkgkxkckzlfls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilaykan64 -- 9 Ocak 2019; 17:49:40 >
    Onlar olur zaten 100.yıl denilen semt neredeyse tamamı öğrenci elbette kafana göre mekan bulursun. Ama bin bir çeşit aktivite bekleme şehirden Karabük üniversitesini ben vizyonu olan bir yer olarak görüyorum. Özellikle demir çelik şehri olduğu için diş implantı falan oradan üretim tesisi açılması gibi projeler. Şehri ayakta tutan iki şey var kardemir ve üniversite.

• Hocam kaç k ile yazdın ?

• NNOSS kullanıcısına yanıt
    16.7 hocam siz

• 16.663 gelir mi dersin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.