Şimdi Ara

.......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
6
Favori
3.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssg08 -- 17 Temmuz 2022; 17:18:1 >

• Bnde karabük tıp 4. Sınıfım bikaç şey eklemek istiyorum Şehir olarak çok bşy beklemeyin arkadaşın dediği gibi eğitim olarak bazı hocalar cidden çok iyi bazılarida kitabı kopyala yapıştır yapar bu her yerde var ama sadece karabüğe özel bsy değil. ben karabüğün bu sıralamadaki diğet fakültelere göre lab imkanlarının çok iyi olduğunu düşünüyorum anatmi labı vs 3 4 kişi izin alıp gün boyu çalışabiliyorduk labda bunu çoğu büyük fakültede yapamassınız. Arkadaş ortamı olarak ta küçük yer olması bi nebze avantaj bnce tıp için ideal sakin bir yer karabük ankara istanbul bursaya yakın.
  • UP !

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam orduyla Karabük arasında hangisini seçerdiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chaveez19 C kullanıcısına yanıt

hocam mesafe bazlı düşünürek Karabüğü seçtim ben yukarda söylediğim gibi aralarında eğitim konusunda çok bir fark yok şehire bakıcak olursakta Ordu belki bir tık daha iç açıcı olabilir ama Ankaraya uzak olması benim karabüğü seçmeme neden oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssg08 -- 31 Temmuz 2021; 15:24:3 >
  • Anladım hocam, saolun.

• UP

• Faydalı up

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • up !!

• Spor salonu var mı hocam yakınlarda

• hocam kampüs ve fakülte 100.yıl adı verilen üniversite mahallesi içinde yani spor salonları baya yakın ayrıca kampüsümüzün kendi spor salonu da var burayı da kullanabilirsin

• Faydalı up

• Merak ettim netten baktım da sbux kalıcı olarak kapanmış gözüküyor.

Not: üni tercini kampüste sbux var mı diye yapmayın

• hocam kapalı değil google bakmayın daha geçen gün uğradım kampüse açıktı eee tabikide buna göre tercih yapmasınlar   ben sadece tatlı bir ayrıntı vermek istedim bir tanıtımın altında soru sorulmuştu sbux var mı ? diye ben de konuma bunu eklemek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssg08 -- 31 Temmuz 2021; 18:8:5 >
  • ssg08 kullanıcısına yanıt

Hocam boşverin starbuksu şöyle mahalle kahvesi var mı onu söyleyin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: chaveez19

Hocam orduyla Karabük arasında hangisini seçerdiniz?

ordu. karabük leş gibi şehir

• EmekVerdikBEA kullanıcısına yanıt

hocam ondan bol bir şey yok  

• Northrop Grumman kullanıcısına yanıt

hocam leş gibi demeyelim de yani içen kaçan bir tip değilseniz karabükte yaşanır yaşanmayacak bir yer değil yani sadece yapacağınız aktivteler çok kısıtlı olacak

• aralığı geniş tutacam 19500 20500 arası diyorum bana göre nokta atışı istersen de 20000 küsürlerde kapattır.21k-23k arasının da tercih listesinde bulunabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssg08

hocam leş gibi demeyelim de yani içen kaçan bir tip değilseniz karabükte yaşanır yaşanmayacak bir yer değil yani sadece yapacağınız aktivteler çok kısıtlı olacak

karabük'ü deneyimledim hocam. gerçekten leş gibi ve içen kaçan bir tip de değilim   havası, şehirleşmesi her şeyi insanı boğuyor resmen

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.