Şimdi Ara

....... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
6
Favori
3.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam yani renkler ve zevkler tartışılmaz ama bu sıralamayı yapan birisi için çoğu şehir böyle yani

4k sıralama yaptık da akdeniz tıp mı yazmadık dediğim gibi bana en büyük avantajı mesafe oldu evime aşırı yakın nerdeyse her hafta sonu evde oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssg08 -- 31 Temmuz 2021; 19:4:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssg08

hocam yani renkler ve zevkler tartışılmaz ama bu sıralamayı yapan birisi için çoğu şehir böyle yani

4k sıralama yaptık da akdeniz tıp mı yazmadık dediğim gibi bana en büyük avantajı mesafe oldu evime aşırı yakın nerdeyse her hafta sonu evde oldum

yok usta elbette sıralamadan bağımsız söylüyorum bunları. nihayetinde tıp okuyorsun güzel yani ne olursa olsun. ama çekilmesi zor bir şehir cidden  

• Akşam upu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ortalamayı yüksek tutmak kolay mı çok zorluyorlar mı yatay geçiş açısından düşünüyorum yapabilenler oluyor mu

• buranın tıpı güzel de çok fazla arap , siyahi öğrenci var ya anlamıyorum diğer üniler de neden bu kadar fazla yok sanki somali üniversitesi gibi çok fazla var

• juststudying J kullanıcısına yanıt

Hocam bizde yatay geçiş aşırı basit adam akıllı çalışırsan rahat 4 ortalama yaparsın zaten ortalamanın 100 lük sistemde 90 ile 100 arası olması senin 4 ortlama yapman anlamına geliyor bazı fakültelerdeki gibi 4 ortalama için 100 üzerinde 100 olmasına gerek yok bizde harf notuna göre ortlama alıyorsun

• ssg08 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam

Kyk yurt imkanı nasıl sayısı yeterli mi çıkmama durumu çok oluyor mu tıp fakültesine yakınlar mı

• juststudying J kullanıcısına yanıt

kyk yurduna başvurursan ben boşta kalacağını hiç sanmıyorum yüksek kapasiteli 2 kyk yurdu var kyklar gerçekten güzel uzaklık meselesine gelirsek de bir tane kampüse yakın bir tanesi de nispetten biraz daha uzak genelde fakültesi kampüs içinde olan öğrencileri kampüsün içindeki kyk çıkıyor yani mesafe konusunu çok dert etmeyin.kampüse yakın kyk nın size resimlerini göstereyim:

kyk yurtlar
    Karabük Bahaddin Gazi Kyk Erkek Öğrenci Yurdu » KYK Yurtlar
    https://www.kykyurtlar.com/karabuk-bahaddin-gazi-yurdu-55065-kyk-yurdu
  • Up

• Memleketim. Rezalet bi şehir

• ModelX kullanıcısına yanıt

hocam fikirlernizi kendinze saklayın bence yani bu sıralama bandında mükkemel bir şehir söyleyin söyleyemezsiniz çünkü yok bana benim için türkiye de 10 15 şehir dışında kalan şehirler hep aynı geliyor ki bu dedim 10 15 şehir ilk 10k içinde genelde zaten öğrenci tıp okumak için yazıyor önceliği alacağı eğitimin kalitesi olmalı

• faydalı up

• quote:

Orijinalden alıntı: ssg08

hocam fikirlernizi kendinze saklayın bence yani bu sıralama bandında mükkemel bir şehir söyleyin söyleyemezsiniz çünkü yok bana benim için türkiye de 10 15 şehir dışında kalan şehirler hep aynı geliyor ki bu dedim 10 15 şehir ilk 10k içinde genelde zaten öğrenci tıp okumak için yazıyor önceliği alacağı eğitimin kalitesi olmalı

Ben olanı söyledim hocam. Yoksa eğitimi iyidir, tıp okumak için gözünü karartanlar gidebilir

• Bnde karabük tıp 4. Sınıfım bikaç şey eklemek istiyorum Şehir olarak çok bşy beklemeyin arkadaşın dediği gibi eğitim olarak bazı hocalar cidden çok iyi bazılarida kitabı kopyala yapıştır yapar bu her yerde var ama sadece karabüğe özel bsy değil. ben karabüğün bu sıralamadaki diğet fakültelere göre lab imkanlarının çok iyi olduğunu düşünüyorum anatmi labı vs 3 4 kişi izin alıp gün boyu çalışabiliyorduk labda bunu çoğu büyük fakültede yapamassınız. Arkadaş ortamı olarak ta küçük yer olması bi nebze avantaj bnce tıp için ideal sakin bir yer karabük ankara istanbul bursaya yakın.

• Zaitsev Kurbanın Olam kullanıcısına yanıt

hocam mükkemel özetlemişsiniz teşekkürler

• Zaitsev Kurbanın Olam kullanıcısına yanıt

anatominin babası konuştu

• up

• hocam merhabalar, karabük diş hakkında bilginiz var mı? fakültesinin yeri nerede kalıyor lab imkanları vs nelerdir gibi. Teşekkürler şimdiden :)) @ssg08 hocam sizin de bilginiz vardır belki

• suzuyajusoou kullanıcısına yanıt

hocam maalesef kendinize ait bir fakülte binanız yok :( göçebe gibi yaşıyorsunuz biraz. fantom lablarınız felan var ve imkanları iyi dedim gibi tek sıkıntı kendinize ait fakülte binanızın olmaması zaten temel tıp bilimleri hocalarımız ortak ilk 3 sene için 4 5 teki hocalarınız hakkında fikrim yok ama sınav sistemi ise vize final usulü kurullu sistem değil

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.