Şimdi Ara

Karabasan basti 20 dk once Yardim (Acil.)Ciddi Konu/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 20 dk once karabasan basti 16 yasimdaim 2.kez basima geldi..Elim ayagim baglandi bi anda zor bagirdim.. Neden olur , Ne yamm lazim lutfen yardim edin tekrar aynisi olcak diye uyuyamiyorum

• ergen rüyası gördün bişey olmaz sıyırdı :D
  • Euzübillahimineşşeytanirracim, Bismillahirrahmanirrahim deyip 3 İhlâs süresi 1 Fatiha oku tamam.
  • Usta dalgaya almayalim lutfen 2 dk falan bildigim bilincim acik olup canlanamadim sonra bismillah deyip Baba dige bi bagirdim Allahdan uyaniklardi neden olur onu merak etmeye basladim. Ayrica yorumlar icin saolun smdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

Euzübillahimineşşeytanirracim, Bismillahirrahmanirrahim deyip 3 İhlâs süresi 1 Fatiha oku tamam.

tabi canım bunu oku milli piyango'yuda tutturursun
  • Söyle ona bidahakine yavaş bassın.
  • demek sizin oraya geldiler bir tanesi uzaktan izler diğeri iş bitiricidir,boğazını sıkar
  • korkulacak durum yok.uyku felcidir bu beynin kısa süreliğine kısa devre yapmasıda denebilir.sakin ol
  • İnternetten okudum smdi Kan dolasimindai bozukluk veya stresten olurmus.. Cok kotuydu ya of bidaha olacak diye uyuyamiyorum
  • Daha 16 yaşındaki çocukları bile sınava sokarsan stressten bu hale gelirler . Ben böyle sistemin ...
  • Yorumlar icin cok saolun.
  • uyku felcinden ölen insanları biliyormusunuz uyurken kalbin durması nefesin kesilmesi olayı
    beyin gerçek olarak algılayıp nefesi kesebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 16 Aralık 2011; 3:47:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgh0gy-

Daha 16 yaşındaki çocukları bile sınava sokarsan stressten bu hale gelirler . Ben böyle sistemin ...

Suanda sinavla ilgili bise oldugunu sanmiyorum ama tamamen katiliyorum hayatimiz siralarda geciyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

uyku felcinden ölen insanları biliyormusunuz uyurken kalbin durması nefesin kesilmesi olayı

:) Dogru olmadigi soyle cunku yaklasik 2 dk boyunca kalp carpintim ve nefesim cok hizlandi basimda bile hissettim kalp atislarini. Uyandim ondan sonra gecti
  • Uykudaki ölümlerin büyük bölümü zannedildiği gibi kalp krizinden değil, beyinde nefes alıp vermeyi düzenleyen hücrelerin ölmesinden kaynaklanıyor.

ABD’li bilimadamları uykuda ölüm vakalarının genellikle kalp krizinden değil, nefes alma sorunundan kaynaklandığını açıkladı. Sebep beynin nefes almayı düzenleyen bölümündeki hasar.

Hücrelerin ölmeye başladığı ilk evrelerde kişi uykudayken nefes alıp verişi durduğunda aniden uyanıyor ve yeniden nefes alıp vermeye başlayabiliyor. Ancak ilerleyen devrelerde kişi uyanamadığından uykuda ölüm gerçekleşiyor

http://forum.kanka.net/archive/index.php/t-27432.html

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

uyku felcinden ölen insanları biliyormusunuz uyurken kalbin durması nefesin kesilmesi olayı

Bilgi vermekte kötü bir niyetin yok biliyorum ama arkadaşa hiç yardımcı olmuyorsun. Çocuk korkuyorum diyor senin yazdığın şeye bak.
  • Ama benim nefesim kesilnedi hatta korktugum icin kalp atislarim acayip sekilde hizlandi..
  • basgın basanındır karabasana bastırdmayacan sen karabasana basacan
  • Uykusuzluk sorunu çeken kişilerde uyku felci nöbetleri sık sık görünür,arkadaşın sıkıntısı tamamen buna tekabül ediyor.bence burada arkadaşın tek bir çözüm yolu var o da hemen bir doktora gidip gereken ilaçları zaman kaybetmeden almasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uğur_1988

Uykusuzluk sorunu çeken kişilerde uyku felci nöbetleri sık sık görünür,arkadaşın sıkıntısı tamamen buna tekabül ediyor.bence burada arkadaşın tek bir çözüm yolu var o da hemen bir doktora gidip gereken ilaçları zaman kaybetmeden almasıdır.

Usta ne ilaci bu? Ne ise ariyor bahsettigin ilac ayrica meslek ne?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.