Şimdi Ara

Karabasan basti 20 dk once Yardim (Acil.)Ciddi Konu/ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim hiç başıma gelmedi ama gelmesin de. Ben çok fena korkarım böyle şeylerden, uyurken falan bi çıtırdı duydum mu kalkar ışığı açarım etrafa bakarım, uyuyamam daha da
  • süpanekeyi tersten oku bir daha başına gelmez.hoca onaylı
  • Oyle anlarda felakla nas okurum benimde basima gelir arada cok kotu bisey burda simdi bunlari okudugum icin dalga gecen modernizmin dibine vurmus ergenler cikicaktir ama bastan soyliyim ya gercekten ise yariyor ya da beni psikolojik olarak rahatlatip ise yariyor sonuc ise yariyor fatiha oku diyenle dalga gecen arkadas muslumanlikta dualar haram seyler icin edilmez elstiryosun bari ogren sonra elestir
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam haklı beyler

Karabasan diye bisey yok birader bu duruma Hipnopompik sanrı denir.

Halk arasindaki adi karabasan zaten bunu ruhani bi varlik olarak sananlar var o ayri tabi ama senin soyledigin terim tibbidir heralde halk arasinda hastaliklara bile verilen degisik isimler vardir bu da onlardan biri iste yoksa karabasanin bilimsel bi durum oldugu acik zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktuğ VATANSEVER

Söyle ona bidahakine yavaş bassın.

• quote:

Orijinalden alıntı: artariel

cine meleğe, saçma sapan fantastik metafizik ögelere bu kadar inanılırsa doğal.

Arkadas onlarla ilgisi yok bu aralar psikilojim darmadagin ondandir buyuk ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

quote:

Orijinalden alıntı: Rohan12

quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

Euzübillahimineşşeytanirracim, Bismillahirrahmanirrahim deyip 3 İhlâs süresi 1 Fatiha oku tamam.

tabi canım bunu oku milli piyango'yuda tutturursun

Ateist sen Saygı duracaksın..

Lan!

bir kere ateistsem sana mı ateistim. Ayrıca cümle kurmayı öğren "saygı duracak mısım"
    Ayrıca ben senin sokakta gördüğün çocuklardan değilim sen kimle "lan" diye konuşuyorsun

• Tek soru dün gece çok mu yorgundun yoksa hastamıydın?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.