Şimdi Ara

Kapı eşiklerini çizilmeye karşı nasıl koruruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • onboardx (2 mesaj) emir.ksk (1 mesaj) The Division Bell (1 mesaj) CapriceClassic (1 mesaj) FunnyxD (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Kapı eşiklerini çizilmeye karşı nasıl koruruz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    9151 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar merhaba.Araçlarda en çok çizilen kapı eşikleri inme binme sırasında.Bugün bende fark ettiğimde bir tarafta derin çizik oluşmuş.Ön kapı da zaten fabrikasyon krom kaplama var da arkaya güzel ne yapabilirim ?

|
    |
  • Film kaplatiyorlar genelde hocam oralara. Bazı insanlarda oraya inadına basıyor zaten, en sinir olduğum şey. Ayağını kaldırıp arabaya girmezler illa o ayakları eşiklere sürtecek!
  • Yüzbaşı
    396 Mesaj
    Film kaplatiyorlar genelde hocam oralara. Bazı insanlarda oraya inadına basıyor zaten, en sinir olduğum şey. Ayağını kaldırıp arabaya girmezler illa o ayakları eşiklere sürtecek!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunnyxD -- 8 Aralık 2020; 21:11:36 >
  • Yarbay
    2518 Mesaj
    Şeffaf film yada koruyucu şerit uygulamaları yapıyorlar, bir araştırın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    12543 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FunnyxD

Film kaplatiyorlar genelde hocam oralara. Bazı insanlarda oraya inadına basıyor zaten, en sinir olduğum şey. Ayağını kaldırıp arabaya girmezler illa o ayakları eşiklere sürtecek!

Ayni takinti bende de var maalesef. Arabaya inip binerken eşiği kirlettiler mi cinler tepeme çıkıyor.

|
    |
  • Yarbay
    13819 Mesaj
    Valla ben düzgün binmeyeni bindirmiyorum arabama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Benim araçta da krom ve çizilmişti, kapı eşiği folyosu oluyor internette satilan markalara göre, ondan alıp üzerine yapıştırdım

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 7 saat 29 dakika kadarı kaldı.
    Benim eaki araçta söför tarafı hariç her tarafın içine etmişlerdi ama çoğu pasta ile çıkıyor yenisinde şimdilik bişey yok bakalım

|
    |
  • Yarbay
    2325 Mesaj
    Ayni durumdan ben de muzdaribim. Benim arabama binen herkes istisnasiz cizdiler.

|
    |
  • Binbaşı
    1344 Mesaj
    Buralar köylük yer gibi, ayakkabılar çamur oluyo, orada bi sürtüp temizliyoz ki araç içi çamur olmasın:)

|
    |
  • Yarbay
    8380 Mesaj
    boş zamanlarınız oluyorsa 5-6 ayda bir eşiklere zımpara + boya girişin. hem sıfır oluyor hem zevkli iş. film de çekiliyor oraya ama mutlaka çizilecek.

|
    |
  • Yarbay
    9151 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Boya kısmında tırnak geçicek şekilde çizilmiş.Daha fazla olmasın diye şeffaf folyo mantıklı geldi.

|
    |
  • Yarbay
    4157 Mesaj

ayaklarım çok kirliyse arabaya binmeden paspası dışarı alıp iyice ayaklarımı iyice siliyorum sonra biniyorum

şimdiye dek derin çizik olmadı

|
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj

1-kapı eşiklerine basanlar/ayaklarını sürtenler

2-iki kapı olmasına rağmen aynı taraftan arabaya binmeye çalışanlar

lütfen yapmayın bunu 

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
backlink paketleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.