Şimdi Ara

Kamu300 Plus Tarifesi Referans Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eşim ve kendim için kamu çalışanı olmadığım için kamu sınırsız hat almıştım. Uzun süredir kullanıyorum fakat diğer hatları veya farklı avea hatlarını aradığım taktirde çok arama yapmasamda 40 civarı faturam geliyor. Normal icret 20 kusur lira. Aşimle farklı yerlerde olduğumuzdan dolayı telefonda uzun süre konustuğumuz oluyor bu yuzden bu tarifeyi tercik etmiştim.
    Fakat artık tak etti, tarfie değiştirmem için aveanın referans sistemini kullanarak Kamu300 Plus Tarifesi ne geçiş yapmak istiyorum fakat kamu çalışanı tanıdığım yok.
    Bu konuda yardım edebilecek bir arkadaş olursa çok üteşekkür olurum.
    iyi günler.

• avea taraftar tarifelerine de bakabilirsin hocam..
  • evet arkadaslar kamu plus tarifesi için izmirde banada referans olabilcek kişi lazım. 300 dklık olana geçicem
  • Yok mu arkadaşlar bir iyilik sever.
  • artık referansa gerek yokki..

avea kontörlü hatlardan, avea kamu tarifelerine referanssız geçiş oluyor. forumda konusu da açılmıştı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

artık referansa gerek yokki..

avea kontörlü hatlardan, avea kamu tarifelerine referanssız geçiş oluyor. forumda konusu da açılmıştı..

Acaba hala gecerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

artık referansa gerek yokki..

Acaba hala gecerli mi?

geçerli.

ama arkadaş faturalıda olduğundan geçemiyor sanırım.

Kayseri tarifesini değerlendirebilirsiniz. 500dk heryöne(ilk 3ay+sonrasında 300dk) ve kendi aranız sınırsız, 20 TL aylık. SMS ile bile geçiş var.
  • Peki sn. basturkemin. Size bu noktada 2 soru sorayım.

1.) Benim eşim Turkcell kullanıyor su anda. Eger biz onun hattını avea faturasıza taşırsak, sonra faturalıya geçip kamu300 plus tarifesini kullanabilir miyiz? MEsela esaslarda şu zamandan sonra faturasıza gecenler yararlanamazlar seklinde bir ibare var mı?

2.) Kamu657 kullanan tanıdıgım var. O referans olursa biz de mi 657 kullanmalıyız, yoksa onun referansı ile kamu300 plus kullanabiliyor musuz?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Peki sn. basturkemin. Size bu noktada 2 soru sorayım.

1.) Benim eşim Turkcell kullanıyor su anda. Eger biz onun hattını avea faturasıza taşırsak, sonra faturalıya geçip kamu300 plus tarifesini kullanabilir miyiz? MEsela esaslarda şu zamandan sonra faturasıza gecenler yararlanamazlar seklinde bir ibare var mı?

2.) Kamu657 kullanan tanıdıgım var. O referans olursa biz de mi 657 kullanmalıyız, yoksa onun referansı ile kamu300 plus kullanabiliyor musuz?

Teşekkürler.

2) Referans Sistemi'nin avantajları nelerdir?
    Referans sistemi ile kamu çalışanları ve emeklileri 3 yakınlarını kamu tarifelerinden yararlandırabilir, onlarla grup içi ücretsiz görüşebilirler. Diğer yandan kendi adlarına 5 hat alma hakları devam eder. Ayrıca referans ile gelen aboneler de kamu tarifesi hatlarına ait faturayı kendi adlarına alırlar.

Kamu çalışanı olmayanlar, referansları hangi kamu tarifesinde ise o tarifeden yararlanırlar.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/personell/tarifeler/referans_sistemi_sss.shtml?pagemenu=personell.avantaj.referans

1) mümkün. istediğiniz tarifeyi seçersiniz böylelikle.

http://forum.donanimhaber.com/m_45298088/tm.htm

• fusem cevap için tesekkurler.

2.) Peki referans olan kişinin kullandıgı kamu hattı abone alımına kapalı ise?
  • referans veremiyorlar diye biliyorum ama avea müşteri hizmetlerine danışmak lazım, belki yardımcı olurlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.