Şimdi Ara

Kamu Mega Tarifesi Ek İnternet Paketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
11.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kamu mega kullanıyorum, fakat 4 gb yetmiyor.
    Acaba alabileceğim ek paketler ve fiyatları neler?
    Tek bildiğim EK1GB ancak ben daha fazla almak istiyorum.
    Bazı sitelerde EK4GB 18 lira denmiş, hatta fatura kesimine 15 gün kaldıysa 9 lira alıyor gibi ilginç bir şey denmiş. Bu olay,fiyat yada bu paket halen geçerli mi?
    Bilgisi olan arkadaşlar varsa şimdiden çok teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/AvantajliInternetPaketleri

Paket Bilgisi
    İhtiyacınıza uygun internet paketleri Avea ile cebinizde

Kamu 1GB Cepten İnternet Paketi ayda 9 TL
    Kamu 2GB Cepten İnternet Paketi ayda 15 TL
    Kamu 4GB Cepten İnternet Paket i ayda 17 TL
    Kamu 8GB Cepten İnternet Paketi ayda 29 TL

Hangi paketi istiyorsanız onu yazarak 5555e mesaj atıyorsunuz. ÖRNEK: KAMU 1GB --> 5555 (Kamu ile 1gb arasında boşluk bırakılıyor muydu, onu net hatırlamıyorum.)
  • Kullandığınız gün bazında hesaplanıyor. Fatura kesimden önceki gün iptal etmeyi unutmayın.

• Bosluk yok ;) fiyatlar ayni

• Arkadaşlar aldığımız ek internet paketlerinde gün bazlı faturalandırılıyorduk ya, artık avea işi değiştirmiş.Aldığınız paketin tümünü kullanırsanız paket tutarının tamamı faturanıza yansıyor.Özetle 8 gb ek paket aldıysanız 7 gb kullanıp bırakın, 8 gb bitirirseniz 29 tl direkt kesiyorlar isterseniz fatura kesim tarihinize bir gün kala alın değişmiyor.Aynısı başıma geldi, aradım müşteri hizmetlerini böyle dediler.Fatura kesim tarihine 1 gün kala 8 gb internet paketi aldım hepsini bitirdim diye 29 girmiş faturaya.Bundan sonra herkes dikkatli olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Ben eşime 2 gün kala 4gb aldım hepsi yansımadı. 1 TL yansıdı sadece. Ama ne kadar kullandığını takip etmedik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Ben eşime 2 gün kala 4gb aldım hepsi yansımadı. 1 TL yansıdı sadece. Ama ne kadar kullandığını takip etmedik.

Fatura kesim tarihinin son günlerinde 4 gb ve ardından 8 gb paketler aldım. İkisini de tükettim, hatta pc güncelleme yapıyordu 11 tl kadar da paket bittikten sonraki bağlantı için yazılmış. 29+17=46 tl internet paketleri için işledi faturaya. Müşteri hizmetlerini 3 kez aradım üçünde de farklı kişilerle konuştum dedikleri şey aynı. Aldığınız ek paketin tamamını bitirirseniz gün bazlı değil paketin tamamı üzerinden faturalandırılırsınız. Şimdiye kadar böyle değildi 2 yıldır ek paketler alıyorum hep gün bazında faturalandırıldım dediysem de anlatamadım. Tutturmuşlar paketin tamamı diye. Daha önceleri de tamamını kullandığım olmuştu. Neyse ben uyarımı yapayım herkes dikkatli olsun. Her ay ek paketlerle en fazla 35-40 tl arası fatura öderken bu ay 89 tl ödüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 4 Eylül 2016; 9:01:06 >

• Arkadaşlar şöyle bir tarife gördüm bilgisi olan var mi...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Herhangi bir yanlışlık yok tamamını kullanmışsan gün bazlı yansımaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: köfteciŞakir

Herhangi bir yanlışlık yok tamamını kullanmışsan gün bazlı yansımaz.

Daha önce de tamamını kullanırdım? Şöyle ki fatura kesim tarihine iki gün kala falan önce 4 veya 8 gb alırdım o bitince bi paket daha alırdım ve hep gün bazlı öderdim. Hiç 40 tl üzeri fatura ödediğim yoktu bu ay 89 tl ödedim. Her ay en az iki ek paket alırım fatura kesim tarihine yakın.

Ben bu tarifeyi kullanırken genelde paketten 500 mb bırakırdım.Açıklama kısmında paketin tamamını kullanırsanız paket fiyatının tamamı yansır diye belirtilmişti.İçiniz rahat etmezse itiraz edin derim.

• Sanırım paket biterse ucretın tamamını alıyorlar.

• Ben son bir kaç gün kala bie kaç tane paket alıyorum mesela 4gb + 8gb gün bazında 3 5 lira falan yansıyor tabi iptal etmeyi unutmamak lazım sonuna kadar kullanın sıkıntı çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tozak78

Arkadaşlar şöyle bir tarife gördüm bilgisi olan var mi...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Adil kullanım noktası olan 1GB’a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 96kbps’a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır.

Yeni bir paket aldığında hızı tekrar yükselir.

AKK 1 GB nedir ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.