Şimdi Ara

Kamu bankalarından konut kredilerinde 0.99 yapılandırma (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
50
Favori
108.942
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Qklavye

Ziraat den yapılandırma yaptım. Yüzde 1 ana para üzerinden ceza aldılar. Başka bir ödeme yok. Vade kısaltma ısrarla yok dedi. Ara ödeme yapmanız gerekir dedi.
    Yapanlar var konuda ...

Bildiğim kadarıyla önce faiz düşürme yapılıyor daha sonra faiz düşürme işlemi tamamlandıktan sonra vade düşürme ekranı açılıyor ...

Bilgi veren arkadaşların büyük çoğunluğu bu şekilde yaptı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: emcace

Vakıfbanktan kredi çektiğime bin pişmanım
    Yani artık değiştirme gibi bir şansımız olmadığı için el mahkum ödedik ve yapılandırdık .
  • melo1903 kullanıcısına yanıt
    Yapanlar var dedim bende ama yapmadı.En azından hesaplamadı bile.Aylık tutarı zaten pek arttıracak durumunda yok o yüzden ısrar etmedim.Artık vebali banka görevlisinin boynuna.
  • quote:

Yapanlar var dedim bende ama yapmadı.En azından hesaplamadı bile.Aylık tutarı zaten pek arttıracak durumunda yok o yüzden ısrar etmedim.Artık vebali banka görevlisinin boynuna.
    Eğer vade düşürmeyi karşılayabilecek bütçeniz var ise ödeyeceğiniz faizden de indirim sağlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo1903 -- 11 Ekim 2019; 15:59:32 >
  • melo1903 kullanıcısına yanıt
    Siz yine de yapılandırmışsınız biz hakkımızı aradığımız için yapılandırmada yapmıyorlar keyfi olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emcace

Siz yine de yapılandırmışsınız biz hakkımızı aradığımız için yapılandırmada yapmıyorlar keyfi olarak
    Haklısınız ama maalesef elden bir şey gelmiyor ...

Koskoca bankaların mağdur rolü oynaması bana çok komik geliyor.
  • Ziraat bankasinda yapılandırma için kredi kartı almak zorunlumu
    Kart limitlerim yüksek olduğundan malsef diğer kartlarimi kapattiramiyorum limitim olmadığından da kart çıkmıyor malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: hkinali52

Ziraat bankasinda yapılandırma için kredi kartı almak zorunlumu
    Kart limitlerim yüksek olduğundan malsef diğer kartlarimi kapattiramiyorum limitim olmadığından da kart çıkmıyor malesef
    Zorunlu değil. Hatta öyle bir durum yok. Müşteri temsilcisi fırsatçılık yapmış.
  • quote:

Bana ilk gün ısrarla olmaz diyen temsilciye forumdan aldığım bilgi üzerine ikinci gün tekrar gittim. Yine yok falan dedi bağırdım çağırdım tamam dediler. Bir lira dahi ödemeden vademi 5 dakika içinde kısalttılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bir üstteki mesajı oku hocam. gördüğün gibi, takmıyorlar.

Alıntıları Göster
    kredime tıpış tıpış 0,99 dan yapılandırma yaptılar . Allah devletime zeval vermesin. 30 küsür bin cepte kaldı.

• kredi varken o evi satıp başka eve aktarabilirmiyiz borcu,,,,

alıcı mevcut evi kredi cekip alacak bende o ve olan borcu hiç bozmadan gerekli olan dask, ipotek rehin, expertiz vs ödeyip borcu yeni eve aktaracağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Bana ilk gün ısrarla olmaz diyen temsilciye forumdan aldığım bilgi üzerine ikinci gün tekrar gittim. Yine yok falan dedi bağırdım çağırdım tamam dediler. Bir lira dahi ödemeden vademi 5 dakika içinde kısalttılar.

Alıntıları Göster
    peki ilk gün yapılandırma işlemi yapılmışmıydı, 2. kez bir işlem mi yapıldı vade için, ayrıca ceza masrad istemedilermi

• quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

peki ilk gün yapılandırma işlemi yapılmışmıydı, 2. kez bir işlem mi yapıldı vade için, ayrıca ceza masrad istemedilermi

Alıntıları Göster
    İlk gün yapılandırma yapıldı vade kısaltma olmuyor denildi. İkinci bir kez işlem yapıldı ve yapılandırmada ödediğim %1 hariç bir ceza masraf ödemedim. Kısaltma işlemi de yapılandırma gibi 5-10 dakika sürüyor.
  • merhaba arkadaşlar tokiden banka kredisine geçmeyi düşünüyorum,
    toki taksitlerini her ayın 21'inde ödüyorum, bu ayın 15'inde krediye geçersem bu ayki toki taksidini ödemem gerekecek mi?
  • özel bankadan taşıyabilen ya da soran oldu mu? tebde kredimiz.

• Gordon Milne kullanıcısına yanıt
    Şu anda özel bankadan kullanılan kredi, kamu bankalarına taşınmıyor. Hatta bir kamu bankasından diğer kamu bankasına da taşınmıyor.
  • gepe kullanıcısına yanıt
    Benim hesap ne olur hocam?
    150000tl 1.09 89 ay çekmiştim. 48 ay kaldı. Vakıfbank sanırım 36 ay üstü %2 ceza kesiyor.

• Ziraatten ilk gün gittiğimde temsilci bana vade kısaltma yok dedi.Ayrıca Bes yapmak zorundasınız dedi.Neyse geçen hafta içinde gittim şansa bak temsilci izinli asistan var.Açtı ekranı ne Bes felan istemedi.2 ödeme talimatı eskiden olduğu için devam dedi.Sonra vadeyi de kısaltıverdi 2. ekranda.Yani temsilciden temsilciye fark var.İlk gün kaç kişiye zorla bes yaptırdı adam aylık 180 liradan.
  • Cuma günü halkbank 'tan yapılandırmamı yaptım. 1.15 den çekmiştim önceki kredimi 103 ay daha vardı. Vadeyi 72 aya düşürdüm. Toplamda 72.000 TL 'lik avantajım oldu.

İstenenler aşağıdaki gibi

- %1 'lik yapılandırma ücreti
    - 3 otomatik ödeme talimatı
    - Hayat sigortası (Halkbank 'ta ise problem yok)
    - Paraf kredi kartı
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.