Şimdi Ara

Kamerayı Monitöre Bağlayarak Canlı Görüntü Alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Canon Eos 500 D fotoğraf makinesiyle Grundig marka netbooku birleştirmek istiyorum. ( Video çekimi sırarında netbooktan doğrudan canlı olarak görüntüyü izlemek için ) Biraz araştırma yaptım. VGA girişi varmış netbookta ( bu projektörlerin ve monitörlerin giriş sistemi ) Fotoğraf makinemse ise HDMI çıkışı var. Şimdi ben bir kablo buldum HDMI to VGA diye. Bir ucu VGA kablosu diğer ucu HDMI kablosu gibi. Ben bu kabloyu almayı planlıyorum fakat istediğim gibi fotoğraf makinemden video çekerken canlı olarak netbooktan izleme yapabilir miyim? Yani doğru kablo o mudur?

Kablo bu:

Makinenin hdmi çıkışı bu:

Netbookun VGA girişi bu:

Not: Fotoğraflar temsilidir. En alttaki fotoğrafta netbookta hdmi girşi görünüyor. Benim netbookumda yok bu giriş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slauter -- 7 Aralık 2012; 18:01:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Slauter

Arkadaşlar merhaba.

Ben Canon Eos 500 D fotoğraf makinesiyle Grundig marka netbooku birleştirmek istiyorum. ( Video çekimi sırarında netbooktan doğrudan canlı olarak görüntüyü izlemek için ) Biraz araştırma yaptım. VGA girişi varmış netbookta ( bu projektörlerin ve monitörlerin giriş sistemi ) Fotoğraf makinemse ise HDMI çıkışı var. Şimdi ben bir kablo buldum HDMI to VGA diye. Bir ucu VGA kablosu diğer ucu HDMI kablosu gibi. Ben bu kabloyu almayı planlıyorum fakat istediğim gibi fotoğraf makinemden video çekerken canlı olarak netbooktan izleme yapabilir miyim? Yani doğru kablo o mudur?

Kablo bu:

Makinenin hdmi çıkışı bu:

Netbookun VGA girişi bu:

Not: Fotoğraflar temsilidir. En alttaki fotoğrafta netbookta hdmi girşi görünüyor. Benim netbookumda yok bu giriş.

Hocam bu laptopdaki görüntüyü dışarıya aktarma çıkışı diye biliyorum.

• Hocam o laptopun çıkışları dışarı görüntü vermek için oluyor almak için bazı laptoplarda monitor ayarlarında bazı seçenekler çıkıyor bir dene istersen
  • Teşekkür ederim arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.