Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
20
Favori
318.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lHoLigaN

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Tefal'den şaşma hocam

Hocam seri numarasını hatırlamıyorum ama eflatun beyaz bir buhar kazanlı tefal Ütü'den ne çektiğimi ben bilirim. Eşim duymasın!
    Sürekli tabandan su damlatıyordu, gömlek filan ütülemek mümkün değildi. Kaç kere servise götürdüm ama sonuç çıkmadı, sonunda bir tanıdığıa bila bedel verdik kurtulduk.

Hocam hepsi öyle değil ya

Muhakkak dediğiniz gibi hepsi öyle değildir ama acı bir tecrübeden sonra elim Tefal almaya pek gitmedi açıkçası. Servislerden de pek alaka göremedik işin açıkçası.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tefal'den şaşma hocam

Hocam seri numarasını hatırlamıyorum ama eflatun beyaz bir buhar kazanlı tefal Ütü'den ne çektiğimi ben bilirim. Eşim duymasın!
    Sürekli tabandan su damlatıyordu, gömlek filan ütülemek mümkün değildi. Kaç kere servise götürdüm ama sonuç çıkmadı, sonunda bir tanıdığıa bila bedel verdik kurtulduk.

Hocam hepsi öyle değil ya

Muhakkak dediğiniz gibi hepsi öyle değildir ama acı bir tecrübeden sonra elim Tefal almaya pek gitmedi açıkçası. Servislerden de pek alaka göremedik işin açıkçası.

Siz sizin için olanın en iyisini yapın hocam . İyi günler

• Arkadaşlar şu delongi VVX 1420 için bir yorumunuz yok mu?

Delongi VVX 1420 bunu tavsiye eder misiniz? 230 TL ye satan yerler var.. 80 gr/dk buhar gücü 4 bar basınç çelik kazan çelik taban

Bir de buna her zaman su eklenebiliyor mu yoksa soğuması mı bekleniyor? Kireç önleyici bir özelliği var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müverrih -- 17 Ağustos 2012; 12:04:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müverrih

quote:

Orijinalden alıntı: umutsen

quote:

quote:

Merhaba,
    buradaki yorumlardan da yararlanarak Philips GC9520/02 modelini media markt'tan 735 TL ye aldım.
    Ancak ne yazık ki eski kazansız tefal ütümüzü arattı. 1 ay içinde iade hakkımız var. Galiba geri vereceğiz. Ne buharından ne de kırışıklıkları kolayca gidermesinden memnun değiliz. Bir de buhar gidiyor 3-4 dakika beklemek gerekiyor. Yani vakit de kazandırmıyor. Acaba bizim ütüde mi sorun var? Öyle olsa da bir ütüye sırf kazanlı ve birkaç yeni özellik var diye dünyanın parası verilmez. Artık öyle düşünüyorum.

Valla ne diyeyim 735 TL ye ütü pes valla.. ne alıyoruz yahu altı üstü ütü bu, bir reziztans, bir buhar odacığı ve düz bir tabandan ibaret.. öyle kompilike bir cihaz değil.. Bulunduğum yerde sular çok kireçli o nedenle normal ütülerin buhar delikleri bir yıl geçince kireçten dolup tıkanıyor işe yaramaz hale geliyor.. Sırf bu yüzden kazanlı ütü alacağım ve 250 den fazla vermeye bile yazıklanıyorum.. siz ise 735 TL bir ütüye.. sanırım bir milyon dolarım olsa da bir ütüye o kadar para vermem.. Yanlış anlaşılmasın sizi eleştirmek için söylemiyorum neticede para sizin tercih sizin yalnızca hayretimi dile getirmek istedim..

Hayretinizi anladım, çevremde de var sizden. Ancak uzun süreli kullanılacak bir şey aldığım zaman zorlanarak da olsa en iyisini almaya çalışırım. En iyisi de her zaman/her yerde en pahalısıdır, bildiğiniz gibi. Mesela 5-6 yıl önce elektrik süpürgesi alırken de iyi para vermiştim. Çevremden de epey eleştiri almıştım, bir süpürgeye bu kadar para verilir mi diyorlardı. Benimle aynı zamanda daha az para vererek süpürge alanlar 2. hatta 3. süpürgelerini aldılar, biz hala kullanıyoruz üstelik hala güncel bir ürün. Ama ütü de öyle olmadı ne yazık ki. Ama Philips bir dünya markası olduğunu burada da kanıtladı, ürünümüzü hiç hesapsız geri alacaklar...
    Belki bu yüzden yine aynı markayı tercih edeceğim galiba...
    http://www.hepsiburada.com/liste/philips-azur-gc487002-2600-watt-buharli-utu-200g-dk/productDetails.aspx?productId=evphgc4870&categoryId=155122

İnşallah randıman alacağınız güzel bir ürün alırsınız. Aslında benim demek istediğim bir önceki mesajımda olduğu gibi kaliteli bir ütü alabilmek için çok fazla para ödemek zorunda bırakılmamızdır. Örneğin bu gün üretilebilmesi için daha çok know how a ihtiyaç olan, çok daha kompilike, içinde 50 farklı tedarikçinin ürürünün bulunduğu daha karmaşık cihazlara (leptop gibi) 700 tl gibi rakamlara ulaşılabilirken, ütü gibi pek bir katma değerle üretilmemiş olan cihazın fiyatı bu denli yükseklerde olmamalı..

Size katılıyorum ve ilk mesajımda da demiştim ki, "bir ütüye sırf kazanlı ve birkaç yeni özellik var diye dünyanın parası verilmez."
    Şimdi kısmet olursa ütüyü iade edeceğim ve o 735 TL ile anama-babama 82 ekran lcd ya da led tv alacağım. Hakikatten iyi paraymış:))

• Arkadaşlar Philips Azur 4870 model ütü almayı düşünüyorum önerirmisiniz nasıl ütüdür Birde fiyat araştırması yaptım şuan hizlial.com da indirim var açıkcası aklıma baya yattı fiyatı 270 lira ancak şöyle bir durum var hepsiburada da aynı ütüyü buhar özelliği 200 g/dk olarak gösteriyor hizlial ve diğer siteler 170g/dk gösteriyor bunun hangisi doğrudur acaba ? son olarak bu ütüyü önerirmisinz veya alternatif söyleyebilirmisiniz ?

hizlial link :http://www.hizlial.com/u28.036.1245.0054/philips-gc-487002-2600-watt-buharli-utu-170g-dk

hepsiburada link :http://www.hepsiburada.com/liste/philips-azur-gc487002-2600-watt-buharli-utu-200g-dk/productDetails.aspx?productId=evphgc4870&categoryId=155122

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,
    buradaki yorumlardan da yararlanarak Philips GC9520/02 modelini media markt'tan 735 TL ye aldım.
    Ancak ne yazık ki eski kazansız tefal ütümüzü arattı. 1 ay içinde iade hakkımız var. Galiba geri vereceğiz. Ne buharından ne de kırışıklıkları kolayca gidermesinden memnun değiliz. Bir de buhar gidiyor 3-4 dakika beklemek gerekiyor. Yani vakit de kazandırmıyor. Acaba bizim ütüde mi sorun var? Öyle olsa da bir ütüye sırf kazanlı ve birkaç yeni özellik var diye dünyanın parası verilmez. Artık öyle düşünüyorum.

Valla ne diyeyim 735 TL ye ütü pes valla.. ne alıyoruz yahu altı üstü ütü bu, bir reziztans, bir buhar odacığı ve düz bir tabandan ibaret.. öyle kompilike bir cihaz değil.. Bulunduğum yerde sular çok kireçli o nedenle normal ütülerin buhar delikleri bir yıl geçince kireçten dolup tıkanıyor işe yaramaz hale geliyor.. Sırf bu yüzden kazanlı ütü alacağım ve 250 den fazla vermeye bile yazıklanıyorum.. siz ise 735 TL bir ütüye.. sanırım bir milyon dolarım olsa da bir ütüye o kadar para vermem.. Yanlış anlaşılmasın sizi eleştirmek için söylemiyorum neticede para sizin tercih sizin yalnızca hayretimi dile getirmek istedim..

Hayretinizi anladım, çevremde de var sizden. Ancak uzun süreli kullanılacak bir şey aldığım zaman zorlanarak da olsa en iyisini almaya çalışırım. En iyisi de her zaman/her yerde en pahalısıdır, bildiğiniz gibi. Mesela 5-6 yıl önce elektrik süpürgesi alırken de iyi para vermiştim. Çevremden de epey eleştiri almıştım, bir süpürgeye bu kadar para verilir mi diyorlardı. Benimle aynı zamanda daha az para vererek süpürge alanlar 2. hatta 3. süpürgelerini aldılar, biz hala kullanıyoruz üstelik hala güncel bir ürün. Ama ütü de öyle olmadı ne yazık ki. Ama Philips bir dünya markası olduğunu burada da kanıtladı, ürünümüzü hiç hesapsız geri alacaklar...
    Belki bu yüzden yine aynı markayı tercih edeceğim galiba...
    http://www.hepsiburada.com/liste/philips-azur-gc487002-2600-watt-buharli-utu-200g-dk/productDetails.aspx?productId=evphgc4870&categoryId=155122

İnşallah randıman alacağınız güzel bir ürün alırsınız. Aslında benim demek istediğim bir önceki mesajımda olduğu gibi kaliteli bir ütü alabilmek için çok fazla para ödemek zorunda bırakılmamızdır. Örneğin bu gün üretilebilmesi için daha çok know how a ihtiyaç olan, çok daha kompilike, içinde 50 farklı tedarikçinin ürürünün bulunduğu daha karmaşık cihazlara (leptop gibi) 700 tl gibi rakamlara ulaşılabilirken, ütü gibi pek bir katma değerle üretilmemiş olan cihazın fiyatı bu denli yükseklerde olmamalı..

Size katılıyorum ve ilk mesajımda da demiştim ki, "bir ütüye sırf kazanlı ve birkaç yeni özellik var diye dünyanın parası verilmez."
    Şimdi kısmet olursa ütüyü iade edeceğim ve o 735 TL ile anama-babama 82 ekran lcd ya da led tv alacağım. Hakikatten iyi paraymış:))

Süpersiniz Ben de baktım cevap alamıyorum, bu sorduğum modelin bir üstünü daha uygun fiyata bulup bu gün sipariş verdim yarın gelecek, site yetkilisinin dediğine göre.. Delongi VVX 1440 Bakalım inşallah memnun kalırız..

90 gr/dk buhar gücü
    4 Bar Basınç
    Çelik Taban
    Çelik Kazan
    2200 W

• quote:

Orijinalden alıntı: dark1508

http://www.ebeyaz.com/urun/tefal-program-8-400-utu.aspx
    bu nasıl?

200 tl verecekseniz kazanlı bir model almanız daha iyi olmaz mı? Bu ütünün buhar kapasitesi 50 gr/dk bu paraya göre az gibi.. kireç önleyici sistemleri olması çok iyi bu ütünün ömrünü uzatıyor ama ütüleme kalitesi, kolaylığı ve zamandan tasarruf ettirmesi buhar gücüne bağlı diye düşünüyorum. Tabi ihtiyaçlarınızı siz daha iyi bilirsiniz, onlara göre düşünmek ve ihtiyaca en iyi cevabı verecek ürünü almak en mantıklısıdır. Yani herkesin gerçekleri farklı, aliye iyi gelen ilaç veliyi öldürür misali..

• Bu arada sevgili forum arkadaşlarım, Teknolojix com dan dün aldığım Delonghi VVX 1440 bu gün geldi. Gayet kip işlevsel ve şık bir görüntüsü var. İlk ütüsünü de yaptı eşim, ilk izlenimler çok güzel. Şimdilik çok memnun, inşallah hep böyle gider. Tetiğe her bastığında ve bastığın sürece kesintisiz buhar gelmesi çok güzel bir şey.. Ütü ile harcadığı zaman kısalacak.
  • http://www.morhipo.com/arnica-violet-2600-plus-seramik-taban-utu-2600-watt-violet-2600-plus-seramik-taban-utu-2600-watt/2187865/detay?q=%C3%BCt%C3%BC

merhabalar Arnica ütü kullanan var mı? ben süpürgesinden ve MH'den çok mennunum...ütüden anlayanlar f/p...yorumlarınız için çok teşekkürler
  • Kardes Philips Tefal iyidir hem 140-180 civarìdir bunlarin bazi modelleri ama ben bir Philips gordum Media Markta 390 Tl ydi ama alirmisin bilmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

De'longhi ütüleriyle ilgili çok fazla yorum bulamadım. VVX1440 modeli fiyat olarak diğer kazanlı ütülere nazaran uygun. Teknolojix'ten
    Kdv Dahil Fiyatı : 219,00 TL
    Havale İnd. (%3) : 212,43 TL'ye alınabiliyor. (Tıkla)

Fakat resmi sitesinde olmayan, birkaç sitede bulunan VVX830 modeli de Teknolojix'te uygun fiyatlı.
    Delonghi VVX830
    Kdv Dahil Fiyatı : 269,00 TL
    Havale İnd. (%3) : 260,93 TL (Tıkla)

WX830 hakkında ne yorum ne de tam teknik özellikleri hakkında bilgi bulabildim. VVX830'un buhar ayar tuşu ve devamlı su konulabilme özelliğinin olması 1440 modeline göre daha üstün izlenimi verdi. Bu ürünler hakkınızda ne yorum yaparsınız? Veya 200-300 TL aralığında hangi ütüyü önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 241 -- 24 Ağustos 2012; 10:49:15 >

• Ne alırsanız alın, sonradan su eklenebilme özelliği olan bir ütü alın; ortada kalmayın.

Philips'ler gereksiz yere pahalı, Rowenta kendini bozmuş durumda, diğerlerine bakmam bile. En azından şu sıralar fiyat-performans kralı Delonghi gibi gözüküyor; her ne kadar geçen seneki fiyatlarının üzerine %50 ve daha fazlasını koymuş olsalar da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 241

Merhaba arkadaşlar,

De'longhi ütüleriyle ilgili çok fazla yorum bulamadım. VVX1440 modeli fiyat olarak diğer kazanlı ütülere nazaran uygun. Teknolojix'ten

Fakat resmi sitesinde olmayan, birkaç sitede bulunan WX830 modeli de Teknolojix'te uygun fiyatlı.
    Delonghi WX830

WX830 hakkında ne yorum ne de tam teknik özellikleri hakkında bilgi bulabildim. WX830'un buhar ayar tuşu ve devamlı su konulabilme özelliğinin olması 1440 modeline göre daha üstün izlenimi verdi. Bu ürünler hakkınızda ne yorum yaparsınız? Veya 200-300 TL aralığında hangi ütüyü önerirsiniz?

Teknolojix teki son VVX1440 ı ben aldım sanırım, stok sorduğumda elimizde bir tane kaldı demişlerdi.

• Philips Azur Gc-4870/02 ütü mü bugün aldım arkadaşlar Siyah gömleklerimi ütülerken parlama yaptı dikiş yerlerinde sebebi ne olabilir ? ütüden kaynaklı bir sorun olabilir mi ?
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Fakat resmi sitesinde olmayan, birkaç sitede bulunan WX830 modeli de Teknolojix'te uygun fiyatlı.
    Delonghi WX830

WX830 hakkında ne yorum ne de tam teknik özellikleri hakkında bilgi bulabildim. WX830'un buhar ayar tuşu ve devamlı su konulabilme özelliğinin olması 1440 modeline göre daha üstün izlenimi verdi. Bu ürünler hakkınızda ne yorum yaparsınız? Veya 200-300 TL aralığında hangi ütüyü önerirsiniz?

Teknolojix teki son VVX1440 ı ben aldım sanırım, stok sorduğumda elimizde bir tane kaldı demişlerdi.

http://www.hepsiburada.com/liste/delonghi-buhar-kazanli-utu-vvx1440/productDetails.aspx?productId=evdelvvx1440&categoryId=155122

hbdeki fiyatı daha uygun

• http://www.ebeyaz.com/store/ProductDetails.aspx?productid=86274
    bizzat aldım ve kullanıyorum gayet iyi kazansız ama kaliteli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARbird

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Delonghi WX830

http://www.hepsiburada.com/liste/delonghi-buhar-kazanli-utu-vvx1440/productDetails.aspx?productId=evdelvvx1440&categoryId=155122

hbdeki fiyatı daha uygun

Ben aldığım zaman HB ye de bakmıştım, fiyat böyle değildi.. ben Teknolojix ten 230 TL ye kapıda ödeme ile almıştım.. Kısmet demekki 30 lira fazla vereceğimiz varmış..

• Delonghi tavsiye edermisiniz fiyatları daha cazip görünüyor

• An itibariyle kardesime HB den delonghi 2300 watt modelini almış bulunuyorum

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.