Şimdi Ara

Kaliteli resim gönderme uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
17.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğiniz gibi whatsapp kaliteyi bozup gönderiyor. Mail de aynı şekilde. Varmı resim kalitesini bozmayan diğer platformlarda da bulunan bir uygulama ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu akıllı telefon kullanıyoruz adam gibi resim gönderemicekmiyiz

• Skydrive yükle oradan arkadaşımla paylaş gibi bir şey yap, yüklerken orijinal kaliteyi seç

• quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

Skydrive yükle oradan arkadaşımla paylaş gibi bir şey yap, yüklerken orijinal kaliteyi seç

3. Şahıslar goremicekmi paylaşınca ?

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

Skydrive yükle oradan arkadaşımla paylaş gibi bir şey yap, yüklerken orijinal kaliteyi seç

3. Şahıslar goremicekmi paylaşınca ?

Ye özel un link veriyorsana gönderirsin şa o da olur

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Hayır, özel link olarak verebilirsiniz.
  • Anlaşılan en iyisi onedrive hesabını vermek . Ama direk resim gönderemiyor olmamız bu çağda çok saçma.

• quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

Hayır, özel link olarak verebilirsiniz.

Hocam android cephesinde bu boyutlandırmadan orjinal boyut ile yükleme olayı nasıl oluyor biliyormusunuz

Ne yazık ki bilgim yok hocam.
  • Android kullanırken aynı sorunu yaşıyordum, bunu viber'la çözmüştüm. Wp platformunda durum aynıdır muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardrockmania

Android kullanırken aynı sorunu yaşıyordum, bunu viber'la çözmüştüm. Wp platformunda durum aynıdır muhtemelen.

Biraz mantık kurarak birşeyler denedim. Önce kamera yedeklemesini açtım. Daha sonra eşitlensin mi dedi hayır dedim önceki resimleri yüklememesi için. Daha sonra altdaki yeniden boyutlandır şıkını kapattım . Birkaç deneme yaptım tam boyut yükledi. Gece arkadaş da telefonunda deneyecek yoksa yeni arayışlara giricez mecburen.

Viberde resim gönderme nasıl işliyor tam kalitemi gönderiyor.

Kesinlikle orijinal boyutunda ve kalitesinde. Umarım viber hala aynıdır bu konuda. Bir sene istersen hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bip direk gönderiyor. Google fotoğraflar ayarları yapılınca fotoğrafları yüksek kalitede yedekliyor. Yedekten link paylaşarak istediğiniz kişinin orijinal kalitede indirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca telefonda yer kalmayınca acil yer açmada kullanabilirsiniz. One drive 2nci alternatif. Google kadar hızlı olmasada geniş 10-15 gb ücretsiz olması işe yarayabilir. Turkcell Bip harici uygulamaları bilen arkadaşların yazmasını bekliyoruz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.