Şimdi Ara

Kaliteli müzik dinleyebilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben rock dinliyorum (yeni yeni başladım yaklaşık 3-4 ay oluyor) şu sıralar en çok dinlediğim gruplar

Shinedown
    Three Days Grace
    Skillet
    Papa Roach
    Seether

bunları diğerlerine göre daha fazla dinlemdeki en önemli hususlardan biri kaliteli müziklerinin dışında mp3'e kaliteli dönüştürebilmiş olmam bazı şarkılarında kendimden geçiyorum ses enfes oluyor şuan 2 tane kulaklık var bilgisayar ve sony mp3'de kullandığım biri full bass sony kafa bandı şeklinde diğeri de stero logitech o da kafa bandı şeklinde

amazon veya aliexpressden beğendiğim bir kulakiçi sipariş vericem 1-2 hafta içinde

onun dışında sony mp3 player benim yaklaşık 10 yıllık babam ben 12 yaşındayken ablam için almıştı ablam daha sonradan bana verdi 6-7 yıldır ben kullanıyorum fakat artık kaliteli müzik dinlemek istiyorum şuan bu saydığım gruplar dışında bir çok grup vs. var player listemde fakat çoğunu youtube üzerinden bulup mp3'e çevirdiğim için sesleri çok yetersiz geliyor sürekli atlaya atlaya gidiyorum müzikleri

sadede geliyim ben 320 kbps olayını duymuştum müzik kalitesi ile alakalı bunla ilgili araştırdım biraz kimi demiş bazı sitelerde 320 kbps paylaşılıyor diye o siteleri nerden bulabilirim ve dinlediğim müzikleri aratıp bulma şansım var mı 320 kbps olarak youtube arama motorundaki gibi ?

son olarakhttp://www.hepsiburada.com/philips-gogear-azure-sa5azu04wf-97-4gb-2-2-ekran-bluetooth-fm-radyo-fullsound-mp3-mp4-calar-p-BD303779

bütçem kısıtlı olduğu için bunu almayı düşünüyorum (normalde sony a15 düşünüyordum) mp3 player yerine bunu alma isteme sebebim de Flac/Mp3/Wma yı desteklemesi benim sony flac ve wma destekliyor mu emin değilim Flac ile ilgili de baya konuya denk gelmiştim boyut olarak az yer kapladığı ve kaliteli ses sunduğu söyleniyordu genel olarak o yüzden bunu almaya karar verdim

sizce iyi bir kulaklık + bu verdiğim linkteki çalar ile iyi bir müzik dinleyebilir miyim ?

• Fiio x ve Xduoo X serilerini incelemenizi öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.