Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: freezeboi Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BluePage

Yurtdisindan kalem alanlae cultpens disinda onerdiginiz yer var mi

Cultpens'ten bir kez alışveriş yapabildim, site garip bir şekilde kredi kartı seçiyor. Saçma gelecek ama siteden her ay 2-3 kez alışveriş yapan "mürekkepfaresi" doğruladı. Fiyatlar pound cinsinden, dikkat etmek gerekir. Bunun dışında çok iyi sitedir, alışverişimin üçüncü günü kalemlerim İstanbuldaydı. İstanbul gümrükten bana gelmesi 15 günü buldu o ayrı...

TWSBİ kalemimi gouletpens'ten almıştım, sanırım aile şirketi. Pakete topitop benzeri bir şeker koymuşlar, bir de el yazısı ile not ve teşekkür mesajı vardı, güzel şeyler... Fiyatları uygundur ama cultpens kadar çeşit yok, bir de kargo üç haftayı buluyor.

Bunun dışında genelde ebay...

• quote:

Orijinalden alıntı: kelbebek

quote:

Cultpens'ten bir kez alışveriş yapabildim, site garip bir şekilde kredi kartı seçiyor. Saçma gelecek ama siteden her ay 2-3 kez alışveriş yapan "mürekkepfaresi" doğruladı. Fiyatlar pound cinsinden, dikkat etmek gerekir. Bunun dışında çok iyi sitedir, alışverişimin üçüncü günü kalemlerim İstanbuldaydı. İstanbul gümrükten bana gelmesi 15 günü buldu o ayrı...

TWSBİ kalemimi gouletpens'ten almıştım, sanırım aile şirketi. Pakete topitop benzeri bir şeker koymuşlar, bir de el yazısı ile not ve teşekkür mesajı vardı, güzel şeyler... Fiyatları uygundur ama cultpens kadar çeşit yok, bir de kargo üç haftayı buluyor.

Kargosu cok pahali geldi 15 dolar, her halukarda iyi gerci twsbi 580 130-140 liraya geliyor burda 220 vermekten iyidir.

Hala lamy 2000 mi yoksa 580 mi karar veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Qanzen

cok istiyorsan al sen kullancaksin ama uzun sureli elini yorarsa sunu yapabilirsin tutma yeri plastik olan basit bir kalemden lastigi sokup rotrunge takarsin yazarsin tek cozum bu olur baskada elden birsey gelmez.

modifiye et diyosun yani :D artık öyle yapıcaz :D

edit: satılık kaleminiz varmı :D ? imzanızdan yola cıkarak sordum soruyu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lTUBORGl -- 7 Ağustos 2014; 12:28:16 >
  • Parakeet kullanıcısına yanıt
    Gayet uygun hocam alın burada daha yüksek fiyatı bence rotring rapidden falan çok daha iyi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kelbebek

quote:

Kargosu cok pahali geldi 15 dolar, her halukarda iyi gerci twsbi 580 130-140 liraya geliyor burda 220 vermekten iyidir.

Hala lamy 2000 mi yoksa 580 mi karar veremedim

Ben nisan ayında almıştım TWSBİ'yi gouletpens'ten, yanında 10 tane de 5 ml.'lik plastik mürekkep şişesi vardı, 11 dolar civarıydı diye hatırlıyorum.

İkisi arasındaki fiyat farkını verebiliyorsan tabiki Lamy 2000...

• quote:

Orijinalden alıntı: paulwalkertr

quote:

rica ederim kalem lazim olursa oneride bulunurum bosa paran gitmesin guzel guzel yazarsin

Bende de bu kalemler var bunlardan iyi olarak ne önerirsiniz ?
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

kalemlerini çok beğendim rotring 500 almak istiyorum bu kalem hakkındaki düşüncelerini beni haberdar ederek yazarsan sevinirim bidaha bulamam heralde bu konuyu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorsing

quote:

Orijinalden alıntı: paulwalkertr

quote:

rica ederim kalem lazim olursa oneride bulunurum bosa paran gitmesin guzel guzel yazarsin

Bende de bu kalemler var bunlardan iyi olarak ne önerirsiniz ?

kalemlerini çok beğendim rotring 500 almak istiyorum bu kalem hakkındaki düşüncelerini beni haberdar ederek yazarsan sevinirim bidaha bulamam heralde bu konuyu :D

Ben rotring kullanmadan önce faberin 1403 grip yazan ince kalemini kullanırdım sonra rotring 500ü keşfettim başka kalem elime almadım bi ara arkadaşım almış kırtasiyeye kaç kere gittim abi rotring ne zaman gelicek diye
    O sıra penteli aldım elimi acıttı internetten rotring siparişi verdim en sonunda kalemin ağırlık merkezi çok iyi ayarlanmış ağır kalemleri severim fakat test çözmek için pentel smash daha iyi en kısa sürede onu alıcam yani öncelik sıralamam smash , rotring , graph600...

• Bu fiyatlara nolmuş ya böyle?

3 sene önce 30 TL'ye aldığım Pentel Graph 1000 50 TL olmuş. 3 sene içinde kimsenin alım gücü bu kadar artmadı ve olan stoklar bitmedi, dolar kuru bahanesiyle insanlara iyi geçiriyorlar, ayıp ya.

• Selamlar

uzun süredir bende olan ve bir türlü internette bulamadığım bir Caran d'ache hakkında bilgi almak isterim Fotolar pek net değil ama fikir verebilir diye ümit ediyorum

şimdiden teşekkürler

http://www.hizliresimyukle.com/image/PyRL
    http://www.hizliresimyukle.com/image/PyRl
    http://www.hizliresimyukle.com/image/PyRx

• Bazılarını babamdan aldım bazılarını da ben aldım ama güzel kalemler En sağdan; Lamy Safari, Scrikss Vintage 17 (1970lerden kalma gizli pistonlu) , Parker Urban, Sheaffer Triumph Imperial 444 , Sheaffer 444 Rollerpen (ikiside 1989 yılında alınmış), Mitsubishi Jaguar Pencil Versatil (1979 da alınmış) , Zebra Sharbo Çift Fonksiyonlu, soldaki iki dolma kalem ama marka yazmıyor, bi 25 yıllık varlar ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnz1919 -- 10 Ağustos 2014; 13:35:14 >

• dnz1919 kullanıcısına yanıt
    sagdan ikinci scrikss kalemin baska fotosunu atarmisin acaba ben bugun bir tane aldim sendeki kalemin aynisi birebiri cok ucuza aldim ama. ucu gizli uc olan dolma kalemlerden mi cevabini bekliyorum

ayni kalemmis yahu kenarinda markasi yaziyormus bende dandik oylesine kullanirim diyordum 3tl ye aldim ne sansli adamim yahu

• Qanzen kullanıcısına yanıt
    Eski bir hocam hediye etti , kuru damak olduğu için pek ıslak yazmıyor hatta aralarda atlıyor
    ayni kalem iyi fiyata almisim 3tl ye aldim :D

• Ohan kullanıcısına yanıt
    Eskişehirde Graph 1000 for pro yu 35tl ye satan yer mevcut pazarlıkla ama çoğunluğu 50-55 arası iyi gezmek lazım graph 300 pg305 6.5 tl ye aldım yine graph 600 de 22.5 tl ye aransa bulunur.
  • Scorsing S kullanıcısına yanıt
    25 tl ye kadar iyi bir kalem oldukça hafif tutuşu ergonomisi ağırlığı çok iyi ama ucu narin düşünce gider dayanıklı deil içine girmiyor.Bence pentel Graph gear 600 de olabilir oda güzel bir kalem
  • Alp deil Graph 1000 for pro ALF kutlu kırtasiye spectrum ve esparktan sonra karşıya geçince inci çiböğrek evi vs. dümdüz gidip dört yol ağzına gelince anadolu pamukkale yazhanesini yanında adı aklımda deil var Graph 1000 mevcut 45 tl yazıyodu ben 35 e almıştım 22.5 da köprü başında gratis ten sonra ki kıryasiyede grap 600 ü 22.5 görmüştüm ALF te çok pahalı 50 diyolar var ama graph gear 1000 orayı tavisye etmem uğramayın bile boş zaman kaybı
  • Açıkcası Girdiğim yerleri ismine pek bakmam şuan platinium pro use 1 0.5mm alma aşamasındayım bakalım çok iyi bir kalem
  • ozan2017 kullanıcısına yanıt
    Hocam Pentel Ergonomix hakkında bilginiz var mı nasıl bi kalemdir fiyat olarak ne kadara kadar alınabilir.Piyasa değerini biliyomusunuzhttp://www.pentel.com.tr/pentel/kursunkalemler/pr505.asp
  • BluePage B kullanıcısına yanıt
    Twsbi bir seri getirdim Türkiyeye göre baya uyguna sattım hatta cultpensden felan baya ucuzdu ama bitti.Tekrar yeni serilerle birlikte yeni parti gelecek güzel kalemler.Oda %10 Gittigidiyor komisyonu olmasa sanırım en iyi fiyat garantisi ile satmış olurdum
  • 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.