Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LordOfTheDarknesss

Rapid Pro'yu biraz kullandım ve ilk izlenim olarak;
    -Kalem abartıldığı kadar ağır değil(tabi burada kişisel tercih faktörü de devreye giriyor)
    - Mat siyah renk son derece karizmatik.
    - Ucun içeri girmesi zaten başlıca alma sebeplerimden biriydi. Gömlek cebinde kalem taşımayı seven biri olarak artık göğsüme batan kalemlerden kurtuldum.
    - Kalem japon üretim ve en az 600 kadar kaliteli.

japon ??? rotring mi o :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ec38

quote:

Rapid Pro'yu biraz kullandım ve ilk izlenim olarak;
    -Kalem abartıldığı kadar ağır değil(tabi burada kişisel tercih faktörü de devreye giriyor)
    - Mat siyah renk son derece karizmatik.
    - Ucun içeri girmesi zaten başlıca alma sebeplerimden biriydi. Gömlek cebinde kalem taşımayı seven biri olarak artık göğsüme batan kalemlerden kurtuldum.
    - Kalem japon üretim ve en az 600 kadar kaliteli.

japon ??? rotring mi o :D

Rotring'in üst düzey kalemleri japonyada üretiliyor.

• Eskişehir' de graph1000 bulabileceğim, kalem çeşidi bol olan güzel bir kırtasiye biliyor musunuz acaba arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnf.trb

quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

uniball shift alacak arkadaştan inceleme bekliyoruz.

ilk satıcı olarak benim elime geçeceğinden hemen incelemeyi yaparım ulaşınca.sanırım ezberleri bozacak gibi.

Pm attin geldimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar ben daha önce pensan kullanmıştım.. içne giden mekanizmanın acayip şekilde yay sesi geliyordu.. sonra bir ara hoşuma gittiği için rapide çok benzeyen fakat çin malı bir kalem aldığımda 3 tllik kalemin mekanizmasından yay sesi gelmediğini farkettim.. ve geçen aldığım rapidden de o ses gelince bu olayı ispat için video çektim.. sizce neden kalitesi düşük bir üründen bu rahatsız edici ses gelmiyorda 10 tl ye aldığımdan geliyor..

http://www.youtube.com/watch?v=uyhRueHuFAs&feature=youtu.be

yazdığım mı gözden kaçtı bilgisi olan mı yok yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: batucan05bb

quote:

Orijinalden alıntı: mnf.trb

quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

uniball shift alacak arkadaştan inceleme bekliyoruz.

ilk satıcı olarak benim elime geçeceğinden hemen incelemeyi yaparım ulaşınca.sanırım ezberleri bozacak gibi.

Pm attin geldimi?

cevapladım :)
  • Bana bi 2 milyonluk kalem tavsiye edin sadece finallerde kullancam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Uzumaki_

Bana bi 2 milyonluk kalem tavsiye edin sadece finallerde kullancam.

Vay be bayağı paran varmis, iki milyona saf altın kalem alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boQ7niz

quote:

Orijinalden alıntı: _Uzumaki_

Bana bi 2 milyonluk kalem tavsiye edin sadece finallerde kullancam.

Vay be bayağı paran varmis, iki milyona saf altın kalem alabilirsin.

niye dalga geçiyorsun ki?

@_Uzumaki_

http://www.hepsiburada.com/Liste/faber-castel-versatil-kalem-05-1342/productDetails.aspx?productId=ofisfcas134205&categoryId=15232
    http://www.hepsiburada.com/Liste/faber-castell-auto-1338-05-mm-versatil-kalem/productDetails.aspx?productId=ofisfcas133805&categoryId=15232
    http://www.hepsiburada.com/Liste/faber-castell-polymatic-2312-07-versatil-kalem/productDetails.aspx?productId=ofisfcas2312&categoryId=15232&SKU=OFISFCAS2312-P

Belki 1-2 lira fark eder kırtasiyeler. İnternetten alsan da kargo parası kalemden daha pahalıya gelir. Git bir kırtasiyeye hocam, orda bakın dur kalemlere. Mutlaka bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McYC -- 30 Aralık 2011; 20:46:41 >

• quote:

Arkadaşlar salı günü bir adet Rotring Rapid Pro-Black siparişi vermiştim kalemkutusundan. Kalem bugün elime ulaştı ben de çektiğim bir kaç fotoğrafı paylaşayım dedim sizlerle. Cep telefonumdan çektiğim için resimler biraz kalitesiz olabilir inşallah kusura bakmazsınız.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

dostum bu kalemin ucu içine giriyor mu?

• quote:

quote:

arkadaşlar ben daha önce pensan kullanmıştım.. içne giden mekanizmanın acayip şekilde yay sesi geliyordu.. sonra bir ara hoşuma gittiği için rapide çok benzeyen fakat çin malı bir kalem aldığımda 3 tllik kalemin mekanizmasından yay sesi gelmediğini farkettim.. ve geçen aldığım rapidden de o ses gelince bu olayı ispat için video çektim.. sizce neden kalitesi düşük bir üründen bu rahatsız edici ses gelmiyorda 10 tl ye aldığımdan geliyor..

http://www.youtube.com/watch?v=uyhRueHuFAs&feature=youtu.be

yazdığım mı gözden kaçtı bilgisi olan mı yok yahu

Yaydan kaynaklanıyor sorunu kendin yazmışsın zaten, yayını değiştirmeyi dene çakmasıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

Orijinalden alıntı: BrkyTgkn

1 hafta kadar önce Rotring Tikky aldım.Beyaz renk çok hoş duruyordu.Beyazı aldım , alırkende çok kirlenirmi diye korktum.Biraz kirlendi fakat hemen çıkıyor.Yani korkmayın beyazdan.Çoğu kişi korkuyor kirlenecek diye.
    Onun dışında kalem çok rahat.Önceden bir rotring kullandım fakat çok silik yazıyordu.Galiba ucundandı o bunda öyle bir problem olmadı.Kalem sağlam.Arkadaş duvara fırlattı yinede bir şey olmadı.Kalem tutuşu oldukça rahat.Ağırlığı ise orta gibi.Rotring alacak herkese Tikky 0.7 yi tavsiye ediyorum.Fakat burada paylaşılan resimlere göre Rapid çok iyi bir kalem gibi gözüküyor.Rotring alacaksanız Rapid'ide bir inceleyin direk Tikky' e dalmayın

Aslında tikky ile karşılatığım sorunları hep mekanizmasının zannederdim ama elime sağlam tikky kalemler geçince ucundaki metalden olduğunu anladım.Kalemin hayırlı olsun beyaz tikkyler güzel duruyor.

Evet alırken dikkat etmek lazım.Burdan alacak arkadaşlara duyrulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: devil_lilith

arkadaşlar bana uzun süreli kullanımda eli yormayacak, hafif güzel bir kalem lazım

bütçe olarak nasıl bir şey düşünüyorsunuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sıradançinkokarbonpiller

quote:

arkadaşlar bana uzun süreli kullanımda eli yormayacak, hafif güzel bir kalem lazım

bütçe olarak nasıl bir şey düşünüyorsunuz

öğrenci bütçesi 15-16 liranın üstünde olmasa iyi olur
    düzeltme: şöyle söyleyeyim okula kullanacağım hani uzun kullanacağım için çok yormayacak bir kalem istiyorum

o düzeyde rapid var alabileceğin

• Tombow markasının çok ama çok özel bir kalemini getirmek için uğraşıyorum.Biraz tuzlu ama getirirsem arşiv için o kadar iyi olacakki anlatamam.Baya uğraşıyorum, umarım tedarik edebilirim.

devil_lilith

Rotring rapid al istersen.
  • quote:

Tombow markasının çok ama çok özel bir kalemini getirmek için uğraşıyorum.Biraz tuzlu ama getirirsem arşiv için o kadar iyi olacakki anlatamam.Baya uğraşıyorum, umarım tedarik edebilirim.

devil_lilith

hocam tombow un modeli nedir acaba
  • beyler rotring rapid pro kalemim,biricik yoldaşım kayboldu
  • quote:

Tombow markasının çok ama çok özel bir kalemini getirmek için uğraşıyorum.Biraz tuzlu ama getirirsem arşiv için o kadar iyi olacakki anlatamam.Baya uğraşıyorum, umarım tedarik edebilirim.

devil_lilith

insan arada bahseder :) merak ettim şimdi zoom geldi aklıma hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: VicariouS

beyler rotring rapid pro kalemim,biricik yoldaşım kayboldu

Geçmiş olsun arkadaşım nasıl kaybettin ?
    Benimde Faber 2011 kaybolduğunda baya koymuştu ama senin 50 tl lik kalem inşallah bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMeSToNeBLuee

quote:

Orijinalden alıntı: VicariouS

beyler rotring rapid pro kalemim,biricik yoldaşım kayboldu

Geçmiş olsun arkadaşım nasıl kaybettin ?
    Benimde Faber 2011 kaybolduğunda baya koymuştu ama senin 50 tl lik kalem inşallah bulursun.

evde kayboldu,heryerde aradım sonuç olumsuz
    birazdan tekrar arayacağım ama ümidim yok,kutusuna bakıp hüzünleniyorum

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.