Şimdi Ara

Kalem almaya gittim çıkışta kız arkadaşım oldu :D Buluşma gerçekleşti [Detaylar içeride] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
6
Favori
19.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsini sonuna kadar okudum hayırlı olsun valla insan yalan olsa bile inanası geliyor ama inandım sana
  • @Anthinka

@nicamer
  • bu devirde bu olgunlukta kiz bulmak zor, kacirma derim dostum, genelde kizlar senin ele numara yazma olayini yaparsan super bi tokat yersin, gercekten anlayisli bir kizmis
  • Hocam inşallah kızın abileri amcaları size bir güzel dayak atarlar da tanımadığınız kıza yazmanın ne kadar onur kırıcı bir davranış olduğunu anlarsınız.

Teşekkürler
  • neden okudum hepsi nedeeeen
  • Hocam buluşma gayet iyi geçmiş.Yılışık davranmamışsın ve ilk +'nı almışsın diye düşünüyorum.Aklıma bişey takıldı kızla ayrıldığınızda şemsiyeyi vermeyi teklif etmek yerine neden otobüs durağına kadar eşlik etmeyi denemedin?
  • kızın eline yazarken ters tepebilceğini düşünmedin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoXLeY

Hocam inşallah kızın abileri amcaları size bir güzel dayak atarlar da tanımadığınız kıza yazmanın ne kadar onur kırıcı bir davranış olduğunu anlarsınız.

Teşekkürler

Rica ederim. Yine bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o0SonTR0o

izninle bnde birşey anlatayım belki sn kimsin dieceksn ama hiçte acele olmazdı elini tutmuş olsaydın. lise 3e gidiyorm haliyle emlde okuyunca karı kız olmuyor. bütün yaz pcye baglılık yüznden asosyallesmis bir yapıdaydım kendimi kaybetmek üzere oldugumun farkına varıp kendimi toplamaya basladm. sahile gittik ve 2 tne kızla tanıstım bizim masaya davet ettm (mersin atatürk parkı) geldiler. zatn bnada güvenmislerdi. hos bes sohbet ederken sahildeki evsiz kroların tipik salaklıkları ve ufacık veletlerin abi sigara versene diyerek dilenmelerinden bıkmıs olmamla birlikte arkadaslara söledim kızlarla kalktık. kayalıklara gittiniz mi hic dedim. hayır dediler. tamam dedim yol biraz uzun tabi konusuyoruz sonra kayalıga geldik kız cıkamadı elini tuttum bikac kaya gittkten sonra kayanın biri asagıda kaldı ben zıpladm ve düsüyordum bunu görünce kız heycanlandı atlamak istemedi kucakladm indirdm kızda sarılıyor tabi. bu arada erkek olarak giderim yok. sonra kızın kolunu oksadm dha önce hic öpstn mü dedm hyr dedi. denemk ister misn dedm bilmiorm dedi. bak ozaman dedm. duduagnı acıp dilini cıkaracksn kendini bna bırak dedm ve fransız usulü yaklask yarım saat öpüstüm üstelik ellese ellese oda elledi saolsn.

kendini asosyal oldugunu bilipte kabul etmeyenler. deneyin korkmayın öpüsen kız nakavt olur konusmayın konusacklarınızı öpüsürkn uygulayn kesnlikle yasanmıstır.

insanmısın?

• ablası warmı?
  • kızın ismini öğrenseydin soyadını felan sonra bize feysden resimleri atsaydın daha bi hoş olurdu
  • quote:

izninle bnde birşey anlatayım belki sn kimsin dieceksn ama hiçte acele olmazdı elini tutmuş olsaydın. lise 3e gidiyorm haliyle emlde okuyunca karı kız olmuyor. bütün yaz pcye baglılık yüznden asosyallesmis bir yapıdaydım kendimi kaybetmek üzere oldugumun farkına varıp kendimi toplamaya basladm. sahile gittik ve 2 tne kızla tanıstım bizim masaya davet ettm (mersin atatürk parkı) geldiler. zatn bnada güvenmislerdi. hos bes sohbet ederken sahildeki evsiz kroların tipik salaklıkları ve ufacık veletlerin abi sigara versene diyerek dilenmelerinden bıkmıs olmamla birlikte arkadaslara söledim kızlarla kalktık. kayalıklara gittiniz mi hic dedim. hayır dediler. tamam dedim yol biraz uzun tabi konusuyoruz sonra kayalıga geldik kız cıkamadı elini tuttum bikac kaya gittkten sonra kayanın biri asagıda kaldı ben zıpladm ve düsüyordum bunu görünce kız heycanlandı atlamak istemedi kucakladm indirdm kızda sarılıyor tabi. bu arada erkek olarak giderim yok. sonra kızın kolunu oksadm dha önce hic öpstn mü dedm hyr dedi. denemk ister misn dedm bilmiorm dedi. bak ozaman dedm. duduagnı acıp dilini cıkaracksn kendini bna bırak dedm ve fransız usulü yaklask yarım saat öpüstüm üstelik ellese ellese oda elledi saolsn.

kendini asosyal oldugunu bilipte kabul etmeyenler. deneyin korkmayın öpüsen kız nakavt olur konusmayın konusacklarınızı öpüsürkn uygulayn kesnlikle yasanmıstır.

• quote:

Genelde sahilde pek kız olmaz ama ne tarafa gittin sen cafelerin olduğu yer pozcu tarafı mı mezitliye doğru? paten pistinn orası filan valla kızlar amma yolluymuş mersinde ki kızların çoğu zaten ya kro gibi yada tipsiz güzel olanlar çok az sana hangisi denk gelmiş bilmiyorum :D ama lisesine bağlı benm gittğim EmL de kızlar vardı , ulan ben 2 yıllık sevglmi kayalklarda o kadar öpmedim sen tam bir hayvansın:D ( BKNZ recep ivedik filmi )

• Bu ele numara yazma olayı pek bi tanıdık geliyor...

Filmsever misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tumxrp -- 12 Aralık 2010; 23:49:30 >
  • durum nedir baboşş a
  • quote:

Orijinalden alıntı: shanke

durum nedir baboşş a

Ne olmuş konuya ya mesajların yarısı gitmiş
    2 gün sonra bidaha buluşma ayarladım
    Buluşamadıgımız zamanlarda yazışıyoruz tabikide

• quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

quote:

Orijinalden alıntı: shanke

durum nedir baboşş a

Ne olmuş konuya ya mesajların yarısı gitmiş
    2 gün sonra bidaha buluşma ayarladım
    Buluşamadıgımız zamanlarda yazışıyoruz tabikide

4 gün oldu laa

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyinn31 -- 18 Temmuz 2011; 9:43:24 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.