Şimdi Ara

Kalem almaya gittim çıkışta kız arkadaşım oldu :D Buluşma gerçekleşti [Detaylar içeride] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
6
Favori
19.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Hikayede kopukluklar var olmamış. Asetat kalem var mı dediğinizde evet bu modeller var diyor kız, fakat sonradan bunların asetat olduğunu bilmiyordum mu diyor yani?

asıl olay burda beyler adam haklı

• quote:

Orijinalden alıntı: shanke

quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

quote:

Orijinalden alıntı: shanke

durum nedir baboşş a

Ne olmuş konuya ya mesajların yarısı gitmiş
    2 gün sonra bidaha buluşma ayarladım
    Buluşamadıgımız zamanlarda yazışıyoruz tabikide

4 gün oldu laa

kız tekmeyi koydu galiba cevap yok

• up meraktan
  • 6.sayfadan itibaren okuyabilirsiniz demiş 6.sayfa yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

6.sayfadan itibaren okuyabilirsiniz demiş 6.sayfa yok

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratSel1m

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

6.sayfadan itibaren okuyabilirsiniz demiş 6.sayfa yok

• kız ekmiş altınca sayfa nerde en heycanlı yerindeyapılırmılannbuasdasdasdasfdasdf
  • beyler hala anlamayanlar varsa mesajlar silindiği için 6.sayfa yok , eskiden vardı , buluşma 3.sayfada anlatılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Selamlar arkadaşlar...
    Dün mesaj gelmişti şu saate şurada diye.Ama sizinde bildiginiz üzere ilk buluşmalar heyecanlı olur onun için dün pek uyku tutmadı açıkcası saat 1 gibi buluşalım diye karar almıştık. Benim 9 gibi uykum kaçtı kalktım hazırlıklar falan filan derken kahvaltı vs bitirdikten sonra kız ile buluşma yerine gittim. Ama şansıma ne yagmur var ya bardaktan boşalır gibi. Elimde şemsiye ile bekliyorum. Saat 1:10 kız orada yok Mesaj attım ben geldim ama seni göremedim neredesin diye? Mesaj attı yoldayım . Neyse bekledik bi 10 dakka geçtikten sonra kız otobüsten indi ve geldi... Selam nasılsın naber tokalaşma olayı geçtikten sonra kızın eli dikkatimi çekti. Numaram halen elinde yazıyor :D Dedim ya ne kalemmiş numarayı yazdık ama elden çıkmadı bakıyorumda oda ; ya biraz yıkadımda geçmedi bende daha uğraşmadım napim vs dedi :D...
    Neyse hava yagışlı dedik bi yerde kıçımızı kırıp oturalım Girdik bi dam deligi gibi cafeye . Konuyu gene ordan burdan açayım dedim. Ya senle bugün buluşcaz diye uyku tutmadı dedim. Oda ; neden canım ilk defamı bi kızla çıkıyosun dedi. Ben ; Ya bunun ilki sonu ile alakası yok sen bi farklısın sende daha önce olmayan birşeyler hissediyorum dedim Kız : Ya bırak bu lafları allah için bilmem daha önce kaç kıza söylemissindir. Ben : Yok be her önüme gelene açılmıyorum böyle senden etkilendigim için böyle aniden oldu dedim Kız hafif gülümseyerek önüne baktı(sanırım burda utandırdım ] Sonra 2 kahvemizi söyledik. Kahvenin gelmesini bekliyoruz. Cafe gayet güzel tam ortam için biçilmiş kaftan misali 5 dakka sonra kahveler geldi. Kahvemizi almış yagmurlu havada cam köşesinde oturmuş güzelce muhabbet ederken sanki liseli aşıklar gibi birbirimize bakıyoruz . Muhabbet ediyoruz güzelce zaman su gibi akıp geçiyor tabi. yarım saat 45 dakika gibi bir süre oturduktan sonra hesabı ödeyip çıktık cafeden. Sonra bi sinemaya gidelim dedik yolda yürürkende sohbet ediyoruz. Abi bunlar ne konuşuyo sohbet diyosunda? Aklınızda soru işareti kalmasın bildiginiz üzere iş okul hava su aile kitaplar bilindik muhabbetler Biraz daha sürüyor muhabbet ama buraları kısa geçecegim.
    .Kuyruktayım bilet alıcaz ama ne kuyruk sanki bedava ekmek dagıtıyolar hafta sonu diye baya kalabalık Bilet alan kişi bayagı gişede fazla zaman harcadı. Baktım kuyruktan bi eleman "Hadi kardeşim sanki elektirik faturasını yatırıyosun al biletini çık" Dedi... Gişedeki elemanda "Ne bu acelen alt tarafı bi film izlicen daha önce hiçmi görmedin?" diye karşılık verince, yandan bi eleman daha geldi meger gişedekinin arkadaşı imiş. Ben bu arada kıza bakıyorum kızda bana. Ama görmeniz lazım ilk günden ne aksiyon
    Kıza ; Ya kusura bakma normalda bu sinemada böyle şeyler olmaz ilk günden pek iyi başlangıc yapamadık ama bizdeki şans dedim. Kızda yok ya normal alışıgız böyle olaylara dedi.
    Biletleri aldıktan sonra içeri girdik film başladı.Ama bizene filmden bizimki muhabbet.Buradaki muhabbeti yazarsam yazının roman olma yolunda ilerlemesi muhtemel.
    Film bittikten sonra çıkışta film hakkında konuşuyoruz beğendinmi falan diye ama her 2 mizde biliyoruzki filmi takan yok
    İçimden diyorum kızın elini tutsam çokmu erken olur yoksa ürkek davranmak ile hatamı ediyorum
    Sonuç olarak elini tutmadım daha erken kanısına vardım. Ki hakkettende dogrusu bu ilk günden biraz abartı olur.
    Kızla eve dogru yürüyoruz yürürken hoş sohbetler geçiyor bu arada kız ile ayrılma bölgesine geldik... Bi sonraki buluşmayı hangi tarihe ayarlayalım diye karar veriyoruz.
    Buluşmayı kararlaştırdıktan sonra kızı duraga kadar şemsiyesiz göndermeye içim el vermedi onun için şemsiyeyi kıza vermeyi teklif ettim. Oda gururmu yaptı yoksa banamı kıyamadı bilmiyorum ama ısrar ile almayı kabul etmiyor. Dedim almazsan şemsiyeyi bırakır yagmurda böyle beklerim Kızda ; küçük kardeşimden betersin wallahi espirili bir şekilde güldük orada Kıza elimdeki şemsiyeyi verip ben eve şemsiyesiz ve sucuk gibi döndüm
    Oradayken saatin nasıl geçtigini hakketten de farketmedim ya

Bazı yerleri kısa kestim yazının uzamaması için

Özet olarak buluşma güzel geçip bi sonraki adım için gün belirlemiş olduk okuyan herkese sevgiler iyi forumlar

alın size buluşma

• yok neymişmiş bir yıkamayla gidermiş aklım başımdan gittiymiş... bir insan bu kadar mı yavşak olur lan aklını başına devşir bu ne lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight7Cydonia

yok neymişmiş bir yıkamayla gidermiş aklım başımdan gittiymiş... bir insan bu kadar mı yavşak olur lan aklını başına devşir bu ne lan

Fesat detected.

Geçen senenin konusu ilk açtığında okumuştum. Arkadaş hala aramızdaysa devam ediyorlar mı acaba merak ettim
  • Mala vurunca pm at boşuna okumayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şeker Kız Hamdi V2

Mala vurunca pm at boşuna okumayım

• biz de yedik
  • DH'de okuduğum fakeliği en belli olan hikayelerden biriydi Çok Amerikan romantik filmleri izlemişsin.
  • Dedi-dedim-dedi-dedim bu ne arkadas 3satir okuyabildim sonra baydi daha duzgun yazamiyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şeker Kız Hamdi V2

Mala vurunca pm at boşuna okumayım

• iyimiş
  • Konu fake beyler, arkadaş ygs ye girmiş. Mesajlarından bakabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.