Şimdi Ara

KALEDE KALECI YOK (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
0
Favori
10.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Ben her zaman buradayım.

2 şut kurtardığınıda aklınızı kaybediyorsunuz çünkü bu kova o kadar nadir gol kurtarıyor ki kurtardığı 1-2 şut ile tanrı ilan ediliyor.

Alıntıları Göster
    bence tam tersi, 1-2 gol yiyince siz aklınızı kaybediyorsunuz.
  • Oyuncu eleştirilir. Bu gayet normal.

Bazen hata da yapılabilir. Hepimiz insanız, yanıldığımız noktalar olacak, haklı olduğumuz taraflar olacak.

Fakat özellikle Galatasaray taraftarının içinde azınmayacak derecede iyiyi de, kötüyü de aşırı abartan topluluk var. Ne eleştirmeyi biliyoruz ne de övmeyi,sahiplenmeyi... Bu sebeple elimizdeki değerleri yitiriyoruz zaten. Sahip çıkamıyoruz,koruyamıyoruz. Kendi kendine en çok zarar veren topluluğuz biz.

Fatih hocaya da ne eleştiriler yapıldı. "Parator, tarator, leşçi, paragöz, satıcı, adam değil, gelirse Galatasaray'ı tutmam" diyenler oldu. 20 yıldır bu kulübe hizmet etmiş, tabiri caizse saçını süpürge etmiş adamı, 2 günlük adam geldi, anlaşamadı, kovdu. Taraftarın büyük çoğunluğu da alkış tuttu.

Mancini,Prandelli,Riekerink,Tudor gibi isimler geldi, aşırı övdüler. Terim'in ismi anılmaya başlayınca sövdüler.

Şimdi bu kesim için de, Galatasaray şampiyon olduğunda kutlayacak, sağa sola artislik yapacak kişiler de vardır.

Muslera kötü performans sergiledi mi ? Evet. Formsuz muydu ? Evet.

Dünyada kaç tane oyuncu var, takımı sürekli şampiyonluğa oynatan,şampiyon yapan, sürekli üst düzey performans sergileyen ? Hemen hemen hiç yok. Bu adam da insan sonuçta. 1 sezon kötü performans sergiledi diye, kalede kaleci yok, kova, şu kaleci bizde olsa daha iyiydi, maaşı da aşırı yüksek, kovmak lazım vs.... gibi hakarete varan saçma laflar etmemek gerek.

Eleştirmek,beğenmemek ayrı, itin bir tarafına sokup aforoz etmek ayrı şeyler. Yoksa herkes fikrini belirtmekte özgür. Benim beğendiğimi karşı tarafta beğenecek,övecek diye bir kaide yok. Bir ben akıllıyım benim söylediğimin farklısını söyleyen aptaldır gibi deli saçması argümanlar da yok.

• Bırakın abi. Her konuda haklı olacaksınız diye kaide yok bu dünyada. Bazen yanıldığınız zaman oturup efendi gibi hatanızı kabul edeceksiniz. Haksız duruma düşünce kabullenmeyip, durumu daha bir üsteleyince daha dibe batıp, komik gözüküyorsunuz. Bu konuyu sürekli uplamamın sebebi bu.

Bende demiyorum Muslera müthiş bir yetenek, dünyanın en iyisi, daha iyisi gelmez diye. Ama Galatasaray için Muslera bulunmaz bir nimet. Biz karpuzcu Zapata'ları, topu göremeyen Franco'yu, Bale'in orta sahadan vurduğu serbest vuruşu 1.95 boyu ile üstünden yiyen Eray'ları gördük. Bu saydığım isimlerin Galatasaray'a hiçbir faydası olmamıştır. Evet Muslera bu sezonda hatalı goller yemiştir. Yediği goller yüzünden puanlar kaybetmişizdir ama adamın hakkını vermek lazım ki son haftalarda yaptığı önemli kurtarışlar puanı geçtim, şampiyonluğa uzanan en önemli etmen olmuştur. Futbolda gol maç, kaleci kurtarışı kupa kazandırır. Bunun örnekleri boldur.

Utanılmadan adamın aldığı para hedef gösterilmiş bu seferde. Adam Aziz Yıldırım'ın 20 senelik başkanlık kariyerinde gördüğü kupalardan daha fazlasını gördü. Bırakın da o kadar kazancı olsun. Ne istiyorsunuz abi adam yevmiye ile mi çalışsın? Çıktığı maçlar için 150TL, antremanlar için 50TL bu mu olsun yani?

• Muslera ilk yarı rezildi ama son 2 aydır özellikle müthiş oynuyor , yediğmiz gol sayılarından belli oluyor zaten.İlk yarı 3 pozisyon verip 2 gol yiyorduk şimdiyse çok zor gol yiyoruz.
  • Adettendir hort: Fernando Muslera...
    Düşmana güven, dosta korku

Arkadaş şu saçma sapan golleri umarım CL'de yemezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 6 Temmuz 2018; 18:20:46 >

• Kovalera Fransa macina yine damgasini vurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muslera bu gün bayağı üretken, fransa uzaktan bir iki şut çekse onları da alır gibi.
  • quote:

Kovalera Fransa macina yine damgasini vurdu.
    Ahahahah, Hocam GS'de kalmak için bilerek gol yemiş
    "Top döndü ondan gol yedi" diyecekler aha buraya yazıyorum. CL'de mıçtığımızın resmidir. Hala 2012'nin ekmeğini yediği için fanboylar doluşur siper alın derim
  • quote:

Kovalera Fransa macina yine damgasini vurdu.
    Ahahahah, Hocam GS'de kalmak için bilerek gol yemiş
    "Top döndü ondan gol yedi" diyecekler aha buraya yazıyorum. CL'de mıçtığımızın resmidir. Hala 2012'nin ekmeğini yediği için fanboylar doluşur siper alın derim

Şaka bir yana, hayvani defansı olan Urugay'da bile saçma sapan goller yemeyi becerebiliyor, hadi süper lig'de istikrarsız görüntüsünü geçelimde CL'de çok canımızı yakar.

MUSPUTÇU'lara geçen seneden beri anlatamadığım nokta şu, bu adamın yanına kaleyi gönül rahatlığıyla devredebileceğimiz bir oyuncumuzun olmamasıydı
    şayet taraftarımız haşa "Allah" gibi tapmaya kalkamasalar ve yönetimde bir baskı oluştursalardı en azından bu durum Muslera'nın performansınıda yukarıya çekerdi.

Neyse artık CL'de Allah yardımcımız ola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 6 Temmuz 2018; 18:39:52 >

• Cl de (Cl ne demekse? Ne oldu ŞL'ye) orta sahan dert olmayacak, defansın dert olmayacak da Muslera dert olacak öyle mi? Bak yazıyorum. Beyni olan Galatasaray taraftarı Muslera'ya boş adam muamelesi yapmaz. Muslera sene başında bolca hatalar yaptı ama sonrasında performansını arttırdı ve şampiyonluğu getirdi. Bu seneki şampiyonluğun da büyük kısmı Muslera'ya yazılır. Bu yüzden Muslera pek çok GS li için efsane oldu şimdiden.

Hem varsa paran git daha iyisini al bakalım. Klübün parası var mı yeni kaleci almaya? Yoksa konuşmayın bıdı bıdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsterixOburix -- 6 Temmuz 2018; 20:24:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsterixOburix

Cl de (Cl ne demekse? Ne oldu ŞL'ye) orta sahan dert olmayacak, defansın dert olmayacak da Muslera dert olacak öyle mi? Bak yazıyorum. Beyni olan Galatasaray taraftarı Muslera'ya boş adam muamelesi yapmaz. Muslera sene başında bolca hatalar yaptı ama sonrasında performansını arttırdı ve şampiyonluğu getirdi. Bu seneki şampiyonluğun da büyük kısmı Muslera'ya yazılır. Bu yüzden Muslera pek çok GS li için efsane oldu şimdiden.

Hem varsa paran git daha iyisini al bakalım. Klübün parası var mı yeni kaleci almaya? Yoksa konuşmayın bıdı bıdı.
    Senede jeneriklere giren en az 5 gol yiyen bir kaleciyi ben takımıma 1 .kaleci olaraak yakıştıramam arkadaş. Sen yakıştırıyorsan ne ala.
    Bu adamı kalede gördüğüm her maçta tüylerim ürperiyor arkadaş benim.Geçmişteki çöpleri örnek verip ölüm-sıtma ikilemine sokmayı kalkmayın. Kaldıki şutlayın da demiyoruz, yanına gelecek vaad eden bir kaleci alabiliriz diyorum.

Adam yana yana açık aramış, bula bula da "Champions League " kısaltması kullandım diye ona saydırmış. Kafa yapıları bu işte.
    Geçen seneden beri yedek kaleci arayıp, önce, günay'ın ve mert'in kapısına dayanıp transfer edemeyen yönetimde muslera'nın performansında etken.

Neyse anlaşılan bu senede çok kavga edeceğiz sizlerle, Eğlenceli bir sezon olacak. İyi stress atılır ha bu başlıkta.

• Turnuvada gol yememe rekoru kırınca dünyanın en iyi kalecisi ..... bir hatalı gol yiyince rezil kaleci .... çok gereksiz taraftarımız var. Bunları tarafrar saymamak lazım

• FullHD kullanıcısına yanıt
    Bunlar kripto fenerli.Bunlara Galatasaraylı muamelesi yapma gözünü seviyim.Adamlar Muslera gitsin diye taraftar algısı olışturmaya çalışıyorlar.Aktrollerin yan versiyonları.Bunlar paraya ciğerini satar.

• 1 hafta sonra görüşmek üzere....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 7 Temmuz 2018; 17:30:28 >
  • Akhisar ile oynadığımız süper kupa maçının ilk dakikakalarında yaptığı hata ile maçı vereceği belliydi zaten. Nitekim öyle de oldu.

Yine maça yakışır bir performans gösterdi. 1 şut geldi 1 gol yedi.

Biraz şansı vardı da diğer top direkten döndü. Ya da şansı yoktu diyeyim çünkü 100 bin euro almayan kaleci kadar bile penaltılarda performans gösteremedi. Yahu arkadaş bir adam 5 milyon alıp bir penaltı dahi mi kurtaramaz?

MAÇIN BİLANÇOSU

Kaleye gelen şut: 1
    Gol: 1

Kaleye atılan penaltı: 5
    Yenilen penaltı golü: 5

Maçın adamı: Yuto Nagatomo
    Maçın en kötüsü: Fernando Muslera a.k.a. 5 MILLION EURO/ANNUALLY
  • quote:

Akhisar ile oynadığımız süper kupa maçının ilk dakikakalarında yaptığı hata ile maçı vereceği belliydi zaten. Nitekim öyle de oldu.

Yine maça yakışır bir performans gösterdi. 1 şut geldi 1 gol yedi.

Biraz şansı vardı da diğer top direkten döndü. Ya da şansı yoktu diyeyim çünkü 100 bin euro almayan kaleci kadar bile penaltılarda performans gösteremedi. Yahu arkadaş bir adam 5 milyon alıp bir penaltı dahi mi kurtaramaz?

MAÇIN BİLANÇOSU

Kaleye gelen şut: 1
    Gol: 1

Kaleye atılan penaltı: 5
    Yenilen penaltı golü: 5

Maçın adamı: Yuto Nagatomo
    Maçın en kötüsü: Fernando Muslera a.k.a. 5 MILLION EURO/ANNUALLY

Yenildik ya eyyamcı geldi

Şampiyon olduğumuzda neredeydin utanmaz adam ?

Ortalıktan kayboldun ???

Sen bunu açıkla önce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• çekilen her şutu yiyor zaten, penaltılar da aynı şekilde. yahu bari koş yahu, koş yahu. hem habire gol yiyor hem de sahanın en az koşan oyuncusu, terlemeden maç bitirip 5 milyon yiro alıyor ayıptır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

çekilen her şutu yiyor zaten, penaltılar da aynı şekilde. yahu bari koş yahu, koş yahu. hem habire gol yiyor hem de sahanın en az koşan oyuncusu, terlemeden maç bitirip 5 milyon yiro alıyor ayıptır
    Elleri küçük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonlar Ligi'nde umarım tırnak yedirmez bize

• Kaleci var Fatih Öztürk gibi maç kurtarır. Kaleci var Muslera gibi maç verir.

Yaptığı penaltı ve ellerinden kaçırdığı top ile bir maça daha mal oldu bunu yaparken ondan 100 kat daha az maaş alan rakip takım kalecisi penaltı kurtarıp maç alıyordu. Tebrik ederiz.

Topu elinde tutamayıp kaçıran dünyanın en iyi kalecisi. Yersen.

Hala Muslera bizim canımız ciğerimiz diyen adam varsa Galatasaray'lılığını sorgulasın. Bu adam senede 35 milyon lira kazanıyor ve kalesine gelen her topu içeri alıyor. Siz nasıl Galatasaray'lısınız birader. Nerede bu takımın menfaatleri.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.