Şimdi Ara

KALEDE KALECI YOK (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
0
Favori
10.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Muslera PSG maçında 5 yiyerek yani kalesine gelen geçen herşeyi içeri alarak hepinize gerkeli cevabı verdi diye düşünüyorum. O yüzden tekrar tekrar cevap yazmaya gerek yok.
    14 şutun 10 tanesi isabetli 5 tanesi gol oldu. Bu takım da Fransa'daki PSG. Evet tüm mağlubiyetlerin sebebi Muslera. Ne kullanıyorsun ya da Terim ne kadar ödüyor bilgi versen de bilsek.
  • Beyler bu konuyu açan arkadaşı forumdan atın bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arkadaşın bazı lafları doğru. Muslera hangi büyük maçı kurtardı mesela bir hafızamızı çalıştıralım.
    Bizim ligde vitaminsiz gibi şut çekildiği için genelde o şutlardan kurtarılabilecekleri kurtarıyor, iyi yere gidenleri yiyor.
    Avrupa’da ise kaleye gelen çoğu İsabetli şut gol oluyor çünkü o adamlar doğru açıyla doğru hızda vuruyor.
    Muslera ilah değildir. Ligimize göre gerçekten çok iyi kalecidir ama kendimizi kandırmayalım, özellikle geçen sezonun ilk bölümünde çok vasat performansı vardı bu sene de bir kaç maç harici öyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Muslera kraldır
  • Muslera iyi bir kaleci olabilir fakat ben abartildigini dusunuyorum. Cok fazla mac kazandirmis, uzun yillardir galatasarayda olabilir.

Fakat galatasaray once sunu sormali 10 yilda altyapidan nasil 1 kaleci bile cikartamadi.

Sunu da atliyorsunuz ayrica Musleranin yillik aldigi ucret cok fazla, takimin en yuksek maasini almasini ben anlamsiz buluyorum.

Bu takim her mac zaten her turlu gol yiyor. Bakin trabzona fenere genc iki kaleci buldular oynatiyorlar. Tahmini maaslari da musleranin 5de biridir heralde. Asil basari budur. Birakin her mac muslera ovmeyi. Premier ligdeki kalecilerin cogu bu seviyede.

Muslera turkiye ligi icin ust duzey bir kaleci olabilir, fakat avrupa maclarinda da goruyoruz..

• Galatasaray'da benim gördüğüm bir Türk kaleci düşmanlığı var. Hayrettin'den kaynaklanıyor olabilir .)

Mesela Aykut diye bir kalecimiz vardı. Adamı bir türlü oynatmadılar gitti. Habire Mondragon'un yedeğinde kaldı adam. En sonunda ümidini yitirdi kayboldu gitti .S

Fenerbahçe ve Trabzonspor boyuna kaleci basarken biz devamlı pahalı yabancıları ithal ediyoruz. Bir de çok ruhsuz oynuyorlar ya. Zaten iyi olan yabancıların gençleri de gelmiyor ihtiyarları anca geliyor emeklilik dönemlerinde 1-2 sene bir güzel para kazanıp sonra basıp gidiyorlar. Bu nasıl yönetim şeklidir yav.

Hakan Şükür, Tugay, Suat, Okan, Bülent, Ümit, Ergün gibi adamlar hem bu yabancıların üçte bir fiyatına ve hemde çok daha yürekli oynuyorlar halbuki. Türklere daha çok şans verilmeli.
  • musleraya laf edenler artık yaşlandı çoluk cocuga karıştı bu konuyu kilitliyorum bir daha musleraya kimse laf söyleyemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Bu arkadaşın bazı lafları doğru. Muslera hangi büyük maçı kurtardı mesela bir hafızamızı çalıştıralım.
    Bizim ligde vitaminsiz gibi şut çekildiği için genelde o şutlardan kurtarılabilecekleri kurtarıyor, iyi yere gidenleri yiyor.
    Avrupa’da ise kaleye gelen çoğu İsabetli şut gol oluyor çünkü o adamlar doğru açıyla doğru hızda vuruyor.
    Muslera ilah değildir. Ligimize göre gerçekten çok iyi kalecidir ama kendimizi kandırmayalım, özellikle geçen sezonun ilk bölümünde çok vasat performansı vardı bu sene de bir kaç maç harici öyle.
    Muslera şampiyonlar ligi grup aşamasının en çok kurtarış yapan kalecisiydi bu sezon.

https://www.haberler.com/sampiyonlar-ligi-nde-en-fazla-kurtaris-muslera-dan-12656738-haberi/

• Ahahah

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sözleriniz mehmet ekicinin frikiği ve gençlerbirligi maçındaki kurtarış için geçerli mi :)

• Bu kurtarışlar için geçerli değil bu kurtarışlar tabi ki harika orada zaten genel bir kötüleme yapmamıştım.
    Orada dediklerim psg madrid hatta brugge önceki yıllarda Arsenal dortmund chelsea schalke hatta ostersunds gibi Avrupa maçlarında aynı başarıyı gösteremiyor oluşu.

• Tespitin yanlış , Muslera karşıdan gelen ve refleks,çeviklik pozisyonlarda müthiş bir kaleci , Avrupa'da da Türkiye'de de durum aynı ama yan toplarda çok çok kötü ve formsuz olduğu zaman amatör kaleci golleri yiyor.Sonuç olarak şu an formu çok iyi nazar değmesin , yan toplarda da takım iyi önlem alıyor sıkıntı oluşmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Bu kurtarışlar için geçerli değil bu kurtarışlar tabi ki harika orada zaten genel bir kötüleme yapmamıştım.
    Orada dediklerim psg madrid hatta brugge önceki yıllarda Arsenal dortmund chelsea schalke hatta ostersunds gibi Avrupa maçlarında aynı başarıyı gösteremiyor oluşu.
    Bu sene grup aşamasının en çok kurtarış yapan kalecisi Muslera.
    Brugge maçında tek başına 1 puanı aldı ilk maçta. İlk Real Madrid maçında 1-0 biten maçta 6 %100 kurtarışı var, Psg maçında 3 kurtarıştan fazla yaptı. Takım sakatlıklardan falan dağılınca yedi golleri ne yapacak? 6 yediğimiz Real Madrid maçı bu sezonun en çok kurtarış yapılan maçı ne yapacak 15 tane karşı karşıya kalınan pozisyon var hepsini mi çıkaracak? Yediğimiz 5 gol neredeyse 6 pastan yapılan vuruşlar ve rahatsız eden oyuncu yok.
    Bu adamın 1 Şampiyonlar ligi çeyrek finali var, o Dortmund dediğin sezonun öncesindeki sezonda şampiyonlar liginde gruptan çıkmıştı. O sene yine süper lig tarihinin gördüğü en iyi kaleci performansını gösterip şampiyon yaptı takımı. Chelsea maçında 1-0 devam ederken Torres'in vuruşu köşeden aldı 2 dk sonra gol attık, 2. maçta içeri giren Etoo'yu rahatsız etmediler rahatça vurdu kaleci top kurtarır sen kaleciyi kobay mı sanıyorsun her topu çıkaracak?

• KALEDE KALECI YOK

Kudurun Muslera düşmanları.

• quote:

Orijinalden alıntı: barut78

Bende karius dedim muslera cikti şok

Alıntıları Göster
    Muslera gören Masum Beşiktaşlılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Muslera gören Masum Beşiktaşlılar.

Alıntıları Göster
    kalede kaleci yok diyen paranoyak gs liler

• Hıncal'ın Gs totemi nasıl takır takır işliyorsa, Yılmaz'ın Muslera totemi de aynı şekilde işliyor. Varsın Yılmaz kötüleyiversin arada, boşverin.
  • Kalede kaleci yok diyenin kaşının altında göz yoktur, göz nakli için yardımcı olalım varsa Collina gözlerinden..
  • Her futbolcunun eleştirisini anlarım fakat Muslera'yı eleştiren adam futboldan anlamıyordur net.

Sen git kumda oyna arkadaş, futbol sana göre değil belli ki.
  • Tamamen çöpe döndü artık acilen kurtulmamız lazım.Her önemli maçta sıvıyor.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.