Şimdi Ara

KALEDE KALECI YOK (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
0
Favori
10.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muslera ile aranda nasıl bir sorun oldu bilmiyorum ama bu sorunu burada halledemezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başlık çok dogru aslında. muslera kaleci falan değil başka bir şey.
  • Adam muslerayi elestirmis 😂

Bizim kalemizde 15yildir yontulmamis bir kalas var sakami yapiyosunuz 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu sezon galatasaray'ın baskı yediği herhangi bir maçta çok iyi performans ile golü engellediği maç yok, en az 8 tane hatalı gol yedi, top kullanma konusunda da sıkıntılı. 2015 şampiyonluğunda çok büyük payı vardı doğru ama o günden sonra kendi ortalama performansını bile yakalayamadı hiç. doğru yönetilen bir kulüp olsak seneye doğru dürüst bir 2. kaleci getirip muslera bu şekilde oynamaya devam ederse formayı ona veririz ama sanmıyorum böyle bir şeyin gerçekleşeceğini.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsterixOburix

Muslera ile aranda nasıl bir sorun oldu bilmiyorum ama bu sorunu burada halledemezsin.
    Bu yılmazın herkesle sorunu var popüler olmaya çalışıyor ona buna bok atarak. Tahminimce gs li bile değil

• Senelerce dediği konuyu açalı bir yıl bile olmamış. 6 7 aylık bir konu. Çoğu zamanda gelip uplamışım ki konuyu, zaten pek altlara düşmeyen bir konu.

Ek olarak 2 top kurtardı 2 top demek çok acınası bir durum. Bazı kurtarışlar sana puanda getirir, kupada getirir, şampiyonlukta getirir. Muslera'nın o iki top kurtardı küçümsemesini yapacağınıza kurtardığı iki top bizi şampiyon yapacak demek daha erdemce bir davranış. Ha Galatasaray görünümlü rakip taraftar olduğunuz için takımın en sevilen ismini dibe gömmek adına her haltı deniyorsunuz.
  • yılmaz bugün bi güzel gene küfrettim sevdiklerine hadi iyisin
  • Fernando Muslera'nın Fenerbahçe, Beşiktaş, Başakşehir ve Trabzonspor'a karşı forma giydiği son dört maçtaki performansı:

Yediği Gol - 1
    Kalesine Gelen İsabetli Şut - 17
    Kurtarış - 16
    Kurtarış Yüzdesi - %94
  • Konuyu uplamak için gelmiştim, uplanmış gidiyorum.

Çek oradan konu sahibi arkadaşa 1.90 boyunda kalas Eray İşcan.
  • Nerede o karşı rakip taraftarı yılmaz

• Akan oyunda kendisinin hastasıyız hastası. Duran topları gelişirmesi lazım
  • Gençler cidden Yılmaz'ı gören var mı?

Adam direk troll.

GS puan kaybetsin damlar hemen.

GSnin kötüşüğünü isteyen FB ajanı adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freakofnature

Adam muslerayi elestirmis 😂

Bizim kalemizde 15yildir yontulmamis bir kalas var sakami yapiyosunuz 😅
    Gerçek hayatta kimse bu şahsı dikkate almıyor bu boşluğu sanalda doldurmaya çalışıyor.. salla boşver :))

• Selam konuyu uplamaya geldim, N'aber?

Bugün Muslera şampiyonluğu geçmişte olduğu gibi tekrar söktü aldı.

Kafanı yastığa gömüp ağlayabilirsiniz Muslera karşıtı sözde Galatasaray taraftarları.
  • Maçları tvden takip eder, gol özetlerine bakar, Muslera gol yediyse gelir burayı uplar. Yılmaz çok enteresan bir yaşam formu ciddi anlamda.

• Dürüstsen eğer çık burda adamın hakkını ver, aksi taktirde senin derdinin Galatasaray olmadığı belli. Formsuzken ya da takım iyi gitmiyorken yerden yere vur iyi oynarken, maç kurtarırken ortadan kaybol. Elbette eleştirilmeli ama tek taraflı değil.
  • Yeniden bir up yapayım. Bugün kendisine iş düşmedi ama arkadaşların dediği gibi takım iki tökezleyip, iki hatalı gol yeyince kendilerini çok bilmiş ilan ederken takım şampiyonluğa oynadığı sırada 3 maymunu oynuyor. Sezarın hakkı sezara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Yeniden bir up yapayım. Bugün kendisine iş düşmedi ama arkadaşların dediği gibi takım iki tökezleyip, iki hatalı gol yeyince kendilerini çok bilmiş ilan ederken takım şampiyonluğa oynadığı sırada 3 maymunu oynuyor. Sezarın hakkı sezara.
    Kaleye şut gelmedi, sezarın hakkı sezara. Aynen kardeşim bu kafayla devam. Güzel söğüşletiyorsunuz kulübün parasını.
  • Yılmaz kullanıcısına yanıt
    Kaleye şut gelen maçlarda da sen burada olmuyorsun Yılmazcım :):):):)

• quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Kaleye şut gelen maçlarda da sen burada olmuyorsun Yılmazcım :):):):)
    Ben her zaman buradayım.

2 şut kurtardığınıda aklınızı kaybediyorsunuz çünkü bu kova o kadar nadir gol kurtarıyor ki kurtardığı 1-2 şut ile tanrı ilan ediliyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.