Şimdi Ara

Kale Celik Kapi 2.499 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
19.031
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapiyi Forum Istanbul Koctas'da gordum. Kale kapi icin gayet iyi fiyat. Ancak kapi ozel siparis uzerine olcu alinarak hazirlanmiyor. Olculer standartmis. Gectigimiz haftalarda ayni kapi 2.950 TL'den satistaydi. Belki yararlanmak isteyen arkadaslar olabilir.
     Kale Celik Kapi 2.499 TL Kale Celik Kapi 2.499 TL Kale Celik Kapi 2.499 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ölçü alınıyor ama ölçüler standart. Nasıl bir şeymiş bu kale kapı, 2500'lük nesi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Ölçü alınıyor ama ölçüler standart. Nasıl bir şeymiş bu kale kapı, 2500'lük nesi var?

Olcu alinarak ozel siparis uzerine hazirlanan modelleri 3200-3500 TL bandinda seyrediyordu. Bu kapinin diger Kale kapilarindan tek farki olculerinin standart olmasi. Kale kapiyi bilenler bilir. Hirsizlarin yildigi kapilar uretir. Sektorunun tartismasiz lideridir.

• Önce kapıyı alıp, evi ona göre yapacağız o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

Önce kapıyı alıp, evi ona göre yapacağız o zaman

tam tuvnerayı tarif ettin

• kapıda
    1 kale
    2 sur (astaş)

sağlam kapı bir kere lazım olur... neden lazım olduğunu anlayınca da çok geç olur...

fena fiyat değil kale için
  • Kendi iş yeriniz galiba niye gördüm diyorsun :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fıyat oldukça saçma, hıcbır evın kapısı standart olcude degıldır.

Ayrıca bunlar alt model kapı,

kapıda marka degıl, profıl ve sac kalınlıgı + kılıt sıstemı + kılıt markası onemlıdır. Bır kapı Mottura kilit ve kilit sistemi kullanıyorsa gozunuz kapalı alın...

mottura>multi-lock>kale kilit

sistemleri olarak gelir, hatta kale kapı kendi üst düzey kapı modellerinde mottura kilit ve kilit sistemleri kullanmasıda bir o kadar manidardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cydonia -- 23 Şubat 2014; 23:30:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

Önce kapıyı alıp, evi ona göre yapacağız o zaman

Kapi olculerinin cogu bu kapinin standart diye tabir edilen olculerine uyacaktir. Sonucta adamlar da satmak icin uretiyorlar. Yapilacak sey cok basit. Kapiya ihtiyac duyan arkadas metreyi eline alip kasanin 1-2 cm icinden kabataslak bir olcu alip bu kapinin olculeriyle karsilastiracak. Bilmeyenler konuyu garipseyebilir ama Kale kapi icin bence gayet iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: Creative BLack

Kendi iş yeriniz galiba niye gördüm diyorsun :))

Gittim, gezdim fiyatini uygun gordum ve paylastim. Fotograflari da gordugum icin cektim zaten. Bu yazdiklarimdan kendi isyerim oldugu sonucunu nasil cikardiniz onu anlamadim.

• Bu kapı apartman içi tipi mi yoksa bina dışı kapı mı ? Bana bina girişi kapı lazım arkadaşlar ? Kale tercihimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

Bu kapı apartman içi tipi mi yoksa bina dışı kapı mı ? Bana bina girişi kapı lazım arkadaşlar ? Kale tercihimdir.

Kapi apartman ici. Daire kapisi.

• 1000-1200 bandında bir kapı alınır , güvenli barel, kapıkulu, aslan pençesi, teleskopik kilit ve kapı rozeti gizlemesi ile modifiye edilir, hepsi 500 lirayı geçmez, kale kapıdan çok çok daha güvenli hale gelir. Kalenin 6000 liralık kapısının ne hale geldiğini gördükten sonra o kadar para vermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

fıyat oldukça saçma, hıcbır evın kapısı standart olcude degıldır.

Ayrıca bunlar alt model kapı,

kapıda marka degıl, profıl ve sac kalınlıgı + kılıt sıstemı + kılıt markası onemlıdır. Bır kapı Mottura kilit ve kilit sistemi kullanıyorsa gozunuz kapalı alın...

mottura>multi-lock>kale kilit

sistemleri olarak gelir, hatta kale kapı kendi üst düzey kapı modellerinde mottura kilit ve kilit sistemleri kullanmasıda bir o kadar manidardır

Yazılanları okumaya başlayıp sizin yazınıza denk gelince ve motturadan bahsedince işi biliyor diye düşündüm motturaların tek göbek fiyatı 400 500 tl kerde zaten jale kilitde i ayar ve kalitede göbek dahi yok mottura 17 kilit sistemli iyimalze ve işçilik kapını takdır kale kapıyada baktır getiside laftır,çiklet manisi gibi oldu ama kapıda bu iş böyle

• Bir seminere katılmıştım. Hırsızın girmemesi için o çelik dillerden yanda en az üçerli üçerli altı tane, kapının altında ve üstünde birer tane olmalıymış. Anahtar yuvaları tamamen gömülü olmalı. Ayrıca bu yuvalara kapının kesilerek ulaşılmaması için çok yoğun ve kalın bir çelik kullanılmalı. "Yoksa konserve açar gibi kilidin etrafını kesiyor" deyip gözümüzün önünde kesti. Bir de yukarıdan aşağıya kadar uzanan kalın bir demir çubuk vardı iki parça. Onu da kapıyı esnetmesin diye koymak gerekiyormuş. Yine entegre bir sistemdi ama adını hatırlayamadım.
    Yani, güvenlik istiyorsanız banka kasası görünümünde birşey bakacaksınız. Haydar abi var bizde çok şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

1000-1200 bandında bir kapı alınır , güvenli barel, kapıkulu, aslan pençesi, teleskopik kilit ve kapı rozeti gizlemesi ile modifiye edilir, hepsi 500 lirayı geçmez, kale kapıdan çok çok daha güvenli hale gelir. Kalenin 6000 liralık kapısının ne hale geldiğini gördükten sonra o kadar para vermem.

Acilmayacak kapi yoktur. Onemli olan kapinin dayanma gucudur. Kale kapi 3 saat dayanir, belki sizin modifiye kapi 3 dakika dayanmaz. Her hirsiz direkt kilitle, barelle ugrasmaz. Insaatlarda tugla soktukleri levyeyi kapi ile kasa arasina dayar sonucta kilit sisteminin dilleri kasadan ayrilir. Onemli olan malzemenin kalitesi, kullanilan sacin kalinligidir biraz da. Kasa ile kapi arasinda bosluk kaliyorsa veya zorlamayla o bosluk meydana gelebilecek gibiyse sabaha kadar kapiyi modifiye edin birsey degismez. Saygilarimla.

• erolustun E kullanıcısına yanıt
    Levye için kapıkulu var, araya girecek boşluk yok, 1000 lira civarına gayet güzel sac kalınlığında kapılar mevcut ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

quote:

Gittim, gezdim fiyatini uygun gordum ve paylastim. Fotograflari da gordugum icin cektim zaten. Bu yazdiklarimdan kendi isyerim oldugu sonucunu nasil cikardiniz onu anlamadim.

Bu zamanda kimse boşuna tanıtım yapmazda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

Levye için kapıkulu var, araya girecek boşluk yok, 1000 lira civarına gayet güzel sac kalınlığında kapılar mevcut ayrıca.

Bu isler dedigiz kadar kolay olsaydi bu adamlar kimseye bu fiyattan kapi satamazdi. Gorusunuze saygi duymakla beraber katilmiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

quote:

Bu zamanda kimse boşuna tanıtım yapmazda

Bim'in aktuel urunler icin insert'ini paylasan da Bim'in tanitimini yapiyor o zaman. Veya bir baskasi da Teknosa, Gold, Sharp veya Migros'un.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.