Şimdi Ara

kaldırılabilir.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
4.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hepsini koy istersen ama ilk önce şuraya senn işlemciyi istemeyip benim yinede yolladığım ss i koy da bir görelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: jakooo23

quote:

Orjinalden alıntı: tigria

işte tray oldugunu belirten yazım ve arkadaşın cevabı. arkadaş hala ürünü istemediğine dair bir ss koymadı

kaldırılabilir..

kaldırılabilir..

hocam ss lere baktın mı?
    ben mi yanlış okuyorum,ilana yazmadığınızı ama ürünün garantili olduğunu yazmışınız pm den ??
    yurtdışı cpu nasıl garantili olur??

Saçmalamışsın şu anda kusura bakma da, burda tigria ya yükleneceğin bir durum yok, pm de ne demiş, böyle böyle, olabilir demiş, var dememiş, nikeemre de demiş ki, olan oldu gönder işlemciyi, bu saatten sonra niye konu açıyor şimdi tamamen değişti dengeler. Garantisizdi garantiliydi konusunda kesin bir bilgi vermemiş.

Şu konuda NIKEmre böyle bir pm atmışsa ki atmış görünüyor, bu konuyu açma hakkı yoktur bana göre.

tigria'ya gelecek olursam, o da kurnazlık içerdiği düşünülebilir bir ilan hazırlamış, yerse diye garantiden faturadan hiç bahsetmemiş, bir haftalık ürün diyerek, ürünün faturası-fanı-garantisi olduğunu ima eder bir ilan düzenlemiştir. Yine de benim alışveriş yapmayacağım insanlar içine girdi.

Sonuca gelirsek kendi düşüncelerimle, NIKEmRe hem şu pm i yazıp, hem bu konuyu açarak tutarsız bir yol izlemiş ve ürünü iade hakkı kalmamıştır, tigria nın geri almaması da kabul edilebilir bir durum haline gelmiştir.
    tigria ise aldatmaya çok açık ilanı ile birçok kişinin gözünden düşmüş bulundu.

Hepimize geçmiş olsun.

• alıcı ile kendi aramızda anlaştık. fikirlerini ve yorumlarını esirgemeyen herkeze teşekkur ederm
  • "Tamam dostum olan olmuş ben size kargo adresimi tekrar veriyim"

deyip de burda konu açmak nedir NIKEmRe?
    Adam sana Tray olduğunu PM ile söylemiş, burda paranın önce veya sonra yatmış olması çok önemli bir konu değil bence.

Satıcı da konu açarken bilgileri tam vermeliydi, onun da hataları var ama siz de haklı sayılmazsınız.
    Gelip içinde onlarca ünlem işareti içeren cümle kurmayla olmuyor bu işler.

Biraz da kendinizde arayın suçu. Tamam diyorsunuz onay veriyorsunuz sonra vazgeçtim diyorsunuz o da güzel.

Bence sizin yaptığınız şuydu, ilk başta ürün size cazip geldi ama sonradan tray olduğunu öğrenmenizle birlikte sıfırını almayı veya başka bir 2.el model almayı daha mantıklı gördünüz, ortalığı velveleye veriyorsunuz.

• Arkadaşlar dün gece Nikemre hakkında yazdığım mesajlar silinmiş. Bunu yönetimin neden yaptığını öğrenmek istiyorum. Kendis afowos nicki ile beni mağdur etmiş ve utanmadan başkasının durumuna düşünce topic açmıştır. Yönetimin bu tavrını anlamak mümkün değil. Nedir bu yani? Aksi taktirde Nikemre sahte nici (afowos)hakkında konu açmak durumunda kalacağım.
  • İşlemci fanılı olsaydı ben sorun olmazdı
    şu an alan kişi fanı olmadığı içi kullanamamış bence onda sitem etmiş

neyse tatlıya bağlandığına sevindim her iki taraf adınada
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.