Şimdi Ara

Kalan zamanda Karekök Lys Geometri Yetişir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkizkenar ve eşkenar üçgenlerdeyim 600 sayfaya yakın kitap, 4 ayda biter mi sizce? Yoksa uzun konuların bazı sayfalarını atlamalı mıyım? Sınav için geometri adına sadece bunu çözeceğim. Diğer dersler de bitmedi. Ne yapmamı önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 ayda bitti benim hocam bitirilir yani rahat

• Candarr77 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam. Çalışma stilini anlatır mısın biraz bu kitap adına. Ne kadar çalıştın günde, sayfa sayfa mı gittin yoksa konu konu mu? Bi de her gün çalıştın heralde 2 ay gibi bir sürede çalıştıysan. Temelim var hızlı hızlı ilerliyorum. Biraz yardımcı olursan çok sevinirim.

• 3. Geo kitabımdi hocam konu çalışmadan çözdüm ben o yüzden hızlı bitmiştir haftada 2 3 gün çözdüm 1 günde oturdum mesela üçgende alan in yarısını bitirdim başka gün vektörleri bitirdim gibi

• geometrin iyi değilse bitmez gerçekçi olalım birey b yi bitirebilirsin
  • 4.5 ay ve bir kitap ?
  • Benimde üçgenler bitti hocam. Şubat sonuna doğru dörtgenler biter. Mart ayında çember. Nisanda katı cisimler. Mayısta da analitik bitireceğim. Geçen seneden temelim var. Aynı zamanda bilgi sarmalda çözüyorum ben. Rahat biter seninki.

• TheLordMan kullanıcısına yanıt
    umarım arkadaş yüzümü kara çıkartır.işler sandığın gibi değil
  • hocam söylediğinize katılıyorum karekök lys geometri öyle kolay bir kitap değil, temel yoksa bir lokmada yenilebilecek bir kitap hiç değil. üstüne üslük bir de anlayarak bitirmek gerekiyor. geometri konusunda keşke aklım başıma gelseydi ama artık yapacak bir şey yok önüme bakmak zorundayım nereden dönsem kar. tüm konular tabi ki sağlam bir şekilde bitmez gibi bu sürede ama en azından son konulara kadar sağlam bir şekilde bir bitirmek istiyorum. akşamları 10 sayfa gideceğim, yaklaşık 3-4 saat ayırmam gereken bölümler de olacak anlayabilmem için fakat gerçekten iyi bir şekilde anlayarak çözersem, çözdüğüm konularda sırtımın yere gelmeyeceğini düşünüyorum. basit üçgen konularında bile enteresan soru tipleri gördüm.

• Yazın 1.5 ayda bitirdim ben o kitabı ama 3 ders çalışıyordum sadece ygs mat ygs fizik ve geometri. Şimdi de biter 2 2.5 ayda maksimum ki yeterli bir zaman.

• denizyildizi345 D kullanıcısına yanıt
    son testte çok boş çıkıyor hocam bazı sorularda kalem oynatamıyorum son testlerde sence normal mi?

• O son testleri yazın boş bırakmıştım ben sonra dönücem diye bu hafta başladım 20 test civarı toplam. Şu an yapıyorum takır takır. Tabi araya birey b beyaz kapak ve endemik girdi. Normal yani boş çıkması sonlarda zor çünkü gerçekten. Sınav o ayarda gelmiyor. Zor gelen soru daha çok katı cisim vs den geliyor.

• DeShawN1905 kullanıcısına yanıt
    Üçgenleri kaç haftada bitirdin hocam uzun mu sürdü? 1 ayda halledebilir miyim ?
  • TheLordMan kullanıcısına yanıt
    1. Dönem ortalarında almıştım. Daha sonra sınıfça birey b beyaz kapak aldık hocayla beraber ilerliyorduk. Ara ara çözdüm. 1 ayda yüklenirsen biter hocam. Zaten en zor kısım üçgenler ve çember. Diğerlerini daha kolay halledersin. Üçgeni bitirince zaten seni 4-5 kat geliştiriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.