Şimdi Ara

Kahve dünyası sınırsız dondurma 22 Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
5.246
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnstagram storysinde gordum link varsa ekleyeceğim
    Kahve dünyası sınırsız dondurma 22 Tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Özelde bademcik aldırma ameliyatı yapan doktor bunu beğendi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1. si curcuna (korona) ya davet gün ve saat sınırı olmasından dolayı, 2. si bu en çok dondurmayı sen yede ki dondurmaların parası kimden :)
  • valla 22 tl verdim diye 5 kg yerim sonra hasta olurum gerek yok geçen 2 kutu cartedor yemıstım
  • 5 liraya bi külah yemek daha mantıklı. Dondurma ile doyacak halimiz yok sonuçta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dondurma severler için güzel kampanya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dondurma sever olarak benim için sıcak fırsat teşekkürler.
  • Dondurmalar kaliteliyse fena değil aslında. Her şey o kadar çok zamlandı ki...

• Nasıl bu kahve dünyasının dondurması,gercek sütten mi

• 50 TL olsaydı daha iyi olurdu hastalık garanti olurdu hem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi oturuşta 2 carte d'or yiyorum. Hiç acımam. Haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Kahve dünyası sınırsız dondurma 22 Tl
  • Ben de bazen şımarıp 1 kutu carte d'or yiyorum da kafadan 900-1000 kalori. sonradan naptım ben diyorum

Aslında 4 kişi gitsen sınırsız 22tl güzel olur ama kesin bireyseldir kampanya, 4 kişiye 4x22tl sınırsız olur. Diğer türlü suriyeli gibi 10 kişi gidip 22tlden olmaz zaten doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

Ben de bazen şımarıp 1 kutu carte d'or yiyorum da kafadan 900-1000 kalori. sonradan naptım ben diyorum

Aslında 4 kişi gitsen sınırsız 22tl güzel olur ama kesin bireyseldir kampanya, 4 kişiye 4x22tl sınırsız olur. Diğer türlü suriyeli gibi 10 kişi gidip 22tlden olmaz zaten doğru.
    HOCAM SEN KAFAYI YEMİŞİN
  • 22 liraya guzel bir carte dor alip 2 3 gun yerim, kafede ne kadar yiyebileceksin ki 22tlye yakin birsey olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 3 Eylül 2020; 1:36:8 >
  • bizim bir arkadas 2 sene once bu kampanyada 63 top yemis, inanmadik fisini yollamisti. daha fazla yiyen duydunuz mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: auron88

bizim bir arkadas 2 sene once bu kampanyada 63 top yemis, inanmadik fisini yollamisti. daha fazla yiyen duydunuz mu ?
    arkadaşının topları sağlammış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.