Şimdi Ara

Kahve Dünyası BEDAVA KAHVE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
8
Favori
16.208
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Ben aldım ama aldığıma alacağıma pişman oldum. Kasiyer ilk defa böyle birşey görüyormuş. Oraya sordu buraya sordu nasıl yapacam diye. Hangi kahvelerde geçerli olduğunu da bilmiyor tabi. Ne alabilirim diye sordum öyle olunca tip tip bakıyor sanki hayatımda ilk defa kahve içmeye gelmiş gibi sandı beni. Halbuki ben bedava hakkı hangi kahveleri kapsıyor manasında sormuştum.

Sonra bir de detaylı olarak nasıl kahveyi kazandığımı sordu. Bir de onu anlattık. Söve söve çıktım kafeden, kahve de iyi değildi zaten.

Zaten hep böyle kasada kod okutmalı şeyler de sorun çıkıyor.
    Böyle durumlarda kötü hissetmene hiç gerek yok hocam kasiyerin cahilliği yüzünden neden kendi modunu düşürüyorsun ki aksine bilmediği ve sorun çıkardığı için onu eziklemen lazım ben öyle yapıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    tamamen kasiyer bilgisizligi. temassız ödemeyi bile korka korka yapıyorlar, sanki akşam sayımda eksik çıkacakmis korkusu var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Ben aldım ama aldığıma alacağıma pişman oldum. Kasiyer ilk defa böyle birşey görüyormuş. Oraya sordu buraya sordu nasıl yapacam diye. Hangi kahvelerde geçerli olduğunu da bilmiyor tabi. Ne alabilirim diye sordum öyle olunca tip tip bakıyor sanki hayatımda ilk defa kahve içmeye gelmiş gibi sandı beni. Halbuki ben bedava hakkı hangi kahveleri kapsıyor manasında sormuştum.

Sonra bir de detaylı olarak nasıl kahveyi kazandığımı sordu. Bir de onu anlattık. Söve söve çıktım kafeden, kahve de iyi değildi zaten.

Zaten hep böyle kasada kod okutmalı şeyler de sorun çıkıyor.
    Öncelikle geçmiş olsun maalesef bu kahve zincirleri kahve kampanyalarını beceremiyor benzer bir olayı bende caffe neronun selfy kampanyasında yaşamıştım en sonunda lanet olsun diyip parasını ödemiştim.

Yinede kampanya fena degil konuyu açan arkadaşa da bir teşekkür etmek lazım uygulamayı indirip anketle kahve hakkını aldım dursun kenarda anladığım kadarıyla 1 sene süresi var kampanya ve uygulama biraz daha otursun ileride kullanırım.

• Peki hangi kahveler alınabiliyor?
  • Hangi çeşit ve hangi boy alınabiliyor bilsek iyi olacak, alanlardan yardım bekliyoruz.
  • Haber eden arkadaşa teşekkürler. Şimdi aldım içiyorum kahvemi.

• Hangi kahveleri alabiliyoruz?

• Ben direkt beyaz çikolatalı kahve dedim, verdiler. Hepsi dahil sanırım.

• Teşekkürler. Hak kazandik. Uygun zamanda almayi denerim.

• Kampanya bitti sanırım anket çıkmıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Kampanya bitti sanırım anket çıkmıyor?
    Kahve Dünyası BEDAVA KAHVE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_150 -- 26 Nisan 2018; 0:49:38 >
  • kadir_150 kullanıcısına yanıt
    Bende çıkmıyor orada ama profilim bölümünden hallettim.

• beleş kayfeyi kapmak için qr kodu okutmak lazım.. bu kodu cihazı sallayarak mı elde ediyoruz?
  • if you don't pay the product you are the product.
  • Ben bugün içtim, iyi oldu. Kasiyere 6+1 kampanyası dedim, anladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha fazla ilgi görmesi gerekirdi ilginç.
  • Rica ederseniz kasaya al götür olarak girip yine de fincanda hazırlayabiliyor.
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Uygulamanın sağ üst köşesinde var

• Ben de kaptım bi tane kahve. Yarın veya Çarşamba günü gidicem. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar qr kodun ekran görüntüsünü alıp göstersek geçerli olurmu.hopi gibi sayaç yok ne dersiniz drneyen oldumu

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.