Şimdi Ara

Kahve Dünyası BEDAVA KAHVE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
8
Favori
16.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne alakası varmış. benim orada veya evde içtiğimi nasıl anlayacaklar? resmen beleşe ürün alıyorsun yer işgal etme demeye getirmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

ne alakası varmış. benim orada veya evde içtiğimi nasıl anlayacaklar? resmen beleşe ürün alıyorsun yer işgal etme demeye getirmişler.
    Kasadan al, sonra masaya otur hocam. Sorun olmaz.

• Teşekkürler

• Ben aldım ama aldığıma alacağıma pişman oldum. Kasiyer ilk defa böyle birşey görüyormuş. Oraya sordu buraya sordu nasıl yapacam diye. Hangi kahvelerde geçerli olduğunu da bilmiyor tabi. Ne alabilirim diye sordum öyle olunca tip tip bakıyor sanki hayatımda ilk defa kahve içmeye gelmiş gibi sandı beni. Halbuki ben bedava hakkı hangi kahveleri kapsıyor manasında sormuştum.

Sonra bir de detaylı olarak nasıl kahveyi kazandığımı sordu. Bir de onu anlattık. Söve söve çıktım kafeden, kahve de iyi değildi zaten.

Zaten hep böyle kasada kod okutmalı şeyler de sorun çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceh.meh -- 24 Nisan 2018; 23:10:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsm248

iciyorum ben suan kahvemi 😃 firsati paylasan arkadasa tesekkurler...
    Kod mu verdi nasıl yaptınız hocam?
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Uygulamayi indirip biraz karistirinca anketi goreceksiniz doldurunca ikram hakkiniz 1 olacak oyle yani

• quote:

Uygulamayi indirip biraz karistirinca anketi goreceksiniz doldurunca ikram hakkiniz 1 olacak oyle yani
    Yani ben alırken nasıl alacağız demek istemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Ben aldım ama aldığıma alacağıma pişman oldum. Kasiyer ilk defa böyle birşey görüyormuş. Oraya sordu buraya sordu nasıl yapacam diye. Hangi kahvelerde geçerli olduğunu da bilmiyor tabi. Ne alabilirim diye sordum öyle olunca tip tip bakıyor sanki hayatımda ilk defa kahve içmeye gelmiş gibi sandı beni. Halbuki ben bedava hakkı hangi kahveleri kapsıyor manasında sormuştum.

Sonra bir de detaylı olarak nasıl kahveyi kazandığımı sordu. Bir de onu anlattık. Söve söve çıktım kafeden, kahve de iyi değildi zaten.

Bilmiyorlar da o yuzden hep oluyor bunlar mudurleri biliyordur muhtemelen

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Bende alamadim kasada denedi olmadi dedi ucretini verdim mail attim al goturlerde gecerli yazdi

• ikrami 1 olan arkadaslar kahve dunyasina giderseniz al gotur olarak denetin muhtemelen olacaktir

• 1 kahve için 18 soru cevaplamak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

1 kahve için 18 soru cevaplamak
    çözersen anlarsın, tıkla geç cevaplamıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Ben aldım ama aldığıma alacağıma pişman oldum. Kasiyer ilk defa böyle birşey görüyormuş. Oraya sordu buraya sordu nasıl yapacam diye. Hangi kahvelerde geçerli olduğunu da bilmiyor tabi. Ne alabilirim diye sordum öyle olunca tip tip bakıyor sanki hayatımda ilk defa kahve içmeye gelmiş gibi sandı beni. Halbuki ben bedava hakkı hangi kahveleri kapsıyor manasında sormuştum.

Aynı bende kodlu şeylerde sorun yaşıyorum.bir ara vodafone, türkcell kod veriyodu kasaya gidince asık suratlı bir kız. İlk defa duymuşcasına ne kodu ne kampanyası ayağı çekiyor, dilenci muamelesi yapıyor resmen.maraza çıkaracaksın madem kampanya yapmayın o zaman kardeşim

• teşekkürler kaptım hemen
  • quote:

Yapamadi kasada olmadi bende mail attim bunu yazdilar:

belirtmek isteriz ki ücretsiz kahve sadece al-götür kahvelerde geçerlidir. Masaya servis kahveler dahil değildir.
    iciyorum ben suan kahvemi &#128515; firsati paylasan arkadasa tesekkurler...

demişsiniz. alabildiniz mi yoksa parayla mı aldınız
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Arkadaş masaya servisle almış kahveyi ama doğal olarak hediyeyi kullanamamış parasını vermiş

Aslında olay çok basit 6kahve alınca 1 kahve bedava kampanyası gibi düşüneceksiniz soran olursa da bu7.kahvem ondan ücretsiz demeniz gerekli zaten sadece al götür de geçerli olduğu da belli

Edit:Kazandığın ikram kahvelere Frappe, Affagato ve Flat White,Yeni Cafe Latte Fındıklı, Karamelli,Vanilyalı, Yaseminli çeşitleri dahil değildir.
    Bunlarda geçerli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 25 Nisan 2018; 10:45:48 >
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Neler dahil peki? Bunlari cikarinca neler kalıyor? Caramel macchioato falan dahil mi?

• Ordaki kahve çeşitlerinin hepsini bilmiyorum bunlar dışındaki herşeyde geçer ama

Edit: hersey derken al götür kahve anlaminda draje alıp niye geçmedi demeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 25 Nisan 2018; 11:54:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Arkadaş masaya servisle almış kahveyi ama doğal olarak hediyeyi kullanamamış parasını vermiş

Aslında olay çok basit 6kahve alınca 1 kahve bedava kampanyası gibi düşüneceksiniz soran olursa da bu7.kahvem ondan ücretsiz demeniz gerekli zaten sadece al götür de geçerli olduğu da belli

Edit:Kazandığın ikram kahvelere Frappe, Affagato ve Flat White,Yeni Cafe Latte Fındıklı, Karamelli,Vanilyalı, Yaseminli çeşitleri dahil değildir.
    Bunlarda geçerli değil
    bişi kalmadı hocam geriye. hangilerinde geçerli acaba
  • . Hediye kahvenizi uygulama üzerinden al-götür kahvelerde kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.