Şimdi Ara

Kahve Demleme İçin *HAP* Bilgiler (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
162
Favori
29.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: akoray

Google da bunu buldum

Tavsiye Edilen Öğütme Dereceleri:

- Türk kahvesi için 5-10 klik

- Espresso için 10-15 klik

- Mokapot için 15-20 klik

- V60 için 20-25 klik

- Aeropresso ve French Press için 25-30 klik
    Hangi makina için acaba bu. ben KG79 Kullanıyorum.
  • French press önerisi arıyorum elimdeki iyiydie uygun fiyata aldim ama artık filtre kısmı kahve kaçırıyor. Bodum çok pahalı uygun fiyatlı var mı öneriniz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zbk06 Z kullanıcısına yanıt
    ikea'nın french pressi
  • Teşekkürler french press bakarken epinox V60da gözüme ilişti 55 lira gibi bir fiyatı var önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: zbk06

Teşekkürler french press bakarken epinox V60da gözüme ilişti 55 lira gibi bir fiyatı var önerir misiniz?
    Ben bodum aldım inanilmaz memnunum yaklaşık 3 seneyi geçiyor hic bir sorun yasamadim. Dandik frenchpressten 3 kere alacaginiza 1 kere bodum alin. Bu arada en ucuz bodum starbuckslarda internetteki fiyatlara aldanmayin

• zbk06 Z kullanıcısına yanıt
    Migrostan geçen ay mükemmel bir french press aldım. Camını ocakta isitabiliyorsunuz kalitesi o derece. Defalarca su ve süt isittim sorun olmadı. Yarim litrelik olduğu için v60 demlemelerinize server olarakta çok rahat kullanımı var. Bulursanız mutlaka inceleyin tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • French Press yerine bir kahve makinesi bakıyorum. 400-500 lira civarı önerdiğiniz model var mı ? Günde 2 kez içerim, evde çalışıyorum. Sabah ve öğleden sonra içerim. İlk mesajda bekletmeyin yazılmış, çok faydalı bilgiler verilmiş. Bu doğrultuda önerilere açığım.

Teşekkürler.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    Bunu aldım geçen hafta :)
  • Arkadaşlar 1350tl ye bunu sipariş verdim az önce.Sizce fiyatına değer mi ? Bu fiyatlara daha iyi birşey alınabilirmiydi ? Ona göre geri iptal edip başka makine alacağım...

Philips HD7767/00 Grind ve Brew Filtre Kahve Makinesi, Plastik, 1,2 Litre, Paslanmaz Çelik/Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B079GYWYY8/ref=cm_sw_r_cp_api_i_P7X8VBJTW6EZZDA0YR41

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 29 Mart 2021; 20:20:43 >
  • ben şunu fark ettim; kahve makinanızda metal filtre olsa dahi birde ekstaradan kağıt filtre kullanın. kağıt filtre kullandığınız zaman çok daha berrak ve lezzetli bir kahve elde ediyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.