Şimdi Ara

Kahlua(Kahve Aromalı Likör)Nerden Bulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.Yılbaşı için kokteyl hazıylamayı düşünüyorum.Fakat bu kahlua dedikleri şey (sanırım kahve aromalı likörmüş) nerde satılır bilen varmı? Görmüş olduğunuz market vs. varsa lütfen isimlerini yazınız.Bu arada harenin kremalı türk kahvesi likörü bu kahluaya çok yakınmış ama yine de orjinalin dışına çıkmak istemedim

• Ayrıca bu kahve likörünü termosa koyup okula götürsem alkol kokusu belli olur mu?
  • Bende aynı durumdan muzdaribim migros ve kipaya bakcam fakat daha önce dikkatimi çekmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl oldu 2019 hala piyasada tam yok.
    https://www.kahlua.com/en/drinks/
    Ne güzel kokteyller yapılıyor ama biz bu ortadoğu bataklığında mahrum kalıyoruz. Gencliğimizi ziyan ediyoruz.
    N'alet olsun.

Ulen bi' white russian içelim dedik yılbaşı gecesi. Kahlua olmazsa olmazdı... 2 gün boyunca ara ara bitap olduk bulamadık.
    İnternetten de aradık fiyat var kendisi yok.

Siyasal İslam bizi İran'a ne zaman dönüştürecek sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah o zamana kadar yurt dışına kapağı atarım.

• Şaka mı bu Kahlua bir çok tekelde var

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    Olayın geçtiği yer Aydın olunca...
    Yılbaşı zamanı Aydındaydık, lise zamanındaki samimi arkadaşlar olarak toplandık. Bulup getirebilecek olan arkadaşlar vardı ama herkes bu kokteyl muhabbetinden önce memlekete teşrif ettikleri için 2 gün her gördüğümüz içki satan yere girip sorduk ama bulamadık. Sadece white-black russian yapıp satan birkaç mekan var o kadar. O durum da maliyetli olunca...
    Bi' Kahlua için İzmir'e gidip gelmeye üşendik.
  • Bence yeterince aramamışsınız. Ben de çok büyük bir şehirde değilim ama Migroslarda illa bulunuyor, belki yılbaşı sebebiyle stok sıkıntısı yaşamış olabilirsiniz.

• Güzel içkidir, alternatifi bu işin piri Baileys'tir.

• Paul Scholes kullanıcısına yanıt
    Şehir merkezindeki 3 farklı migrosu gezdik hocam yine yoktu ya memleket gizli kahlua sevdalısı dolu; kahluaların il sınırına girdiği haberini alıp geldiği tırı yağmalıyorlar ya da migros Aydın'a hiç geltirmiyor.

Buradakiler kırmızı tuborgdan başka bir şey bilmedikleri için migrosun getirmeme olasılığı daha makul tabii.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.