Şimdi Ara

Aşti'den Ankamall'e nasıl giderim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
11.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Otobüs metro ankaray fark etmez Ankaralıyım zaten yolları biliyorum. Aştiden kızılaya ankarayla, kızılaydan da Akköprü metroya diye bir yol var ama merak ettim otobüsle falan tek vesaitle gidilebilir mi diye. 25-30 dakikayı geçmezse güzel olur. Hangi otobüslere binebilirim? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 104 veya 106

• curomulu C kullanıcısına yanıt
    Ne kadar sürede gider hocam?

• Metroyla uğraşma hocam, metro alt geçitten karşıya geçiyorsun (astinin karşısına çıkmış oluyorsun yani) oradan da ulus dolmuşuna biniyorsun,10 dakikaya kalmaz ankamallun önündesin.. Ama ulus dolmuşu bak,sıhhiyeye fln binersen gitmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam metroyla git bence kısa sürede gidersin.

• Max 15 dk

• quote:

Orijinalden alıntı: j&j

Metroyla uğraşma hocam, metro alt geçitten karşıya geçiyorsun (astinin karşısına çıkmış oluyorsun yani) oradan da ulus dolmuşuna biniyorsun,10 dakikaya kalmaz ankamallun önündesin.. Ama ulus dolmuşu bak,sıhhiyeye fln binersen gitmez

Bu yolu da düşündüm de adamlar o kadar mesafe için benden 2.40TL alıcaklar egoya biner 1.5 veririm daha iyi

• Uzatmaya gerek yok samsun yoluna çık aştiden samsuna doğru gel en geç 20dk sonra tabelayı görürsün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aştiyle ankamall birbirlerine çok yakın oralardan dolmuş hem aştiye hemde ankamall a gidiyor
  • Aşti'de Ankaray'a binilir, Kızılay'da inilir.
    Kızılay'dan Metro'ya geçiş yapılır, Akköprü'de inilir, mutlu son.
    Maliyet 1,5 TL süre: 20-25 DK
  • Dolmusa vs ek olarak, ASTInin karsisina alt gecitten gecip disari ciktiginda boyle ustu kapali bi alan var, orada otobus duragi var yan yana iki tane. Otobusun numarasini hatirlayamadim ama bir ya da iki tanesi tam Ankamall'in karsisinda indiriyor. Otobusun bekleme suresi olmasa(ki cok gecen bir hat sanirim) metrodan cok daha hizli oluyor boyle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.