Şimdi Ara

Kağıttan Bumerang Yapımı (Atmayı Çözdüm Girin) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
43
Favori
28.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_general

rezer.

vuar
  • nasıl tutacağınız ve atacağınız ilk mesaja editlenmiştir iyi eğlenceler
  • up
  • biz kontraplak yapmıştık bi arkadaşım abisi ve ben fenada olmamıştı biraz atış pratiğiyle geri dönüyodu ama yerlilerinki hem ağır hem ağzı keskin(havayı iyi kesiyo) hemde iyi geri dönüyo tavsiyem kağıdı fln boşverin kontraplaktan yapın mesajı grünce aklıma düştü bitane daha yapalım bari :D bu seferki avlanmada kullanılacak biş olacak
  • http://forum.donanimhaber.com/m_45595205/mpage_2/key_origami%2Cana%2Ckonu/tm.htm

Aynı videoyu paylaşmıştım fakat ilgi yoktu ilgilenenler için linke bakmaları faydalı olabilir
  • Bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@TR@x

biz kontraplak yapmıştık bi arkadaşım abisi ve ben fenada olmamıştı biraz atış pratiğiyle geri dönüyodu ama yerlilerinki hem ağır hem ağzı keskin(havayı iyi kesiyo) hemde iyi geri dönüyo tavsiyem kağıdı fln boşverin kontraplaktan yapın mesajı grünce aklıma düştü bitane daha yapalım bari :D bu seferki avlanmada kullanılacak biş olacak

kontrplak düşünce kırılmıyor mu? ve de şekli videodaki gibi mi?
  • Farklı bir bumerang modeli buldum uygun olduğumda deneyeceğim, bunun sitesindeki videolardakiler gerçek bumerang gibi dönüyor, denemek lazım
    http://www.kbn3.com/bip/data/Turkish.pdf
  • Az önce videoyu izleyerek yaptim yaklaşık 20 dakika sürdü.Oturduğum yerden duvar aras 2,5 metre yaklaşık , ilk denememde döndü geliyordu fakat yarıda düştü.Yarın daha da uğraşıcam bi kaç tane daha yapıp arkadaşlara da göstericem , havamız olsun
  • mesajım kayboldu gorenler haber versin
  • Bulunsun
  • aga mesajım bulunsun agaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moja

Bulunsun

bob
  • prezerved
  • kıralık mesaj / bi ara bakcam
  • yok biraz daha yumşak köşeleri fln zaten gerçek bum. böle olmuyo pek düşüncede kırılması hiç olmadı biz sadece kenarlarını sivriltmeyii düşünemedik :D aslında düşündükde üşendik onuda yapsak çok süper olcaktı
    quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

quote:

Orijinalden alıntı: m@TR@x

biz kontraplak yapmıştık bi arkadaşım abisi ve ben fenada olmamıştı biraz atış pratiğiyle geri dönüyodu ama yerlilerinki hem ağır hem ağzı keskin(havayı iyi kesiyo) hemde iyi geri dönüyo tavsiyem kağıdı fln boşverin kontraplaktan yapın mesajı grünce aklıma düştü bitane daha yapalım bari :D bu seferki avlanmada kullanılacak biş olacak

kontrplak düşünce kırılmıyor mu? ve de şekli videodaki gibi mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.