Şimdi Ara

Kafein Tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakında elime bir miktar kafein tablet geçicek

100 tablet - her tablet 200mg kafein içeriyor.

Belki isteyen olur diye buraya da bir başlık açtım.

Kutu fiyatı : 40 tl.

• Alakasız olabilir merak ettim bölümde var konusu , nedir bu kafein tablet ne işe yarar yağ yakımı desteklermi ? nabızmı yükseliyor Türkiyede satışı yasakmış neden?

Cevaplayanlara teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler saldırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 3 Şubat 2015; 9:03:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hop geldim

Kardeş indirim yap azcık alalım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde sayisi azalinca :D fiyati arttirmayi dusunuyorum. Ama ilk 10 adet icin 2 kutu ve uzerinde 35e cekebilirim kuyu fiyatini

• FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Sen bana rezerve yap 1 kutu :)
  • yüksek dozda kafeine ihtiyacı olan arkadaşlara açıklayayım normal sert türk kahvesinden alkol bazlı damıtma yöntemiyle elde edebilirler bu tür şeylere astronomik paralar vermelerine gerek yok
  • QuickPlay kullanıcısına yanıt
    Her sabah o damıtmayı nasıl yapacağız sen ondan bahset
  • Alkole biraya astronomik paralar vermeye de gerek yok :D kendi alkolunuzu damitabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Patience

Her sabah o damıtmayı nasıl yapacağız sen ondan bahset

damıtma demişim pardon ekstraksiyon olacaktı hiçbirşey yapmana gerek yok kolonya alacaksın içinde %90 civarlarında saf alkol oluyor onun içinde bekleteceksin
  • Türkiye'de satışı yasak değil mi?
  • QuickPlay kullanıcısına yanıt
    Ahahaha hayır zahmeti bırak ölür gideriz valla

Fiestaa gelince ürün haber ediver bana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patience

Ahahaha hayır zahmeti bırak ölür gideriz valla

Fiestaa gelince ürün haber ediver bana :)

neden ölesinki o tabletin içindeki madede bu tarz işlemlerden geçerek o hale getiriliyor ayrıca ben herbalizm müptelası bir insanım bu tarz kimyasal işlemlerden birçok madde elde edip kullanmışlığım vardır ne yaptığını bildiğin sürece hiçbirşey olmaz
  • Türkiyede satılmıyor bunlar evet. O yüzden amerikadan rica ettim gelen bir arkadaşa. Kendime bir miktar aldım, getirebildiği kadar fazlasını da satacağım. Termojenik yağ yakıcılarına yada cla carnitine vereceğiniz o paralara hem yazık hem de kafein ile aynı etkiyi yapacak.

Tabiki kahve,yeşil çay vb. şeyler kullanabilirsiniz :) Lakin hemen spor öncesi bu miktarlarda sıvı almak felan sorun yaratabiliyor veya pratik olmuyor veya adam sıkılmıştık acı tat almaya felan. Herkesin ihtiyaçları ve beklentileri farklı, o yüzden herkesin tercihi de farklı olacaktır.
  • Prolab 200 mg. 100 tablet kafein bulunuyor mu arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.