Şimdi Ara

Kafa Dağıtmak İçin Ne Yapıyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, işten geldikten sonra bir şekilde vakit geçiyorum. Kitap okumasıydı, dizi izlemesiydi, bilgisayardı filan ama bu içimdeki stresi atmıyor.

Haftasonları bir şekilde stresimi alacak hobi bulamıyorum. Bir ara yapboz yapıyordum fakat yapboz da sıkılmaya başladım.

Playstation 4 almayı düşünüyorum ama çok para. Oyunlar da çok para. Aslında alsam alırım ama aldıktan sonra günlerimi başında geçirmek de istemiyorum.

Kafamı bir şekilde dağıtmam gerekiyor ama bir türlü bulamadım. Siz ne yapıyorsunuz, ne önerirsiniz?

• Hocam hayatı böyle şeylerle geçirme.Yani playstation oynama demiyorum ama biraz daha gerçek hayata dönük yaşa bence.Kızlar falan olur.Piyano,gitar,yan flut calmayi öğren.Yani insanlarla haşır neşir olacağın aktiviteler iyi olur diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basketbol oynarım ben ama istediğin sporu yapabilirsin.

• İş arkadaşlarınla dolaş, gez, eğlen spor'a merak sal kafa dağıtacak şeyler
  • Sen kafayı toplamak için ne yapıyorsun söyle işe yararsa kafayı toplayınca mesaj atarım sana
  • Arkadaşlarım var çok şükür. Arada buluşup ediyor sohbet ama fiziksel olarak herhangi bir etkinliğimiz yok.
  • senin haftalık halısaha maçına çıkman gerekiyor, arada ufak tefek kavgalarda çıkar sinir stress atarsın, olmadı toptan çıkarırsın hıncını
  • Yapıcak bişey bulamadığım zaman alıyorum bagetlerimi bateri için el alıştırması yapıyorum

• Müzik, mastürbasyon, spor

• gülüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.