Şimdi Ara

Kadir Mısıroğlu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
1
Favori
8.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FürelHonatis18

quote:

Orijinalden alıntı: YanukÇotanakk

quote:

Orijinalden alıntı: FürelHonatis18

quote:

Orijinalden alıntı: YanukÇotanakk

Dikkat!!!!!! 'KAMU SPOTU'
    Bonzai içerseniz çocuğununuz bu adama benzer!!!

Komik.

Sende bu yobazlardasin heralde zoruna gitti vesselam.

Yobaz sizsiniz anlaşılan bence.
    Yazdığınız örneğe bakılırsa da yobazdan çok ergensiniz sanırım.

Bu adamin tarihciligini en son ortaokuldaki arkadaslarimla tartisiyordum ben ordan tanidik gelmiştir sana.Onlarda tipki senin bugün soyledigin gibi soyluyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu malı adam yerine koyup dinleyenin aklından şüphe ederim

• Atatürk'ün ruhuyla konuştuğunu iddia edip, Das Kapital'i cinlilerin yazdığını söyleyen. Tımarhane kaçkını, 2 lafından biri Osmanlıca olan, sözde siyonizm karşıtı ama ağır Tayyipçi, son dönemin ergen Osmanlı hayranı Age Of Empires'çı, imzasında tuğra taşıyan tiplerin deli amcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Novak Djokovic

Atatürk'ün ruhuyla konuştuğunu iddia edip, Das Kapital'i cinlilerin yazdığını söyleyen. Tımarhane kaçkını, 2 lafından biri Osmanlıca olan, sözde siyonizm karşıtı ama ağır Tayyipçi, son dönemin ergen Osmanlı hayranı Age Of Empires'çı, imzasında tuğra taşıyan tiplerin deli amcası.

https://www.facebook.com/talhaturhal?fref=ufi

böyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

quote:

Orijinalden alıntı: RenkliElma

quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

quote:

Orijinalden alıntı: RenkliElma

herkes kadir mısroğluyla ilgili bir şeyler atıp tutuyor. adam her şeyi ispatlıyor. peki o arkasından konuşanlar neyi ispat edebiliyor? adamın bir tane bile kitabını okumamışsın gelmiş burda atıp tutyorsun, senin atan din için ne yaptı derdimde din benim neyime dersin şimdi. kısa ve net Osmanlı devleti Allahın kurallarıyla yürütülürken 600 yıl dimdik dünya devi kaldı mı kalmadı mı? bu soruya ama şu var bu var diyen cahillerden olma lütfen Vesselam :D

İşgalcilik Allah'ın kuralı mı ?

Ali İmran 200. Ey iman edenler! Sabredin! Sabır yarışında düşmanlarınızı geçin! Cihad için daima hazırlıklı ve uyanık bulunun! Ve Allah’a karşı gelmekten sakının ki felâh bulup başarıya eresiniz.

Artık Allah yolunda cihad et!Sen ancak kendinden sorumlusun. Müminleri de buna teşvik et.Umulur ki Allah kâfirlerin savletini uzaklaştırır. Allah en güçlü ve cezalandırması da en çetin olandır. Nisa 84

daha yüzlerce ayet...
    git biraz kuran oku da sonra tartışmaya gel. Atan değiştirmemiş olsaydı anlayacaktın ALLAH'ın ayetlerini..

ayrıca osmanlı devleti işgalci değildi Tek amacı islamiyeti dünyaya yaymak.. ve unutmaki allahın ayetlerini herkese duyurmak için gerekirse işgal ile edilir.

Bir hristiyan'ın kuran'ın ayetini öğrenmesi zorunlu mu ? Osmanlı'ya kan ile bunu yayma hakkını Allah mı verdi ? O zaman kusura bakmayın günümüzde ABD,İsrail'de müslümanları öldürür,işgal eder,onlar terörist ülke vs. olamaz.

sen ne diyon la değişik.... :D sapırdama sapırdama

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan Haddock

Tarih boyunca Çin'e yerleşen herkes asimile olmuştur, o yüzden Yahudiler'in Çin'e yerleşme hikayesi tam bir saçmalık. Metehan boşu boşuna Çin'i sadece vergiye bağlamadı. İstese Çin'i işgal ederdi ama Türkler asimile olurdu.

Aynı Moğollar'ın ve Kubilay Han'ın Çin'i işgal edip asimile olmaları gibi. Yahudiler asla asimile olmayı göze almazlar.

Çinliler'de sanki aptal Yahudiler'i kendi ülkelerine çağırıp Yahudiler'e ülkenin yönetimini verecekler

Para herşeye çare.

• kendisi tarihçi değildir.
    Ciddiye alınacak birisi değildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda up uzun bir yazı koymama rağmen,halbuki o yazı ufacık bir kısımdı hepsini koyamam ve buna rağman hala tarihçi demeye çalışanlar var,

Zaten K.Mısıroğlu'nu takip edenlerin onun kitaplarını okuduğunu da hiç sanmıyorum yada kaynak diye aldığı kitaplarıda,normal tarih kitabı okuduklarından bile şüpheliyim,çünkü internetten palavralarını izlemek daha kolayınızı kaçıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tatavlalı Mahremi

quote:

Orijinalden alıntı: fatih çimen

BEN SOYUMLA GURUR DUYUYORUM.

Sen Osmanlı torunu değil cariye torunusun.

雌犬のあなたの息子
  • Söylemleri doğru doğruda. Açıkçası benim merak ettiğim. Bu kadar sene o kadar insanın başından birçok olay geçti. KAdir Mısıroğluna birşey olmadı. Tarihçi olarak bilgili olsada biraz karanlık tarafları var. Dolayısı ile bu kişi hakkında çok fazla söz söylemek pek mantıklı gelmiyor.

Ayrıca birçoğunuz yazdıkları hakkında birşeyler söylemek yerine sadece dalga geçmişsiniz. Bu sizi bilgili yapmaz. Zira insan herşeyi bilmek zorunda değildir...
  • Bir hata ettin izledin de nasıl bir gaflete düşüp konusunu açtın.Bomboş bir adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

Söylemleri doğru doğruda. Açıkçası benim merak ettiğim. Bu kadar sene o kadar insanın başından birçok olay geçti. KAdir Mısıroğluna birşey olmadı. Tarihçi olarak bilgili olsada biraz karanlık tarafları var. Dolayısı ile bu kişi hakkında çok fazla söz söylemek pek mantıklı gelmiyor.

Ayrıca birçoğunuz yazdıkları hakkında birşeyler söylemek yerine sadece dalga geçmişsiniz. Bu sizi bilgili yapmaz. Zira insan herşeyi bilmek zorunda değildir...

Söylemlerinin çoğu çarpıtmadır.İçki içen padişahları,içiyorlar ama bil bakalım bunu hangi yahudi,hangi gavur alıştırdı diye cevap verir.Atatürk'e gelince pis ayyaş diye söver.Bu kişilere tarihçi demek tarih bilimine bir hakarettir.Zira kendisi tarih yazmaz,anti Atatürk propagandası yapar.Söylediği kaynaklara da bağlı kalmaz.Kaynaklardan işine geleni çarpıtarak alır,işine gelmeyeni almaz.Osmanlı konusunda ise ayrı bir error verir bu şahıs.Hani amacınız tarih öğrenmekse daha düzgün tavsiyeler verebilirim.

• kendisini seven ve takip edenlere bir sorum var.

son katıldığı programda iddia ettiği gibi tayyip erdoğan'a oy vermenin islami ve imani bir gereklilik olduğunu, oy vermeyenlerin küfürden yana tercihte bulunacaklarını (dolayısıyla kafir olacaklarını) sizler de savunuyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timurlénk -- 8 Ağustos 2014; 1:57:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timurlénk

kendisini seven ve takip edenlere bir sorum var.

son katıldığı programda iddia ettiği gibi tayyip erdoğan'a oy vermenin islami ve imani bir gereklilik olduğunu, oy vermeyenlerin küfürden yana tercihte bulunacaklarını (dolayısıyla kafir olacaklarını) sizler de savunuyor musunuz?

Valla ben türkiye Irak ve Suriye'ye girecek dediği zaman dinlemeyi bıraktım.

• Kendisi 71 yaşında ölen Kanuni Sultan Süleyman için "86 yaşında sefere çıkmış birisi" demiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hırsıza oy vermeyenin imansız olduğunu söyleyerek islam'a farklı bir bakış açısı kazandırdı kendisi.
  • abdullahors84 kullanıcısına yanıt
    Vatandaşlıktan çıkartılmış,sürülmüş
    Hapislerde yatmış
    Asa ile gezer,ayağı,yanılmıyorsam vurulmuş...
  • Bu adam tayyipin örnek aldığı adam. Muhalefet etmeyin soner yalçının kitabını okuyun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.