Şimdi Ara

Kadir Mısıroğlu ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
8.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yıllardır islam şeriatını her ortamda cesurca savunan bir insanın yani kadir mısıroğlu'nun, yıllarca ırak'ta abd'ye karşı ve sonrasında esad'a karşı savaşan grupların lider kadrolarında yer almış birisi olan el-bağdadi'yi ve yeni adıyla islam devletini alenen "israil'in oyunu" şeklinde nitelendirmesi birçok insanda hayal kırıklığı yaratmış olmalı. ki gördüğüm kadarıyla islam devletine biat edenlerin toplandığı forumlarda bu konuda ciddi bir öfke dalgası söz kosusu.
  • kafasında fesiyle arkada osmanlı bayrakları süsleri ile mao ve atatürkü karşılaştıran bir gereksiz canlı ben arada izleyip gülüyorum adam bir de ciddi ciddi anlatıyor ya yazık milletin önünde kendini rezil etmekten başka bir şey yapmıyor bide istanbul hukuktan falan mezun kendini harcamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hz Carrier

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

• quote:

Orijinalden alıntı: buyha

Bu adamı bazen öylesine dinliyorum bazen doğru şeyler söylesede bu adam kafayı sıyırmış.

Tarih konusunda bilgili olabilir ancak sadece işine gelen konuları açığa vuruyor hep. Biz de tarih öğreniyoruz sonuçta ve gerçekleri görüyoruz.
  • Osmanlıyı kullanarak Atatürk'e hakaret eden ne olduğu belirsiz birisidir.
  • Bu adam kadar özgür konuşan bi tarihçi söyleyin bana.Söylediklerinin hiçbiri saçma değil.
  • Tarihten anladığın bu ise ben söyleyeyim sana. LA FONTAİNE Kadir mısıroğlu tarihçi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I am the Danger -- 5 Eylül 2014; 18:59:28 >
  • Adam zır deli, fesli maymun..!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel trollemiş milleti izledikçe gülüyorum
  • Açıkçası işi gücü sadece hakaret etmek olan ciddiye alınmıycak biridir.Kendi söyledikleri içinde dahi yeri geldiğinde çelişen biridir.Ayriyeten şunuda söylemek isterim Atatürke küfür etmek bir takım çevrelerde sanıldığı gibi entelektüellik yada büyük üstadlık değildir!
  • Imzasinda Osmanlı Tuğrasi olanlarin üstadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkurt02 kullanıcısına yanıt
    Atatürk ün dinsiz olduğuna nerden karar verdin acaba kimin dinli kimin dinsiz kimin ne kadar inançlı olduğunu yalnız Allah bilir.Ayrıca laiklik bir dinsizlik değildir devlet bir kurumdur .Kurumların dini olmaz bireylerin dini olur.Ve de halifelik Hz.Ali den sonra tamamen siyasidir dinen bir bağlayıcılığı olsa 1. Dünya savaşında arap isyanı olmazdı değil mi?
  • Murad.K M kullanıcısına yanıt
    dinsiz olabilir demekle belki dinsiz olabilir demek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkurt02 -- 8 Eylül 2014; 21:11:20 >
  • Murat Bardakçı gene giydiriyor Fesli Deli'ye

Adam arşiv numarasına kadar belgeli konuşuyor. Tanzimat zamparasının çıkıp da cevap verebilecek yüzü var mı merak ediyorum Gene çakma belgeler uydurup çıkmasın da.

Hiç mi utanma yok şu adamı tarihçi sayıp peşinden koşturanlarda ya.
  • Yalanları saymakla bitmeyecek, İslam'a en büyük zararı veren, kafayı sıyırmış, Almanya'da başına sarık sarıp kendi halife ilan eden bir çatlaktan başka bir şey değil. Peşinden gidenlerin de zekası ortada.
  • Aklı olan bu adamı dinlemez Diğer türlü sadece konuşuyor hiç bir kaynağı yok.
  • Bu adamyn sözlerini ciddiye alyp Tv'lere çykaryyorlar birde. Ya aslynda bunun gibiler akylly insanlar bunlara inananlar cahil, e?itimsiz, beyinsiz insanlar. Adam hakly ona inanan o kadar çok ki?i var ki?

• Bu adamın sallamalarına inanan var mı ciddi ciddi? Bu kadar aklını yitiren? Her hafta Tarihin Arka Odasında belgelerle tokatlanıyor.

• 1 tane kanıt göstermeden işkembeden sallayan bir insan. Boş konuşur dinlenmemesi gerekir aksi halde insanın sinirlerini bozar. Bide buna deli gibi inananları görünce

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.