Şimdi Ara

Kadın+Koca+çocuk 1 hafta tatil 1500 TL, ama Rus'a (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
5.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rusların mayıs tatilinde Türkiye açık ara önde

Rusya Federal Turizm Ajansı'nın (Rosturizm) ülkenin önde gelen tur operatörlerinden derlediği verilere göre, toplam rezervasyonlar içerisinde yüzde 32’lik payla Türkiye’nin, Rus turistlerin mayıs ayında açık ara "favori tatil yeri" olacağı belirtildi.

http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1995990-ruslarin-mayis-tatilinde-turkiye-acik-ara-onde
  • Rus yetkililer Türkiye'den giden domates, et, tavuk gibi tarım ürünlerinde ambargoyu kaldırmayacaklarını açıkladı. Dünya domates ihracatından Türkiye'nin aldığı pay yüzde 4.5 seviyesinde. Türkiye’nin toplam sebze ihracatının yüzde 62’si de domatesten oluşuyor

http://www.hurriyet.com.tr/rusyadan-cok-onemli-domates-aciklamasi-40403069
  • 3-10 Temmuz arası Kemer de 7 gece 8 günlük tatil satın aldım.2 yetişkin 2 çocuk (10 ve 12 yaş) 4 yıldızlı otel herşey dahil 1500 TL.Club hotel sunbel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim türbanlı bacıma tatil yaptırtmadılaaaar
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda2007

3-10 Temmuz arası Kemer de 7 gece 8 günlük tatil satın aldım.2 yetişkin 2 çocuk (10 ve 12 yaş) 4 yıldızlı otel herşey dahil 1500 TL.Club hotel sunbel.

Hocam tatilin için sevindim.,bakın doğru yoldayım,bu konu bile insanların gözünü açıyor :)

tabi rusya ve batı avrupa krizi,yerli turiste döndüler. Peki daha önce nerdeydi akıllar??,yabancı azalınca neden indirimler?

yurtdışında yaşıyorum ve çalışıyorum.

4 yıldızlı otel + transfer +uçak ,herşey dahil tek kişi 320 dolar , kız arkadaşımla gelirsem 480 dolar :)

Çünkü Türk hükümeti yabancı turist gelsin yakıt desteği veriyor..3 yıldız oteller 220 dolara bile tatil var :)

iyi tatiller dilerim, herkese ortaya yazıyorum,haklı olduğunuzda hakkını ara, o parti bu parti davası değil,koyun olmayınki başınızda çobanlar olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComradeMRX -- 22 Mart 2017; 14:56:28 >

• Türkiye de çok uyguna tatil yapılacak yerler var,mutlaka 5 yıldızlı otel olmasına gerek yok,bende bu konuda size katılıyorum,ucuz tatil her vatandaşın hakkı.Başka bir örnek de veriyim, Sömestr tatilinde Nevşehir peribacaları gezisinde bulundum,göremede tertemiz çok güzel bir otelde 4 kişi kahvaltı dahil 130 TL ye kaldım.Otelin adı Capadocia Wievw otel.

• quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

Hükümet türbanla uğraşacağına bu adaletsizliğe bir el atsın.Hani Adalet ve kalkınma partisi ya.

Parti ismini, millet duruma uyanmasın diye mi olumlu yapmışlar acaba? Haksızlık ve Yolsuzluk partisi olsaydı şimdiki duruma tam denk gelirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Vergiyi Türk öder ama sefayı yabancı yada mülteci çeker.

Abi diyorum işte vatandaşlıktan çıkıp mülteci olarak gelmek daha avantajlı bizim için. Baksana herşey beleş mülteciye

• Türkiye Rusya'yı uyardı! 'Bir daha olursa...'

Rusya'nın Ankara Maslahatgüzarı, terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD kontrolündeki Afrin'den açılan ateş sonucunda Hatay'daki bir Türk askerinin şehit olması üzerine Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı.

http://www.hurriyet.com.tr/turkiye-rusyayi-uyardi-bir-daha-olursa-40404436
  • quote:

3-10 Temmuz arası Kemer de 7 gece 8 günlük tatil satın aldım.2 yetişkin 2 çocuk (10 ve 12 yaş) 4 yıldızlı otel herşey dahil 1500 TL.Club hotel sunbel.

Plaj Havlusu ücretli
    Disco Bar (23:00 ile 02:00 saatleri arasında) Yerli ve Yabancı içecekler ücretli

çöp
  • ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    Ben içki kullanmıyorum hocam,o yüzden benim için sorun değil,gece bar olayıda yok,benim için önemli olan deniz, zaten yazlık var Mersin'de.Ayrıca daha önce gittim otele çocuklar memnun kaldı, önemli olan çocukların memnuniyeti

• Rusya’dan ‘Maslahatgüzar’ açıklaması
    Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Ankara'daki geçici Rus Maslahatgüzarı'nın Türkiye Dışişleri Bakanlığı'ndaki görüşmesinin Suriye'deki mevcut durum üzerine olduğunu bildirdi.

http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/zaharova-rus-maslahatguzarinin-turkiye-disisleri-bakanligina-cagirilma-sebebini-acikladi-1752234/
  • quote:

Ben içki kullanmıyorum hocam,o yüzden benim için sorun değil,gece bar olayıda yok,benim için önemli olan deniz, zaten yazlık var Mersin'de.Ayrıca daha önce gittim otele çocuklar memnun kaldı, önemli olan çocukların memnuniyeti

hocam fiyat haricinde bu oteli hangi özelliklerinden ötürü tavsiye edersiniz

• Böyle bisi var. Bayağı uzuc gibi duruyor.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1456093421091762&id=1390466377654467

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Biz geçen yıl bu otelde kaldık,meleğini tavsiye ederim.

1-Denize sıfır,denizi tertemiz mavi bayraklı,ama deniz birden derinleşiyor benim çocuklar iyi yüzme bildikleri için böyle tercih ettim.Balıklarla beraber yüzebilirsiniz.

2- Kahvaltı gayet güzel ve doyurucu.Aç kalmazsınız.

3-Öğle ve akşam yemeklerinde tavuk yada balık her gün var.Yanında patates kızartması, makarna yada pilav oluyor

Mezeler,salatalar,çorba çeşitleri ve tatlılar var.Yemek kalitesi fena değil, sadece tatlılar zayıf.

4-Orta büyüklükte bir havuz ve kaydırak var, çocuklar için yeterli.

5-Odalar geniş ve ferah,oda temizliği iyi,heran sıcak su var.

6-Düz bir otel iniş çıkış yok,kendine ait sahil ve iskele var.

7-Animasyonlar fena değil

8-Antalyaya arabayla 20-25 dakika, Kemer merkez 10 dakika.

Hocam 5 yıldızlı çok lüks bir otel,ve sığ bir deniz arıyorsanız size göre değil,birde snack ikram çok güzel.

• teşekkür ederim
    şimdi baktımda karı koca 2 kişilik ve 7 yaşından küçük 2 çocuk için temmuz dönemi 7 gece 1.875 TL fiyat çıkıyor
    tatilbudur sitesinde

siz nasıl 1.500' e alabildiniz
    Ben tatili alalı 1 ay oldu,tatil budur dan aldım,1630 TL tuttu,kredi kartı kampanyasından faydalanıp 150 TL indirim aldım.25 TL ile de sigorta yaptırdım toplam 1503 TL ödedim.Ayrıca isterseniz bu fiyatlarda başka otellerde önerebilirim,hepsi de gidip kaldığımız ve memnun olduğumuz​ oteller.

• geçen sene 5 yıldızlı hotelde tatil yaptım

rus ile konuşmuştum

bizimle aynı ücrete tatil yapıyorlardı avantajları

uçak bedavaya geliyordu onlara bizimle kıyasla
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.