Şimdi Ara

Kadın+Koca+çocuk 1 hafta tatil 1500 TL, ama Rus'a (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
5.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayna programında izlemiştim fetocular venedige gitmişlerdi, italyana 0.90 euro idi sandala binmek , turistte 6 euro filandı.

bizde ise tam tersi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusya'da 'Türkiye ile çalışan tur operatörleri desteklenebilir' önerisi

http://www.turizmdebusabah.com/haberler/rusyada-turkiye-ile-calisan-tur-operatorleri-desteklenebilir-onerisi-82599.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

quote:

Orijinalden alıntı: cübbesiz gandalf

Devlet teşviği vardır,ki uçak ücretinin bile bir kısmını türk devleti ödüyor,6gece 3 kişi 1500 herşey dahil inanılmaz bi fiyat,siz o paraya pansiyonda kalamazssınız antalyada

Bak ne güzel yavaş yavaş cevaplar geliyor?

teşvikler var yabancıya.. ok

Peki Türk vatandaşlarına niye teşvik yok??

Türk vatandaşını tatil yapması suçmu? bu ülkede köle mi?

Hani tankların önüne atlayan,mermiye kafa atan bizdik.. millet ne derse oydu halktan büyük yoktu,ama şuna bakiyorum sanki ruslar tankların önüne yatmış, onlara kıyak geçiliyor.. artık takdir sizin, bir devletin vatandaşını ne kadar önemsediği ortada.. amerika,avrupa bir vatandaşının kılına zarar gelince dünyayı ayağa kaldırıyor, biz kendi ülkemizde 2.sınıfız hayırlı işler ;)

Yabancıya teşvik döviz için yapılıyor. Türk tatile gittiğinde dışarıdan döviz getirmiyor. O yüzden yabancı turistlere teşvik verilir her zaman.

Tabi oteller bunun suyunu çıkarıyor mu ? Evet çıkarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 31 Ocak 2017; 13:13:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

quote:

Orijinalden alıntı: cübbesiz gandalf

Devlet teşviği vardır,ki uçak ücretinin bile bir kısmını türk devleti ödüyor,6gece 3 kişi 1500 herşey dahil inanılmaz bi fiyat,siz o paraya pansiyonda kalamazssınız antalyada

Bak ne güzel yavaş yavaş cevaplar geliyor?

teşvikler var yabancıya.. ok

Peki Türk vatandaşlarına niye teşvik yok??

Türk vatandaşını tatil yapması suçmu? bu ülkede köle mi?

Hani tankların önüne atlayan,mermiye kafa atan bizdik.. millet ne derse oydu halktan büyük yoktu,ama şuna bakiyorum sanki ruslar tankların önüne yatmış, onlara kıyak geçiliyor.. artık takdir sizin, bir devletin vatandaşını ne kadar önemsediği ortada.. amerika,avrupa bir vatandaşının kılına zarar gelince dünyayı ayağa kaldırıyor, biz kendi ülkemizde 2.sınıfız hayırlı işler ;)

Yabancıya teşvik döviz için yapılıyor. Türk tatile gittiğinde dışarıdan döviz getirmiyor. O yüzden yabancı turistlere teşvik verilir her zaman.

Tabi oteller bunun suyunu çıkarıyor mu ? Evet çıkarıyor.

Döviz getirsin..ama 20 dolara yabancıya oda günlük , T.C vatandaşına 200 tl satıyorsa ,ben buna itiraz ederim!! bu ülkenin evlatları tatil yapmasınmı?

Ben birçok ülkede bulundum, çoğu gelişmiş ülke önce vatandaşım diyor, venedikte kanal gezileri turiste 10 euro ise , italyana 3 euro,tam rakamı hatırlamıyorum..örnek..adam önce vatandaşım diyor!!

Döviz turizm filan hadi neyse, ya 4 milyon suriyeli getirdin yiyo içiyor,maaş veriyorlar,bedava sağlık vs.. Türk vatandaşı kendi ülkesinde 2.sınıf vatandaş mı?? sonrada beyim göçü niye var, aklı çalışan Türkiyede dururmu?

Yurtdışında yaşamaya başlayan Türk vatandaşının vloglarını izlemenizi tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/channel/UCKDHalT47m7FM-2MZMui72Q

• Onur Air Uluslararası Satış Departmanı Başkanı Elmira Tulunay, 4 Mayıs'tan itibaren Rusya'nın 5 şehrinden İstanbul'a uçak seferlerinin başlatılacağını bildirdi.

Tulunay Nijniy Novgorod'da gazetecilere yaptığı açıklamada, uçak seferlerinin Nijniy Novgorod, Samara, Çelyabinsk, Volgograd ve Jukovski'den gerçekleşeceğini belirtti.

http://www.turizmdebusabah.com/haberler/onur-air%60den-rusya-atagi-83005.html
  • Silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disenchantment -- 17 Şubat 2017; 15:56:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut Ruslarda
    Güvenlik algısı nedeniyle Avrupalı turist sayısında kayıp yaşamaya devam eden turizm sektörü bu yıl Rusya ve iç pazara odaklandı.

http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi/umut-ruslarda-1706286
  • TÜROB, Berlin'den sonra Rusya'ya tanıtıma gidiyor. TÜROB Başkanı Timur Bayındır, "Rusya'dan gelen turist sayısında iki katına varan artış yaşanacağını düşünmekteyiz" dedi.

http://www.turizmdebusabah.com/haberler/sira-mitt-moskova-fuarinda-83211.html
  • bir turizm bir de ihracat olayını anlamadım.
    tonlarca sebze meyve üretiyoruz ihracat yapıldığı için ülkede sayı azalıyor fiyat artıyor.
    az ihracat yap kendi halkına ucuz yiyecek ver,önce kendi halkına ucuz hizmet ver.
  • Bu adamlara turizm bitti siye üzülüyorsunuz.

Biraz daha üzülün, onların umrunda bile değilsiniz gördüğünüz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi vatandaşını düzelten tek ülke Türkiye...
  • kendi vatandaşına pahalı gelir bizim burası full asgari ücretli eşleri çalışmıyor adam ben ayda 100 tl arttırınca göbek atıyorum diyor o da çocuk felan hasta olunca gidiyor diyor 1500 tl verip tatile gidemezler anca köye giderler onda da kayınbabası bilet alır ama sorsan egonomi çoh eyi
  • Vergiyi Türk öder ama sefayı yabancı yada mülteci çeker.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.