Şimdi Ara

Kadın+Koca+çocuk 1 hafta tatil 1500 TL, ama Rus'a (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
5.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dediğimi anladınımız, neyi anlatiyorum, bu ülkede herşey TÜRK vatandaşını ezmek,sömürmek üzerine kurulu.. alın nasıl açıklamalı haber

http://www.turizmdebusabah.com/haberler/yurtdisi-cikis-harci-100-dolara-cikarilsin-81073.html
  • Turizm'in akp chp ile ne alakası var acaba ve nasıl ilişkilendirdiniz.otel sahipleri yerli turiste fahiş fiyatlar uyguluyorsa bunun cumhurbaşkanı ile ne alakası var.

bunlar otel sahiplerinin adiliği.
  •  Kadın+Koca+çocuk 1 hafta tatil 1500 TL, ama Rus'a
  • quote:

Orijinalden alıntı: =PistoLeRo=

Turizm'in akp chp ile ne alakası var acaba ve nasıl ilişkilendirdiniz.otel sahipleri yerli turiste fahiş fiyatlar uyguluyorsa bunun cumhurbaşkanı ile ne alakası var.

bunlar otel sahiplerinin adiliği.

Biz ilk turizmci ve burjuvayı eleştiriyoruz!!

Dolaylı yoldan hükümet ve mulafette var..Devlet,mulafet benim haklarımı koruyamadıktan sonra ne için var??

Anayasada yazar seyahat özgürlüğü,plajlar halkların..ama sermaye sahipleri kafasına göre işgal ediyorsa kim koruyacak hakkımı??

Yunanistan,italya,ispanya böyle birşey varmı..yerli pahalı yabancı ucuz tatil,direk şaka diye gülerler!!!

Ben kendi ülkemde yabancıdan pahalı tatil yapiyorsam eleştiririm ve bunuda sosyal medyaya taşırım!!
  • Biz ruslara sudan ucuz tatil sunalım..ama ruslar vizeyi türk vatandaşlarına kaldırmıyor.

http://www.turizmdebusabah.com/haberler/turkiyeye-vize-muafiyeti-yok-81094.html
  • Alman gelmez mi bedavadan biraz pahalı tatil yapiyor, bu ülkede türk vatandaşına tatil yapmak pahalı.

http://www.turizmdebusabah.com/haberler/turizmdeki-fiyat-algisinda-turkiyenin-rakibi-hangi-ulkeler-81095.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katheryn Winnick

Bende yapılması gerek diyorum zaten ama tek suçlu hükümet değil burda bizim acentalar oteller.Bunlara bir dur demek gerek.

YERLİ ACENTA bir ton vergi öduyor
    parasını müşteriden cıakrıyor
    e birazda imkan varken düdüklüyor

buna rağmen
    yerli acenta 2 turisten 30 kazansa yetecekken 50 kazanıyor ve 60 70i hesaplıyorken, yabancı 25 e Şükrediyor
    az olsun hep olsun demesini biliyor.

bizimkiler doymuyor, doymuyoruz biz, müslümanız biz.
    hakediyoruz.
  • Rusya'da ortalama aylık gelir: 1500 TL

Rusya'dan bir iyi, bir kötü haber: İşsizlik düştü, ortalama gelir 1500 lira...

http://www.turizmdebusabah.com/haberler/rusyada-ortalama-aylik-gelir-1500-tl-81227.html
  • arkadaşım, turizm firmaları oteller özel işletmeler, yani devlet işletmiyor, dolayısı ile Erdoğan sorumlu değil, herşeyi Erdoğandan biliyosunuz olmaz, turizmcilerde toplu müşteriye indirim yapar, sizde tatil için büyük guruplar oluşturup satın alırsanız aynı indirimi yaparlar, pazarlık yaparsınız daha ucuzada tatil satın alırsınız. rusları kıskanmayın gelsinler, bizler bedava olsa tatile gitmiyoruz, tatil alışkanlığımız yok
    o 1500 liraya ya kurban keseriz, yada köyümüzde 2 ay yeriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 21 Eylül 2016; 19:14:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Adamların parası değerli kardeşim, bu kadar basit.

ağzı olan konuşuyor.. rusların parası ruble..2 yılda %100 devülasyon yedi ruble 34 den 65 çıktı,bilmesek yutturacaklar,senelerdir moskovadayım))

adamlar makarna parasına tatil yapiyor, türkiyede türk vatandaşına gecelik 150 lira çekenler, rusa 50 lira veriyor :)gelde kerizlere anlat

Son 2 senede TL ne kadar değer kaybetti haberin var mı? Körü körüne muhalefet edeninden tut iktidarına kadar herkesin bunda payı var. Bırakın artık at gözlüğü nile ülkeye bakmaya.

Ateşiniz var galiba 1 TL kaç rubleye eşit haberiniz var mı? Bu haberdeki konu ise ülkemizin malum sorunu devletin ve işletmelerin yabancılara gösterdiği özel tutum,ilgi.

Niye çünkü biz insan değiliz biz ucuz tatili,yaşamayı hak etmeyen pislik canlılarız biz. Biz ölelim biz. Normalde bir ülkenin vatandaşı olduğunuzda avantajlarla karşılaşırsınız, turistlere ve yabancılara karşı ek ücretler ve ek şartnameler koşulur lakin bizde AKSİNE PATRON ÇILDIRDI GEL TÜRK'E 3000 RUS'A 1500.

SURİYELİLER DOLUŞUN ÜNİVERSİTELERE.

ÜNİVERSİTEDE SINIFI GEÇEN SURİYELİLERE 1300 TL öğrenci yardımı (maaşı desek daha doğru)

TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI OLMAYANLARA TÜRKİYE'DE ÖTV'SİZ ARABA ALMA İMKANI.

VATANDAŞI OLMADAN OTURUM İZNİ VE VİZE SORUNU YAŞAMAYACAĞINIZ HATTA DAHA AVANTAJLI YAŞAYACAĞINIZ TEK ÜLKE.

Sizlere teşekkür ediyorum arkadaşlar sizler olmasanız böyle ayrıcalıklar başka insanlara nasıl uygulanır göremezdik.

• https://m.facebook.com/suriyedevleti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahobea

quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

Hükümet türbanla uğraşacağına bu adaletsizliğe bir el atsın.Hani Adalet ve kalkınma partisi ya.

Vatandaş vatandaş değilse her şeye çareyi aramak hükümete yüklemek nedir. Ha hükümet adam olsa millete gaz verip duracağına bağırır çağırır ama bu şekilde de hiçbir hükümet oy alamaz ikinci sefere. Benim hükümete söz söylenmesinden alıp veremediğim yoktur. Ama bakıyorum herkes hükümeti suçluyor işine geldiği zaman, adama bakıyorsun kendi hükümeti eleştirdiğinin yarısı kadar kendisine baksa ülkede zaten büyük sorunların çoğunluğu kendiliğinden çözülecek. Mesele hükümet değil yani burada benim açımdan, insanlar sürekli başkalarını suçlarlar ki kendi kusurlarını kabahatlerini gizlemek için. Alışkanlık halini almış. Ve bir yönden de kaçırdığımız ama çözülmesi gereken büyük bir sorunda bu. Her kesimde bu sorun büyüyerek devam ediyor. Bende bu açıdan düşünüyorum yahu hükümet değişsin ne fark edecek. Belki görünürde daha iyi işler çıkartacak bir hükümet gelebilir ama yüzeysel çözümler göz boyamadan öteye gidemez. Başlangıç için iyi olur ama işte adam olacağı yok bu ülkenin. Acilen çocuklarımızı bu yönde yetiştirmemiz gerekiyor bunun haricinde huylu huyundan vazgeçmez.

Haklısın vatandaş vatandaş olsa ülke bu hale gelmezdi biatçı dolu senin gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.