Şimdi Ara

Kadıköy - Pendik Minibüs Hattı Sabaha Kadar Sefer Yapıyorlarmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Söğütlüçeşme Metrobüs Durağının ordan Kadıköy-Pendik Minibüs hattı Geceden Sabaha Kadar Çalışıyorlarmı ?

• Çalışmıyor son münibüs karşılıklı gece 1 de kalkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Minibüsü bilmem ancak E10 otobüsü ile kadıköy rıhtımdan pendik'e 24 saat gidebilirsin. E10 saatte 1 defa falan olur ama gece. Mobiett uygulamasından saatlere bakabilirsin.
    Attığım fotodaki saatlerde kadıköy rıhtımdan dediğim otobüs kalkar. Mobiett'i yine de indir bazen bazı seferler iptal oluyor takip et.

Kalkış durağını bilmiyorsan diye fotoluyorum.

Edit: Bu E10 adlı otobüs düz otobüslerden pahalı olur. Fiyatı 2 tam bilet parası. Abonmansan 3 5 basım alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinoco mavisi -- 28 Temmuz 2021; 18:31:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dinoco mavisi

Minibüsü bilmem ancak E10 otobüsü ile kadıköy rıhtımdan pendik'e 24 saat gidebilirsin. E10 saatte 1 defa falan olur ama gece. Mobiett uygulamasından saatlere bakabilirsin.
    Attığım fotodaki saatlerde kadıköy rıhtımdan dediğim otobüs kalkar. Mobiett'i yine de indir bazen bazı seferler iptal oluyor takip et.

Kalkış durağını bilmiyorsan diye fotoluyorum.

Edit: Bu E10 adlı otobüs düz otobüslerden pahalı olur. Fiyatı 2 tam bilet parası. Abonmansan 3 5 basım alır.

bu otobüs sanırım e-5 den geçiyor benim minibüs yolundan gitmem gerekiyor ..

• aycin kullanıcısına yanıt
    Güzergah ve duraklarına mobiett'den bakabilirsiniz. Minibüs yolu dediğiniz yol neresi bilmiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Güzergah ve duraklarına mobiett'den bakabilirsiniz. Minibüs yolu dediğiniz yol neresi bilmiyorum.

soğutlüçeşme metrobüs durağı ile kadıköy belediye arasındaki yol minibüs hattı diye geçer oradan pendik-kadıkoy minibüsleri kalkar minibüs yolundan devam ederek pendike kadar gider.fakat bu mınıbüsler sanırım sabaha kadar calısmıyor benım cevizli tren ıstasyonuna gıtmem gerekıcek vasıta yok resmen :(

• quote:

Orijinalden alıntı: aycin

soğutlüçeşme metrobüs durağı ile kadıköy belediye arasındaki yol minibüs hattı diye geçer oradan pendik-kadıkoy minibüsleri kalkar minibüs yolundan devam ederek pendike kadar gider.fakat bu mınıbüsler sanırım sabaha kadar calısmıyor benım cevizli tren ıstasyonuna gıtmem gerekıcek vasıta yok resmen :(

Alıntıları Göster

Hocam cevizli istasyonuna gitmek için E10'a binerseniz Esenkent Metro durağında inip 2.1 km yürümeniz gerekmiş. Gecenin köründe o yolu yürümek güvenli olur mu bilmiyorum o mesafe için taksi kullanılabilir.

Bir de şöyle bir alternatif var. Sarı dolmuşlar var ya onlar gece geç saatte çalışıyolardı. 24 saatler mi bilmiyorum. Kadıköy-bostancı ve bostancı-pendik hatları varmış. Bu ikisini kullanarak belki gidiliyordur. İnternete kadıköy sarı dolmuş yazınca şu telefon numarası çıkıyor isterseniz arayıp sorun. Ama 2 sarı dolmuş 20 30 tl tutar tahminen.

0216 336 67 10

• aslında planım su idi gece bebek sahiline arkadaşlarla gezmeye gidim diyordum oradan anadolu yakası cevizli tren istasyonuna gelmem gerekicek gece gec saatlerde oradan kalkan 40 RUMELİFENERİ / GARİPÇE - TAKSİM iett var hadi ona bindik gece 02:00 dıyelım sonra kendımızı beşiktaş sahile attık diyelim oradan zincirlikuyuna nasıl gidicez ? hadi gbi şekilde geçtık zincirlikuyuna sonrasında metrobüs bin oradan ayrılıkçeşme yada sağutlucesme metrobusde ın oradan 130 a denk getır sonra gulsuyu ın oradan eve 25 dk yurumek vs ayrıca bu ıett denk getırmek cıddı sıkıntı nasıl yapıcaz dusunuyorum ısın ıcınden cıkamadım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aycin

aslında planım su idi gece bebek sahiline arkadaşlarla gezmeye gidim diyordum oradan anadolu yakası cevizli tren istasyonuna gelmem gerekicek gece gec saatlerde oradan kalkan 40 RUMELİFENERİ / GARİPÇE - TAKSİM iett var hadi ona bindik gece 02:00 dıyelım sonra kendımızı beşiktaş sahile attık diyelim oradan zincirlikuyuna nasıl gidicez ? hadi gbi şekilde geçtık zincirlikuyuna sonrasında metrobüs bin oradan ayrılıkçeşme yada sağutlucesme metrobusde ın oradan 130 a denk getır sonra gulsuyu ın oradan eve 25 dk yurumek vs ayrıca bu ıett denk getırmek cıddı sıkıntı nasıl yapıcaz dusunuyorum ısın ıcınden cıkamadım :)

Ben olsam taksime giderdim. Kadıköy sarı dolmuşuna binip kadıköy rıhtımda inip E10'a binerdim. Kalan yol için de taksi kullanırdım. Ama E10'a gelmek için daha iyi alternatifler olabilir ona bakın. Ben taksim kadıköy sarı dolmuşunu çok seviyorum da ondan öyle dedim.

Otobüs saatlerine Mobiett uygulamasını indirip bakın.

• quote:

Ben olsam taksime giderdim. Kadıköy sarı dolmuşuna binip kadıköy rıhtımda inip E10'a binerdim. Kalan yol için de taksi kullanırdım. Ama E10'a gelmek için daha iyi alternatifler olabilir ona bakın. Ben taksim kadıköy sarı dolmuşunu çok seviyorum da ondan öyle dedim.

Otobüs saatlerine Mobiett uygulamasını indirip bakın.

Alıntıları Göster

taksim kadıkoy sarı dolmuslar sabaha kadar calısıyorlarmı ?

• aycin kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ama geç saatlerde gittiğimde hep vardı. Arayıp sorun isterseniz internette tel nosu varsa.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.